• Thuiswedstrijden

    Hieronder vind je een overzicht van de wedstrijden zoals die de aankomende twee weken op onze velden c.q. zalen gepland staan.

    Hiernaast een plattegrond met de velden en de benamingen, zoals deze door het KNKV gebruikt worden. In het programma kun je in de kolom Veld zien welke wedstrijd op welk veld gespeeld wordt.

  • Thuisprogramma

    DatumWedstrijdScheidsrechtersVeld
    za 09-mrt. 09:00KZ/Keukensale.com F2 - WWSV F1Topsportzaal B
    za 09-mrt. 09:00KZ/Keukensale.com F1 - GG/RMcD Huis Emma F2Afgeschermd (Scheidsrechter)Topsportzaal A
    za 09-mrt. 10:05KZ/Keukensale.com D4 - DKV (IJ)/Aurora D3C F M (Chris) Uitvlugt (Scheidsrechter)Topsportzaal
    za 09-mrt. 11:10KZ/Keukensale.com D1 - Rohda D1Topsportzaal
    za 09-mrt. 12:15KZ/Keukensale.com C2 - KIOS (N) C1J. (Jaap) van Bruggen (Scheidsrechter)Topsportzaal
    za 09-mrt. 13:20KZ/Keukensale.com B3 - KVZ '23 B2Topsportzaal
    za 09-mrt. 14:25KZ/Keukensale.com B2 - Blauw-Wit (A) B1J. (Jaap) van Bruggen (Scheidsrechter)Topsportzaal
    za 09-mrt. 15:30KZ/Keukensale.com A4 - OKV A2Breedtesportzaal
    za 09-mrt. 15:40KZ/Keukensale.com B1 - OVVO B1D (Douwe) van der Meer (Scheidsrechter)Topsportzaal
    za 09-mrt. 16:45KZ/Keukensale.com 8 - Zaandam Zuid 2R. (Robbert) Molenaar (Scheidsrechter)Breedtesportzaal
    za 09-mrt. 17:00KZ/Keukensale.com A1 - LDODK/Rinsma Modeplein A1M (Marcel) Wijkstra (Scheidsrechter)Topsportzaal
    za 09-mrt. 18:20KZ/Keukensale.com 5 - ODO 2H (Henk) Bruins (Scheidsrechter)Topsportzaal
    za 09-mrt. 19:35KZ/Keukensale.com 6 - Blauw-Wit (A) 4Topsportzaal
    zo 10-mrt. 13:10KZ/Keukensale.com 10 - WWSV 2G (Gerben) Mozes (Scheidsrechter)Topsportzaal
  • Thuisprogramma volgende week

    DatumWedstrijdScheidsrechtersVeld
    za 16-mrt. 09:00KZ/Keukensale.com E1 - Pernix E1E. (Emy) van der Horst (Scheidsrechter)Topsportzaal 4k B
    za 16-mrt. 09:00KZ/Keukensale.com E3 - BEP E2Topsportzaal A
    za 16-mrt. 09:00KZ/Keukensale.com E2 - Roda E1Topsportzaal B
    za 16-mrt. 10:05KZ/Keukensale.com D2 - KIOS (N) D1Topsportzaal
    za 16-mrt. 11:15KZ/Keukensale.com C1 - OVVO C1Topsportzaal
    za 16-mrt. 12:20KZ/Keukensale.com A3 - Tempo A3C F M (Chris) Uitvlugt (Scheidsrechter)Topsportzaal
    za 16-mrt. 13:30KZ/Keukensale.com A2 - DKV Victoria A1Topsportzaal
    za 16-mrt. 16:30KZ/Keukensale.com 4 - Antilopen/Bloemendal Bouw 2Topsportzaal
    za 16-mrt. 18:15KZ/Keukensale.com 2 - GG/RMcD Huis Emma 2Topsportzaal
    za 16-mrt. 20:00KZ/Keukensale.com 1 - GG/RMcD Huis Emma 1Topsportzaal