• Programma

    Hieronder staat het programma voor de komende twee weken. Meer informatie over een team, zoals welke spelers erin spelen of wat de stand in een poule is, staat op de speciale teampagina's: menu > teams

    Voor de uitslagen, klik hier!

  • Senioren

    DatumTeamTijdWedstrijdVeldPlaatsDetails
    26-09-2020KZ/Thermo4U 116:00KZ/Thermo4U 1 - DVO/Accountor 11K40KOOG AAN DE ZAAN
    26-09-2020KZ/Thermo4U 214:30KZ/Thermo4U 2 - DVO/Accountor 21K40KOOG AAN DE ZAAN
    27-09-2020KZ/Thermo4U 314:30KZ/Thermo4U 3 - KIOS (R) 21K40KOOG AAN DE ZAAN
    27-09-2020KZ/Thermo4U 411:00KZ/Thermo4U 4 - ZKV (Za) 21K40KOOG AAN DE ZAAN
    26-09-2020KZ/Thermo4U 513:00KVA 3 - KZ/Thermo4U 51aK60AMSTELVEEN
    26-09-2020KZ/Thermo4U 616:00KZ/Thermo4U 6 - DSO (A) 32K40KOOG AAN DE ZAAN
    27-09-2020KZ/Thermo4U 713:00KZ/Thermo4U 7 - Purmer 42K40KOOG AAN DE ZAAN
    27-09-2020KZ/Thermo4U 813:00KZ/Thermo4U 8 - Apollo 41K40KOOG AAN DE ZAAN
    27-09-2020KZ/Thermo4U 912:00GG/IJskoud de Beste 8 - KZ/Thermo4U 92aK40WORMER
    27-09-2020KZ/Thermo4U 1014:00GG/IJskoud de Beste 6 - KZ/Thermo4U 103aK40WORMER
  • A-, B-, & C-jeugd

    DatumTeamTijdWedstrijdVeldPlaatsDetails
    26-09-2020KZ/Thermo4U A113:00KZ/Thermo4U A1 - AW/DTV A11K40KOOG AAN DE ZAAN
    26-09-2020KZ/Thermo4U A211:30KZ/Thermo4U A2 - EKVA A11K40KOOG AAN DE ZAAN
    26-09-2020KZ/Thermo4U A311:20Atlantis A1 - KZ/Thermo4U A31K40MIJDRECHT
    26-09-2020KZ/Thermo4U B110:15Fortuna/Delta Logistiek B1 - KZ/Thermo4U B11K40DELFT
    26-09-2020KZ/Thermo4U B209:45KZ Danaïden B1 - KZ/Thermo4U B21bK40LEIDEN
    24-09-2020KZ/Thermo4U B319:30KZ/Thermo4U B3 - DSO (A) B12K40KOOG AAN DE ZAAN
    26-09-2020KZ/Thermo4U B312:00ADOS B1 - KZ/Thermo4U B31K40HOORN NH
    26-09-2020KZ/Thermo4U B413:00KZ/Thermo4U B4 - GG/IJskoud de Beste B32K40KOOG AAN DE ZAAN
    26-09-2020KZ/Thermo4U C111:30Fortuna/Delta Logistiek C1 - KZ/Thermo4U C14K40DELFT
    26-09-2020KZ/Thermo4U C211:30KZ/Thermo4U C2 - Haarlem C12K40KOOG AAN DE ZAAN
    26-09-2020KZ/Thermo4U C310:00KZ/Thermo4U C3 - ZKV (Za) C12K40KOOG AAN DE ZAAN
    26-09-2020KZ/Thermo4U C412:45Stormvogels (U) C1 - KZ/Thermo4U C42aK40UITGEEST
    26-09-2020KZ/Thermo4U C510:00Haarlem C2 - KZ/Thermo4U C51bK40HAARLEM
  • D-, E-, & F-jeugd

    DatumTeamTijdWedstrijdVeldPlaatsDetails
    26-09-2020KZ/Thermo4U D110:00KZ/Thermo4U D1 - GG/IJskoud de Beste D11K40KOOG AAN DE ZAAN
    26-09-2020KZ/Thermo4U D210:00ZKC '31 D1 - KZ/Thermo4U D21K40ZAANDAM
    26-09-2020KZ/Thermo4U D312:00KZ/Thermo4U D3 - GG/IJskoud de Beste D53K40KOOG AAN DE ZAAN
    26-09-2020KZ/Thermo4U D411:00KZ/Thermo4U D4 - Furore D33K40KOOG AAN DE ZAAN
    26-09-2020KZ/Thermo4U E112:30OKV E1 - KZ/Thermo4U E14K24OOSTZAAN
    26-09-2020KZ/Thermo4U E210:00KZ/Thermo4U E2 - Blauw-Wit (A) E13K40KOOG AAN DE ZAAN
    26-09-2020KZ/Thermo4U E309:30Apollo E1 - KZ/Thermo4U E32aK40HEERHUGOWAARD
    26-09-2020KZ/Thermo4U E411:00KZ/Thermo4U E4 - OKV E24K40KOOG AAN DE ZAAN
    26-09-2020KZ/Thermo4U E511:15ZKV (Za) E1 - KZ/Thermo4U E55K24ZAANDAM
    26-09-2020KZ/Thermo4U F110:00KZ/Thermo4U F1 - TOP/SolarCompleet F14K40KOOG AAN DE ZAAN
    26-09-2020KZ/Thermo4U F211:00Helios F1 - KZ/Thermo4U F22GCASTRICUM
  • Senioren volgende week

