• Uitslagen

    Hieronder vind je de uitslagen van de afgelopen twee weken. Het is nog even rommelen met wanneer iets nou een 'vorige week' is, maar dat komt door de software en daar wordt aan gewerkt.

    Meer informatie over een team, zoals welke spelers erin spelen of wat de stand in een poule is, staat op de speciale teampagina's, die je via de bovenste balk van de hoofdpagina kunt vinden.

  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    28 mei. 14:30KZ/Thermo4U A3 - OKV A220 - 5
    28 mei. 14:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen 2 - KZ/Thermo4U 26 - 11
    28 mei. 13:30DVO/Accountor A1 - KZ/Thermo4U A115 - 21
    28 mei. 13:00KZ/Thermo4U C3 - ZKC '31 C15 - 7
    28 mei. 12:30KZ/Thermo4U B4 - Furore B17 - 11
    28 mei. 12:00KZ/Thermo4U D1 - SKF D111 - 12
    28 mei. 11:30KZ/Thermo4U B1 - Die Haghe B113 - 13
    28 mei. 11:30KZ/Thermo4U 4 - Achilles (Hg) 320 - 15
    28 mei. 11:30KZ/Thermo4U C2 - TOP/LITTA C23 - 6
    28 mei. 11:15OKV B1 - KZ/Thermo4U B58 - 10
    28 mei. 11:00Madjoe E1 - KZ/Thermo4U E113 - 8 (2 - 4)
    28 mei. 11:00Roda E2 - KZ/Thermo4U E24 - 6 (3 - 1)
    28 mei. 10:00KZ/Thermo4U C1 - De Meervogels C114 - 7
    28 mei. 10:00KZ/Thermo4U D3 - ZKC '31 D17 - 8
    28 mei. 10:00KZ/Thermo4U C4 - Zaandam Zuid C14 - 2
    28 mei. 10:00Roda E4 - KZ/Thermo4U E52 - 4 (0 - 3)
    24 mei. 20:30KZ/Thermo4U 3 - SCO/Motip Dupli 324 - 19
    24 mei. 20:30KZ Danaïden 2 - KZ/Thermo4U 418 - 14
    22 mei. 14:30GG/IJskoud de Beste 3 - KZ/Thermo4U 317 - 14
    22 mei. 13:00KZ/Thermo4U 7 - Purmer 215 - 9
    22 mei. 13:00KZ/Thermo4U 10 - Apollo 413 - 7
    22 mei. 13:00Blauw-Wit (A) 5 - KZ/Thermo4U 616 - 14
    22 mei. 11:30KZ/Thermo4U 9 - WWSV 14 - 13
    22 mei. 11:30Blauw-Wit (A) 6 - KZ/Thermo4U 810 - 9
    21 mei. 16:00KZ/Thermo4U 1 - TOP/LITTA 120 - 13
    21 mei. 16:00KZ/Thermo4U A2 - Die Haghe A111 - 24
    21 mei. 14:30KZ/Thermo4U 2 - TOP/LITTA 215 - 14
    21 mei. 14:00KZ/Thermo4U B5 - OKV B17 - 6
    21 mei. 14:00KZ/Thermo4U B3 - Pernix B210 - 6
    21 mei. 14:00KZ/Thermo4U A4 - OKV A38 - 4
    21 mei. 13:15Velocitas B1 - KZ/Thermo4U B230 - 2
    21 mei. 12:45OKV A2 - KZ/Thermo4U A35 - 12
    21 mei. 12:30Rohda 3 - KZ/Thermo4U 510 - 10
    21 mei. 12:00Zaandam Zuid C1 - KZ/Thermo4U C42 - 5
    21 mei. 11:15TOP/LITTA C2 - KZ/Thermo4U C212 - 2
    21 mei. 11:00GG/IJskoud de Beste B1 - KZ/Thermo4U B112 - 10
    21 mei. 10:00GG/IJskoud de Beste C1 - KZ/Thermo4U C19 - 2
    21 mei. 09:45Furore B1 - KZ/Thermo4U B43 - 4
  • Uitslagen vorige week

