• De Duiventil, mutaties in de sectoren Top- en Wedstrijdsport van het KNKV

    Het is wat rustiger 'aan het front' en dat heeft ongetwijfeld met vakantie te maken. Toch zijn er weer wat berichten, die je hieronder ziet. Het meeste wordt op datum van publicatie vermeld, maar soms - zoals in het geval van Matthijs Bastiaan - komt de melding pas aanzienlijk later binnen en die zou dan niet meer opvallen als hij tussen de mei-mutaties geplaatst zou worden. Het meeste wordt dus op datum van publicatie gerubriceerd, dus een recente melding kan ook wel een paar regels naar beneden staan. Iedereen weer bedankt voor de informatie! En oh ja, nog even dit: we doen in principe geen mutaties in de groep Junioren en nog jonger.

    Heb je zelf een nieuwtje? We zien het graag komen voor vermelding in de Duiventil. Zoals wellicht bekend zien we graag meteen een link naar de publicatie, want we hebben geen behoefte aan een rol als Privé of Story, laat staan aan die van een 'juicy-kanaal'. En er is een ondergrens van 18 jaar voor de te plaatsen namen. Feiten voor het transferoverzicht van het topkorfbal zijn vanaf nu weer van harte welkom bij redactie@koogzaandijk.nl !!

  • Datum Wie Van Naar Info Info
               
    15-7 Iris Ilekhomon rust Wageningen Wageningen  
    15-7 Rinske van Haarlem lager Wageningen idem  
    8-7 Merel Gross Achilles KVS KVS  
    8-7 Sandy Ramlal GKV KVS idem  
    7-7 Jolien Herthogs Boeckenberg op rust Boeckenberg  
    7-7 Matthias Demeulder  Boeckenberg op rust Boeckenberg  
    7-7 Jesse De Bremaeker Boeckenberg op rust Boeckenberg  
    7-7 Rick Voorneveld Boeckenberg op rust Boeckenberg  
    7-7 Sarah Goossens Boeckenberg op rust Boeckenberg  
    5-7 Nicole van der Laan Sporting Delta  Vriendenschaar Vriendenschaar  
    1-7 Nikita Lewerissa zwangerschap DOS (K) DOS (K)  
    1-7 Camiel van Keulen blessure/rust DOS (K) DOS (K)  
    1-7 Matthijs Bastiaan Sparta (Zw) DOS (K) DOS (K)  
    1-7 Rosalie Korteschiel DOS (K) op rust DOS (K)  
    1-7 Wichard van der Kolk DOS (K) op rust idem  
    1-7 Jordy Hooisma DOS (K) op rust idem  
    1-7 Tessa Noordzij lager KCC IJssel Sport  
               
  • Datum Wie Van Naar Info Info
               
    30-6 Aniek Haanen Swift Velden DSC DSC  
    30-6 Laura Verveer Kinderdijk DSC DSC  
    27-6 Joyce de Haas Wageningen DOT Oss DOT  
    26-6 Renske Wien Avanti Dalto Dalto  
    25-6 Jason de Smit Fortuna Nieuwerkerk Nieuwerkerk  
    23-6 Mandy Biesbroek KCC Vitesse ( Ba) KCC Vitesse
    22-6 Sarah Lam ODIK A1 ODIK ODIK  
    22-6 Chantal Hannessen  Unitas op rust Unitas  
    22-6 Frank Dijkstra SCO op rust SCO  
    22-6 Ineke de Boer Unitas op rust Unitas  
    22-6 Jasper Twilt  Spirit ODIK ODIK  
    22-6 Marleen Wijnolds - Ruitenbeek  Unitas op rust Unitas  
    22-6 Rhodé Kelderman De Meeuwen ODIK ODIK  
    22-6 Rixt Buma SCO studie SCO  
    22-6 Vincent van Beek Pernix Avanti Avanti  
    20-6 Lars van der Weg  De Meervogels Die Haghe Die Haghe  
    20-6 Renske Arendsen  De Meeuwen op rust de Meeuwen  
    20-6 Stijn Aarts Wageningen DVO Wageningen  
    19-6  Anouk van Brenk Tweemaal Zes op rust Tweemaal Zes  
    19-6 Antoinette Enschedé  Tweemaal Zes op rust Tweemaal Zes  
    19-6 Matthias van Beest Tweemaal Zes op rust Tweemaal Zes  
               