    DatumTeamTijdWedstrijdVeldPlaatsDetails
    03-10-2020KZ/Thermo4U 116:00TOP (A) 1 - KZ/Thermo4U 11K40ARNEMUIDEN
    03-10-2020KZ/Thermo4U 214:30TOP (A) 2 - KZ/Thermo4U 21K40ARNEMUIDEN
    04-10-2020KZ/Thermo4U 311:30AW/DTV 3 - KZ/Thermo4U 31K40AMSTERDAM
    03-10-2020KZ/Thermo4U 415:30Tempo 3 - KZ/Thermo4U 42aK40ALPHEN AAN DEN RIJN
    03-10-2020KZ/Thermo4U 514:00KZ/Thermo4U 5 - GG/IJskoud de Beste 41K40KOOG AAN DE ZAAN
    03-10-2020KZ/Thermo4U 616:45Sporting West/Bonarius.com 4 - KZ/Thermo4U 61K40AMSTERDAM
    04-10-2020KZ/Thermo4U 712:00GG/IJskoud de Beste 7 - KZ/Thermo4U 71K40WORMER
    04-10-2020KZ/Thermo4U 811:45Oosterkwartier 4 - KZ/Thermo4U 81K40HAARLEM
    04-10-2020KZ/Thermo4U 913:00KZ/Thermo4U 9 - Stormvogels (U) 21K40KOOG AAN DE ZAAN
    04-10-2020KZ/Thermo4U 1011:30KZ/Thermo4U 10 - Blauw-Wit (A) 61K40KOOG AAN DE ZAAN
  • A-, B-, & C-jeugd volgende week

    DatumTeamTijdWedstrijdVeldPlaatsDetails
    03-10-2020KZ/Thermo4U A116:00KCC/CK Kozijnen A1 - KZ/Thermo4U A11K40CAPELLE AAN DEN IJSSEL
    03-10-2020KZ/Thermo4U A210:30GG/IJskoud de Beste A2 - KZ/Thermo4U A22aK40WORMER
    03-10-2020KZ/Thermo4U A313:00KZ/Thermo4U A3 - SDO/Fiable A12K40KOOG AAN DE ZAAN
    28-09-2020KZ/Thermo4U A419:00KZ/Thermo4U A4 - Sporting West/Bonarius.com A22K40KOOG AAN DE ZAAN
    03-10-2020KZ/Thermo4U A412:30Rapid A1 - KZ/Thermo4U A41aK60HAARLEM
    03-10-2020KZ/Thermo4U B112:30KZ/Thermo4U B1 - Tempo B11K40KOOG AAN DE ZAAN
    03-10-2020KZ/Thermo4U B210:00KZ/Thermo4U B2 - GG/IJskoud de Beste B22K40KOOG AAN DE ZAAN
    03-10-2020KZ/Thermo4U B311:30KZ/Thermo4U B3 - BEP B22K40KOOG AAN DE ZAAN
    01-10-2020KZ/Thermo4U B419:00OKV B2 - KZ/Thermo4U B41K40OOSTZAAN
    03-10-2020KZ/Thermo4U B411:00Roda B1 - KZ/Thermo4U B42K40WESTZAAN
    03-10-2020KZ/Thermo4U C110:00KZ/Thermo4U C1 - Tempo C11K40KOOG AAN DE ZAAN
    03-10-2020KZ/Thermo4U C211:00KIOS (N) C1 - KZ/Thermo4U C21K40NIEUW-VENNEP
    03-10-2020KZ/Thermo4U C313:30Aurora/DKV (IJ) C1 - KZ/Thermo4U C32K40HAARLEM
    03-10-2020KZ/Thermo4U C412:00KZ/Thermo4U C4 - WWSV C13K40KOOG AAN DE ZAAN
    03-10-2020KZ/Thermo4U C511:00KZ/Thermo4U C5 - Furore C23K40KOOG AAN DE ZAAN
  • D-, E-, & F-jeugd volgende week

    DatumTeamDatumTijdWedstrijdVeldPlaatsDetails
    03-10-2020KZ/Thermo4U D13 okt.13:00OVVO D1 - KZ/Thermo4U D12aK40MAARSSEN
    03-10-2020KZ/Thermo4U D23 okt.10:00KZ/Thermo4U D2 - GG/IJskoud de Beste D23K40KOOG AAN DE ZAAN
    03-10-2020KZ/Thermo4U D33 okt.10:00DSO (A) D1 - KZ/Thermo4U D31bK40ALKMAAR
    03-10-2020KZ/Thermo4U D43 okt.10:30GG/IJskoud de Beste D6 - KZ/Thermo4U D44aK40WORMER
    03-10-2020KZ/Thermo4U E13 okt.12:00KZ/Thermo4U E1 - GG/IJskoud de Beste E14K40KOOG AAN DE ZAAN
    03-10-2020KZ/Thermo4U E23 okt.11:00Rohda E1 - KZ/Thermo4U E23K24AMSTERDAM
    03-10-2020KZ/Thermo4U E33 okt.11:00Purmer E1 - KZ/Thermo4U E31aK60PURMEREND
    03-10-2020KZ/Thermo4U E43 okt.10:00Sporting Andijk E1 - KZ/Thermo4U E43K24ANDIJK
    03-10-2020KZ/Thermo4U E53 okt.11:00KZ/Thermo4U E5 - Stormvogels (U) E14K40KOOG AAN DE ZAAN
    03-10-2020KZ/Thermo4U F13 okt.11:30KVA F1 - KZ/Thermo4U F13cK24AMSTELVEEN
    03-10-2020KZ/Thermo4U F23 okt.10:00KZ/Thermo4U F2 - Oosterkwartier F14K40KOOG AAN DE ZAAN