Zaterdag 24 mei had de B4 het benodigde aantal punten behaald voor een kampioenschap door thuis in de regen DTS B1 met 14-5 te verslaan. Alleen kampioen zijn in de poule is veel leuker en hiervoor moest nog minimaal 1 punt worden behaald. Er waren op dit moment nog maar 4 wedstrijden gespeeld. De B4 had 2 kansen om het benodigde punt te pakken.
Afgelopen zaterdag was de B4 op bezoek bij Roda B2 in Westzaan. Voor de B4 speelde de B3 van KZ ook een kampioenwedstrijd tegen Roda, maar dan tegen Roda B1. Dit was een hele spannende wedstrijd die helaas nipt werd verloren door de B3. Helaas was er geen dubbel kampioenschap meer mogelijk voor KZ in Westzaan.
Het was droog en warm weer. Dit was voor de toeschouwers een stuk aangenamer dan in de regen staan op de zaterdag hiervoor. Gelukkig was de B4 super gemotiveerd om hun concurrenten in de poule te verslaan, en dit was goed in het spel te zien. Roda B2 had helemaal niets in te brengen tegen al die doelpunten. Met de rust stond het 0-8 voor KZ. De overwinning voor de B4 kon niet meer uit handen worden gegeven.
Na de rust ging het een stuk minder soepel. Roda B2 had in de rust tactische aanwijzingen gekregen
Het ging minder hard met de doelpunten. Waar de bal voor de rust telkens in de korf ging, zaten de schoten na de rust telkens op de rand. De bal wilde er maar niet in. De eindscore was 4-12. De B4 was trots met het behaalde resultaat.
Hierna ging de B4 op weg naar de huldiging bij KZ. Met zijn allen aan een grote tafel en genieten van de kampioenstaart. Maar daarna ontving iedereen een echte verrassing van coach Michel.
Dit was een hele mooie beker als een leuk aandenken van dit zomerseizoen! Michel bedankt!
Dinsdagavond 3 juni was de laatste wedstrijd. Zou het de B4 lukken om ongeslagen kampioen te worden en het maximale aantal punten in de poule te behalen?Na een uurtje spelen kwam er weer een overtuigende overwinning voor de B4. Het werd alweer 4-12. In de poule leverde dit een hele mooie eindstand op met 12 punten. Roda B2 had de helft van het aantal punten en KZ B4 was de enige ploeg in deze poule die het seizoen met een positief doelsaldo wist af te sluiten.
Het team begon het seizoen 2024-2025 met 9 personen. Maar door opzeggingen eindigde het team met 7 personen. Gelukkig hebben heel veel KZ-ers ingevallen bij de B4, zodat er iedere wedstrijd het team compleet was. Iedereen bedankt voor het invallen. Zonder jullie was dit team niet compleet. Invallers bedankt!
Naast Michel werden de trainingen ook verzorgd door Chris Kaper. De trainingen op de maandag waren super leerzaam en hebben het team beter gemaakt. Chris bedankt!
Ook Janet Noom hielp het team naar het kampioenschap. Als Michel er niet was, kon het team altijd op haar rekenen. Zo stond het team er nooit alleen voor. Janet bedankt!
Op naar het volgend seizoen.
Groeten een toeschouwer van de B4
Adres veld en zaal
Topsportcentrum De Koog
Wezelstraat 7
1541 LZ Koog aan de Zaan
Postadres
KV Koog-Zaandijk
Wezelstraat 7E
1541 LZ Koog aan de Zaan
Contact
Telefoonnummer kantine:
075 36 90 137
Stuur een e-mail naar ons secretariaat
Stuur een e-mail naar de redactie
Contact Businessclub