  • Datum Wie Van Naar Info Info
    18-6 Henk Jan Bakker SCO op rust SCO  
    17-6 Saskia van der Zee Wageningen DVO DVO  
    16-6 Mauro de With  KZ Sporting West Sporting West  
    16-6 Jasper Stronks Swift(A) op rust Swift (A)  
    16-6 Nicole Goedhart Swift(A) op rust Swift (A)  
    16-6 Martine van Loon Swift (A) op rust Swift (A)  
    16-6 Hicham Maachi Swift (A) op rust Swift (A)  
    16-6 Bram Wiggers Swift (A) op rust Swift (A)  
    16-6 Anne van der Ploeg Nic. Drachten Drachten  
    16-6 Mees Oppe  Oranje Wit DeetosSnel DeetosSnel  
    15-6 Kenny Lauf Blauw-Wit AW/DTV AW/DTV Blauw-Wit
    14-6 Nienke Hoogeveen Dalto Die Haghe Die Haghe  
    14-6 Emiel de Kruijff KZ/Thermo4U Fortuna Fortuna  
    11-6 Noa van Zon Swift (M) TOP (A) PZC NLKorfbal
    11-6 Rien van der Laan LDODK op rust LDODK  
    11-6 Annick Koning LDODK op rust LDODK  
    11-6 Kristien Wijma  LDODK Flamingo's LDODK  
    11-6 Ruben Datema Sporting Delta op rust Sporting Delta  
               
  • Datum Wie Van Naar Info Info
    10-6 Wouter van den Brom Sparta (N) Dindoa Sparta  
    10-6 Mabel Havelaar op rust HKC (Ha) HKC(Ha)  
    9-6 Michelle van den Tempel Wageningen op rust Wageningen  
    9-6 Jeroen Hukema Wageningen n.n.b. Wageningen  
    9-6 Steven Landman Wageningen op rust Wageningen  
    9-6 Maureen Oudman DeetosSnel ?? DeetosSnel  
    9-6 Iris Dolderman DeetosSnel ?? idem  
    9-6 Stefan Vos DeetosSnel ?? idem  
    9-6 Jens de Bruijn DeetosSnel ?? idem  
    9-6 Bart van Lee DeetosSnel ?? idem  
    9-6 Brend Dingenouts DeetosSnel ?? idem  
    7-6 Matthijs Lansbergen Oranje-Wit Nieuwerkerk Nieuwerkerk  
    7-6 Tim Nome lager Nieuwerkerk idem  
    7-6 François Ugen lager Nieuwerkerk idem  
    7-6 Jose Potuyt lager Nieuwerkerk idem  
    7-6 Lotte Larooij KCC Nieuwerkerk Nieuwerkerk  
    6-6 Kevin Vreeken Fiks op rust Fiks  
    3-6 Bas Stuurstraat  KCC Nieuwerkerk Nieuwerkerk  
    2-6 Nena Ellermeijer Wageningen DOS'46 DOS46  
    1-6 Reinier van den Hoek  Excelsior stopt Excelsior  
               
  • Datum Wie Van Naar Info Info
    31-5 Jiske van Brenk  Wageningen HKC (Ha) HKC(Ha)  
    31-5  Lisa van der Schelde  Vitesse (Ba) op rust Vitesse  
    31-5 Esmeralda Meijboom Vitesse (Ba) op rust Vitesse  
    31-5 Sebastiaan Berkman  Vitesse (Ba) op rust Vitesse  
    31-5 Dennis van der Pol  Vitesse (Ba) op rust Vitesse  
    31-5 Sven Golz op rust Vitesse ( Ba) Vitesse  
    30-5 Lotte Scherstra HKC(Ha) stopt HKC(Ha)  
    30-5 Corné Troost HKC(Ha) stopt HKC(Ha)  
    28-5 Arie Vingerling Avanti  stopt Avanti  
      Daphne Roelofs PKC n.n.b.    
    26-5 Janine van Schie SKF op rust Regiosport  
    25-5 Wesco van Weert ONDO ('sGr) Maassluis Maassluis  
    25-5 Angelo van der Hout Avanti Sporting Delta Sporting Delta  
    25-5 Yona Peper Avanti Sporting Delta idem  
    25-5 Jop Brouwer Nieuwerkerk HKC (H/G) HKC  
    24-5 Jelle Post Victum GKV (G) GKV  
               
