• Thuiswedstrijden

    Hieronder en overzicht van de wedstijden die de aankomende 2 weken op ons veld gepland staan.

    Hiernaast een plattegrond met de velden en de benamingen zoals deze door de Bons gebruikt worden. In het programma kun je in de kolom Veld zien welke wedstrijd op welk veld gespeeld wordt.

  • Thuis programma deze week

    DatumCompetitiesoortWedstrijdScheidsrechtersVeld
    24 september 19:30regulierKZ/Thermo4U B3 - DSO (A) B1M (Mark) Janssen (Scheidsrechter)2K40
    26 september 10:00regulierKZ/Thermo4U F1 - TOP/SolarCompleet F1E. (Eline) Held (Scheidsrechter)4K40
    26 september 10:00regulierKZ/Thermo4U E2 - Blauw-Wit (A) E1Afgeschermd (Scheidsrechter)3K40
    26 september 10:00regulierKZ/Thermo4U C3 - ZKV (Za) C1C F M (Chris) Uitvlugt (Scheidsrechter)2K40
    26 september 10:00regulierKZ/Thermo4U D1 - GG/IJskoud de Beste D1C. (Cock) Hendriks (Scheidsrechter)1K40
    26 september 11:00regulierKZ/Thermo4U E4 - OKV E2D. (Darren) Krook (Scheidsrechter)4K40
    26 september 11:00regulierKZ/Thermo4U D4 - Furore D3D (Dennis) Doves (Scheidsrechter)3K40
    26 september 11:30regulierKZ/Thermo4U C2 - Haarlem C1J (Jeroen) Brouwer (Scheidsrechter)2K40
    26 september 11:30regulierKZ/Thermo4U A2 - EKVA A1R. (Roy) de Roeck (Scheidsrechter)1K40
    26 september 12:00regulierKZ/Thermo4U D3 - GG/IJskoud de Beste D5C F M (Chris) Uitvlugt (Scheidsrechter)3K40
    26 september 13:00regulierKZ/Thermo4U B4 - GG/IJskoud de Beste B3H (Henk) Duits (Scheidsrechter)2K40
    26 september 13:00regulierKZ/Thermo4U A1 - AW/DTV A1A (Alle) Visser (Scheidsrechter)1K40
    26 september 14:30regulierKZ/Thermo4U 2 - DVO/Accountor 2S. (Stefan) Hoppel (Assistent-scheidsrechter), M (Martijn) de Boer (Scheidsrechter)1K40
    26 september 16:00regulierKZ/Thermo4U 6 - DSO (A) 3M (Mario) Brandberg (Scheidsrechter)2K40
    26 september 16:00regulierKZ/Thermo4U 1 - DVO/Accountor 1R (Rick) Voskamp (Scheidsrechter), M (Marco) v.d. Lucht (Scheidsrechter)1K40
    27 september 11:00regulierKZ/Thermo4U 4 - ZKV (Za) 2Afgeschermd (Scheidsrechter)1K40
    27 september 13:00regulierKZ/Thermo4U 8 - Apollo 4E. (Erwin) Dik (Scheidsrechter)1K40
    27 september 13:00regulierKZ/Thermo4U 7 - Purmer 4R P (Robert Paul) Huijsman (Scheidsrechter)2K40
    27 september 14:30regulierKZ/Thermo4U 3 - KIOS (R) 2P (Pjotr) van Deursen (Scheidsrechter)1K40
    28 september 19:00regulierKZ/Thermo4U A4 - Sporting West/Bonarius.com A2C F M (Chris) Uitvlugt (Scheidsrechter)2K40
  • Thuis programma volgende week

    DatumCompetitiesoortWedstrijdScheidsrechtersVeld
    3 oktober 10:00regulierKZ/Thermo4U D2 - GG/IJskoud de Beste D2C F M (Chris) Uitvlugt (Scheidsrechter)3K40
    3 oktober 10:00regulierKZ/Thermo4U C1 - Tempo C1Afgeschermd (Scheidsrechter)1K40
    3 oktober 10:00regulierKZ/Thermo4U B2 - GG/IJskoud de Beste B2F (Frank) de Jager (Scheidsrechter)2K40
    3 oktober 10:00regulierKZ/Thermo4U F2 - Oosterkwartier F14K40
    3 oktober 11:00regulierKZ/Thermo4U E5 - Stormvogels (U) E1B. (Brenda) Roepert (Scheidsrechter)4K40
    3 oktober 11:00regulierKZ/Thermo4U C5 - Furore C2C F M (Chris) Uitvlugt (Scheidsrechter)3K40
    3 oktober 11:30regulierKZ/Thermo4U B3 - BEP B22K40
    3 oktober 12:00regulierKZ/Thermo4U E1 - GG/IJskoud de Beste E14K40
    3 oktober 12:00regulierKZ/Thermo4U C4 - WWSV C1W (Wibo) Valkenburg (Scheidsrechter)3K40
    3 oktober 12:30regulierKZ/Thermo4U B1 - Tempo B1B.J. (Jelle) Schut (Scheidsrechter)1K40
    3 oktober 13:00regulierKZ/Thermo4U A3 - SDO/Fiable A12K40
    3 oktober 14:00regulierKZ/Thermo4U 5 - GG/IJskoud de Beste 4G (Gijsbert) de Rooij (Scheidsrechter)1K40
    4 oktober 11:30regulierKZ/Thermo4U 10 - Blauw-Wit (A) 61K40
    4 oktober 13:00regulierKZ/Thermo4U 9 - Stormvogels (U) 21K40