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    21 mei. 16:00KZ/Thermo4U 1 - TOP/LITTA 120 - 13
    21 mei. 16:00KZ/Thermo4U A2 - Die Haghe A111 - 24
    21 mei. 14:30KZ/Thermo4U 2 - TOP/LITTA 215 - 14
    21 mei. 14:00KZ/Thermo4U B5 - OKV B17 - 6
    21 mei. 14:00KZ/Thermo4U B3 - Pernix B210 - 6
    21 mei. 14:00KZ/Thermo4U A4 - OKV A38 - 4
    21 mei. 13:15Velocitas B1 - KZ/Thermo4U B230 - 2
    21 mei. 12:45OKV A2 - KZ/Thermo4U A35 - 12
    21 mei. 12:30Rohda 3 - KZ/Thermo4U 510 - 10
    21 mei. 12:00Zaandam Zuid C1 - KZ/Thermo4U C42 - 5
    21 mei. 11:15TOP/LITTA C2 - KZ/Thermo4U C212 - 2
    21 mei. 11:00GG/IJskoud de Beste B1 - KZ/Thermo4U B112 - 10
    21 mei. 10:00GG/IJskoud de Beste C1 - KZ/Thermo4U C19 - 2
    21 mei. 09:45Furore B1 - KZ/Thermo4U B43 - 4
    18 mei. 20:30KZ/Thermo4U 5 - KVA 315 - 10
    15 mei. 14:30GG/IJskoud de Beste 7 - KZ/Thermo4U 78 - 14
    15 mei. 13:00KZ/Thermo4U 10 - Purmer 38 - 7
    15 mei. 12:00ZKV (Za) 5 - KZ/Thermo4U 811 - 13
    15 mei. 11:30Furore 3 - KZ/Thermo4U 67 - 10
    14 mei. 17:00TOP/LITTA A2 - KZ/Thermo4U A214 - 18
    14 mei. 16:00KZ/Thermo4U 1 - DVO/Accountor 122 - 25
    14 mei. 14:30KZ/Thermo4U 2 - DVO/Accountor 212 - 16
    14 mei. 14:10AVO A1 - KZ/Thermo4U A16 - 18
    14 mei. 14:00KZ/Thermo4U B3 - TOP/LITTA B313 - 7
    14 mei. 14:00KZ/Thermo4U A3 - DTS (E) A118 - 14
    14 mei. 13:00KZ/Thermo4U B1 - TOP/LITTA B122 - 9
    14 mei. 13:00KZ/Thermo4U E2 - Aurora E16 - 12 (4 - 0)
    14 mei. 13:00GG/IJskoud de Beste D3 - KZ/Thermo4U D27 - 6
    14 mei. 13:00Stormvogels (U) B1 - KZ/Thermo4U B53 - 7
    14 mei. 12:30KZ/Thermo4U B2 - OVVO B17 - 15
    14 mei. 12:00KZ/Thermo4U D1 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen D115 - 8
    14 mei. 12:00KZ/Thermo4U E3 - Sporting Andijk E110 - 2 (3 - 3)
    14 mei. 11:30KZ/Thermo4U C1 - Refleks C16 - 10
    14 mei. 11:30Helios B1 - KZ/Thermo4U B47 - 4
    14 mei. 11:15KZ/Thermo4U C3 - DTS (E) C15 - 9
    14 mei. 11:00KZ/Thermo4U E4 - ZKV (Za) E12 - 3 (3 - 2)
    14 mei. 11:00KZ/Thermo4U D3 - GG/IJskoud de Beste D41 - 8
    14 mei. 10:00KZ/Thermo4U C2 - KZ Danaïden C112 - 6
    14 mei. 10:00KZ/Thermo4U F1 - ZKC '31 F110 - 11 (1 - 3)
    14 mei. 10:00KZ/Thermo4U D4 - Sporting Andijk D115 - 1
    14 mei. 10:00KZ/Thermo4U C4 - KVA/Oranje Nassau C25 - 5
    14 mei. 10:00TOP/LITTA E1 - KZ/Thermo4U E118 - 12 (4 - 4)
    14 mei. 09:30HBC E1 - KZ/Thermo4U E50 - 8 (0 - 1)