• Uitslagen

    Hieronder staat het programma van de afgelopen twee weken. Meer informatie over een team, zoals welke spelers erin spelen of wat de stand in een poule is, staat op de speciale teampagina's: menu > teams

  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    16 okt. 10:00KZ/Thermo4U C4 - Zaandam Zuid C12 - 1
    16 okt. 10:00KZ/Thermo4U E4 - Furore E13 - 3 (1 - 2)
    16 okt. 10:00Roda B1 - KZ/Thermo4U B39 - 10
    16 okt. 10:00OKV A2 - KZ/Thermo4U A310 - 18
    16 okt. 11:00KZ/Thermo4U E2 - ZKC '31 E110 - 3 (2 - 1)
    16 okt. 11:00Purmer E2 - KZ/Thermo4U E32 - 14 (5 - 1)
    16 okt. 11:00Purmer D1 - KZ/Thermo4U D49 - 8
    16 okt. 11:00Blauw-Wit (A) B1 - KZ/Thermo4U B413 - 8
    16 okt. 11:30KZ/Thermo4U B5 - OKV B18 - 3
    16 okt. 11:30KZ/Thermo4U D1 - MIA D112 - 4
    16 okt. 11:30Avanti/Post Makelaardij B1 - KZ/Thermo4U B113 - 17
    16 okt. 12:00KZ/Thermo4U E1 - Madjoe E110 - 8 (4 - 4)
    16 okt. 12:30KZ/Thermo4U B2 - OVVO B17 - 17
    16 okt. 13:00KZ/Thermo4U A2 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen A217 - 10
    16 okt. 13:00KZ Danaïden C1 - KZ/Thermo4U C211 - 10
    16 okt. 14:00Heerenveen 2 - KZ/Thermo4U 312 - 24
    16 okt. 14:00VEO 2 - KZ/Thermo4U 413 - 15
    16 okt. 14:30KZ/Thermo4U A1 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen A117 - 13
    16 okt. 14:30Korbis C1 - KZ/Thermo4U C15 - 9
    16 okt. 15:00Apollo 2 - KZ/Thermo4U 514 - 19
    17 okt. 10:00Triaz 2 - KZ/Thermo4U 106 - 9
    17 okt. 11:30KZ/Thermo4U 8 - Apollo 46 - 14
    17 okt. 13:00KZ/Thermo4U 7 - WWSV 111 - 11
    17 okt. 14:30ZKV (Za) 5 - KZ/Thermo4U 98 - 17
  • Uitslagen vorige week

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    9 okt. 09:00Blauw-Wit (A) D2 - KZ/Thermo4U D33 - 5
    9 okt. 09:45BEP E1 - KZ/Thermo4U E21 - 7 (2 - 2)
    9 okt. 10:00KZ/Thermo4U C4 - Helios C17 - 4
    9 okt. 10:00KZ/Thermo4U E5 - Aurora E31 - 1 (2 - 1)
    9 okt. 10:00Sporting Andijk E1 - KZ/Thermo4U E34 - 10 (1 - 4)
    9 okt. 10:00TOP/LITTA C2 - KZ/Thermo4U C216 - 2
    9 okt. 10:30Furore D1 - KZ/Thermo4U D44 - 3
    9 okt. 10:30Oosterkwartier E1 - KZ/Thermo4U E40 - 2 (3 - 1)
    9 okt. 10:45BEP B2 - KZ/Thermo4U B36 - 14
    9 okt. 11:00KZ/Thermo4U B5 - Furore B211 - 7
    9 okt. 11:15Oranje Nassau F1 - KZ/Thermo4U F111 - 8 (4 - 5)
    9 okt. 11:30KZ/Thermo4U A3 - DTS (E) A111 - 7
    9 okt. 11:30De Meervogels C1 - KZ/Thermo4U C19 - 7
    9 okt. 12:00KZ/Thermo4U E1 - TOP/LITTA E112 - 13 (7 - 6)
    9 okt. 12:00Sporting Andijk C1 - KZ/Thermo4U C36 - 3
    9 okt. 12:00GG/IJskoud de Beste D1 - KZ/Thermo4U D13 - 14
    9 okt. 12:30Achilles (Hg) 3 - KZ/Thermo4U 420 - 19
    9 okt. 12:45Oranje Nassau B1 - KZ/Thermo4U B411 - 6
    9 okt. 13:00KZ/Thermo4U B2 - BEP B112 - 13
    9 okt. 13:00KZ/Thermo4U A2 - GG/IJskoud de Beste A117 - 24
    9 okt. 13:00Pernix 4 - KZ/Thermo4U 513 - 21
    9 okt. 14:00AVO 3 - KZ/Thermo4U 311 - 32
    9 okt. 14:30KZ/Thermo4U A4 - OKV A320 - 10
    9 okt. 14:30KZ/Thermo4U A1 - DVO/Accountor A117 - 17
    9 okt. 16:00Die Haghe B1 - KZ/Thermo4U B112 - 19
    10 okt. 10:30BEP 4 - KZ/Thermo4U 616 - 10
    10 okt. 11:30KZ/Thermo4U 8 - OKV 514 - 15
    10 okt. 11:30KZ/Thermo4U 10 - Blauw-Wit (A) 69 - 8
    10 okt. 13:00KZ/Thermo4U 9 - Purmer 210 - 12
    10 okt. 14:30Furore 4 - KZ/Thermo4U 713 - 15
    11 okt. 18:30Roda D1 - KZ/Thermo4U D26 - 8
    13 okt. 18:30KZ/Thermo4U D3 - Furore D211 - 4
    13 okt. 19:30KZ/Thermo4U A4 - Furore A28 - 11
    14 okt. 18:00ZKV (Za) E1 - KZ/Thermo4U E54 - 4 (1 - 0)