• Uitslagen

    Hieronder vind je de uitslagen van de afgelopen twee weken. Het is nog even rommelen met wanneer iets nou een 'vorige week' is, maar dat komt door de software en daar wordt aan gewerkt.

    Meer informatie over een team, zoals welke spelers erin spelen of wat de stand in een poule is, staat op de speciale teampagina's, die je via de zwarte balk met witte letters bovenaan elke pagina - en dus ook deze - kunt vinden.

  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    22 januari 13:15KZ/Thermo4U 7 - GG/RMcD Huis Emma 714 - 7
    22 januari 12:00KZ/Thermo4U 10 - Blauw-Wit (A) 515 - 7
    22 januari 10:30OKV 4 - KZ/Thermo4U 916 - 10
    21 januari 19:30DVO/Transus 1 - KZ/Thermo4U 129 - 27
    21 januari 18:05Rapid 2 - KZ/Thermo4U 511 - 21
    21 januari 18:00KZ/Thermo4U A3 - DKV Victoria A215 - 7
    21 januari 17:45DVO/Transus 2 - KZ/Thermo4U 226 - 21
    21 januari 14:55DVO/Transus A1 - KZ/Thermo4U A126 - 20
    21 januari 14:40TOP/IAA fresh A2 - KZ/Thermo4U A218 - 13
    21 januari 14:00KZ/Thermo4U 3 - Fiks 216 - 20
    21 januari 13:15Oranje Nassau/Triaz B1 - KZ/Thermo4U B39 - 7
    21 januari 13:00Pernix B1 - KZ/Thermo4U B217 - 4
    21 januari 13:00Kleine Sluis D1 - KZ/Thermo4U D37 - 4
    21 januari 12:40KZ/Thermo4U 4 - OVVO 314 - 17
    21 januari 11:30KZ/Thermo4U A4 - Swift (A) A110 - 14
    21 januari 10:30KZ/Thermo4U C1 - Valto C18 - 3
    21 januari 10:00Fortuna/Delta Logistiek B1 - KZ/Thermo4U B117 - 17
    21 januari 09:30KZ/Thermo4U D1 - Valto D118 - 4
  • Uitslagen vorige week

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    15 januari 16:00DSC 3 - KZ/Thermo4U 316 - 14
    15 januari 12:00KZ/Thermo4U 8 - Stormvogels (U) 321 - 9
    15 januari 10:30BEP 5 - KZ/Thermo4U 621 - 21
    15 januari 10:00DKV Victoria 2 - KZ/Thermo4U 710 - 14
    14 januari 19:30KZ/Thermo4U 1 - Fortuna/Delta Logistiek 125 - 19
    14 januari 17:45KZ/Thermo4U 2 - Fortuna/Delta Logistiek 216 - 22
    14 januari 16:20KZ/Thermo4U A1 - AVO A127 - 9
    14 januari 16:10KVA 2 - KZ/Thermo4U 423 - 16
    14 januari 15:10KZ/Thermo4U A2 - KZ Danaïden A124 - 12
    14 januari 14:15ZKV (Za)/ZKC '31 B1 - KZ/Thermo4U B38 - 8
    14 januari 14:00BEP D2 - KZ/Thermo4U D31 - 10
    14 januari 13:00KZ/Thermo4U C1 - Refleks C19 - 15
    14 januari 12:30VZOD A1 - KZ/Thermo4U A415 - 8
    14 januari 12:15ZKV (Za) F1 - KZ/Thermo4U F24 - 13 (1 - 4)
    14 januari 12:00KZ/Thermo4U C2 - Korbis C15 - 16
    14 januari 11:55Avanti/Post Makelaardij B1 - KZ/Thermo4U B117 - 26
    14 januari 11:00KZ/Thermo4U D1 - TOP/IAA fresh D122 - 5
    14 januari 10:00KZ/Thermo4U F1 - GG/RMcD Huis Emma F19 - 7 (5 - 5)
    14 januari 10:00KZ/Thermo4U E5 - Helios E210 - 7 (4 - 3)
    14 januari 10:00KZ/Thermo4U E1 - GG/RMcD Huis Emma E114 - 8 (4 - 8)
    14 januari 10:00Purmer E2 - KZ/Thermo4U E32 - 11 (1 - 8)
    14 januari 10:00Purmer E1 - KZ/Thermo4U E28 - 10 (3 - 2)
    14 januari 10:00GG/RMcD Huis Emma D2 - KZ/Thermo4U D217 - 2
    14 januari 09:00KZ/Thermo4U E4 - OKV E21 - 4 (6 - 1)