  • Datum Wie Van Naar Info Info
               
    23-5 Mirthe van Staalduinen Avanti Valto Valto  
    23-5 Zané de Roo Valto op rust idem  
    23-5 Mees Koole Valto op rust idem  
    22-5 Sascha Lanser KZ/Thermo4U op rust KZ/Thermo4U  
    22-5 Stef Meijns KZ/Thermo4U op rust of lager idem  
    22-5 Delano Braumuller KZ/Thermo4U op rust idem  
    22-5 Emiel de Kruijff KZ/Thermo4U op rust KZ/Thermo4U  
    20-5 Quinten van Dieren KCC op rust KCC  
    20-5 Mandy Biesbroek KCC op rust idem  
    19-5 Gerben Boonstra Nic. Mid Fryslân Mid Fryslân  
    19-5 Sanne Kelder Nic. Mid Fryslân idem  
    19-5 Jimmy Swikker TOP (S) Fortuna Fortuna TOP (S)
    18-5 Mats Rodenburg Nieuwerkerk Dalto Dalto  
    18-5 Roos Scherrenburg DVO op rust DVO  
    18-5 Linda van der Wal DVO Blauw-Wit idem  
    18-5 Babette Lauber DVO op reis idem  
    17-5  Sander den Ouden PKC Vitesse ( Ba) Vitesse  
    17-5 Wendy Kampijon DOS'46 Nic. DOS'46  
    16-5 Kim Crooswijk ONDO Maassluis Maassluis  
    16-5 Mark van der Vaart ONDO Maassluis Maassluis  
    16-5 Julia Mars Die Haghe Maassluis Maassluis  
               
  • Datum Wie Van Naar Info Info
               
    15-5 Nikki vd Hak Valto ODO ODO  
    15-5 Lotte Dingjan Nieuwerkerk ODO    
    12-5 Marijn vd Goorbergh PKC KZ KZ PKC
    12-5 Manon Ballings Avanti op rust Avanti  
    11-5 Jitte Leendertse ASVD Unitas Unitas  
    11-5 Maayke Brouwer TOP (S) DVO DVO  
    11-5 Harjan Visscher Fortuna LDODK Fortuna LDODK
    6-5 Marieke Klaver Fortuna DOS'46/LDODK? idem  
    5-5 Barbara Brouwer  TOP(S) DVO DVO TOP
    5-5 Jitte Janssen Avanti HKC (Ha) HKC(Ha)  
    5-5 Jaleesa Hendrikx-Claver Groen Geel  GKV GKV  
    4-5 Wessel Bergsma LDODK Mid-Fryslân Mid Fryslan  
    3-5 Dani Hoogendoorn Nieuwerkerk op rust IJssel-Sport Nieuwerkerk
    3-5 Niels Stuurstraat Nieuwerkerk Blauw Wit (A) Blauw Wit idem
    3-5 Laura vd Linden Nieuwerkerk KCC KCC idem
    3-5 Koen Collée  Nieuwerkerk KCC KCC idem
               
  • Datum Wie Van Naar Info Info
               
    30-4  Esmée Hoogendoorn PKC A1 HKC (Ha) HKC(Ha)  
    29-4 Lotte van de Lustgraaf Kinderdijk Vriendenschaar (H) Vriendenschaar  
    21-4 Nils Postma Drachten LDODK LDODK  
    21-4 Thomas Reijgersberg  Fortuna (ass. trainer) Valto Fortuna Valto
    21-4 Matthias ten Brinke DVO SKF SKF  
    20-4 Merijn Sevenhuysen Avanti HKC (Ha) HKC(Ha) Avanti
    19-4 Jet Hendriks TOP / KZ op rust Korfbal  
    19-4 Ineke de Boer  Unitas op rust Unitas  
    16-4 Julie Caluwé PKC  op rust    
    14-4 Frank Mostard  TOP Blauw Wit (A) TOP Blauw Wit
    11-4 Roy Hofstede AKC (Al) NKC'51 NKC51  
    9-4 Anne van Kemenade  DSC DOT Oss DOT  
    3-4 Wouter de Koning TOP lager team    
    3-4 Mandy Biesbroek KCC op rust KCC  
  • 31-mrt Sabine Beute Drachten LDODK LDODK  
    27-mrt Gerald van Dijk Blauw Wit n.n.b. Korfbal League  
    26-mrt Dico de Jager Dalto n.n.b. Dalto  
    23-mrt Kenny Lauf Blauw Wit n.n.b. Korfbal League  
    23-mrt Momo Stavenuiter  Blauw Wit n.n.b. Korfbal League  
    23-mrt Jonas Lemmens Dalto Kwik (Belgie) Kwik  
    22-mrt Carmen de Heer PKC 6 HKC (Ha) HKC(Ha)  
    16-mrt Laura van Winkoop de Meeuwen Unitas Unitas  
    15-mrt Stef Meijns KZ op rust/lager    
    15-mrt Sanne Klappe ASVD Wit Blauw Wit Blauw  
    14-mrt Marloes Frieswijk LDODK SCO LDODK SCO
    10-mrt Jasper Broenink Oost Arnhem Animo Animo  
    10-mrt Kim van Dalen DOS'46 SCO DOS46 SCO
    10-mrt Pascal Frieswijk DOS'46 SCO DOS46 SCO
    10-mrt Melvin Frieswijk DOS'46 SCO DOS46 SCO
    3-mrt Sascha Lanser KZ op rust    
    15-feb Pieter Christiaan vd Woude CSL LDODK LDODK  
    7-jan Wessel Bergsma LDODK op rust   LDODK