Kies uw profiel:

  1. Nieuw profiel

Wie fluiten onze wedstrijden op eigen veld?

 
Ook nu wij weer naar buiten gaan zijn er natuurlijk flink wat scheidsrechters nodig. Kun jij ook wat doen? Graag!! Kijk even in je agenda en laat via een e-mail aan Monica Briefjes of eentje naar redactie@koogzaandijk.nl even weten wat je voorkeur heeft. Keuze genoeg!
 
Voor als je niet meer weet hoe het buiten ook weer verdeeld was geven wij hiernaast ook nog even de veldnummering weer, ter leringhe ende vermaeck...
 
 
 
Wie fluiten onze wedstrijden op eigen veld?
           
Nr. Klasse Wedstrijd Tijd Scheidsrechter Veld
           
    Woensdag 24 april      
59590 A-031 KZ/Thermo4U A5 - Groen Geel A3 20.00 Henk Duits 3K40
           
    Donderdag 25 april      
10553 R2A KZ/Thermo4U 4 - Apollo 2 20.15 C.J.G. van der Steen 2
           
    Weekend 27/28 april   geen wedstrijden  
           
    Zaterdag 4 mei      
15126 AHKA KZ/Thermo4U A1 - Groen Geel A1 13:00 R. Zwart & C. Pluister (ass.) 1K40
10212 REKB KZ/Thermo4U 2 - DVO 2 14:30 A. Klingenberg & M. Baart (ass.) 1K40
16910 EKB KZ/Thermo4U 1 - DVO 1 16:00 KNKV 1K40
    eventueel C1 van 8 juni hierheen      
           
    Zondag 5 mei      
    rust      
           
    Woensdag 8 mei      
51022 F-003 KZ/Thermo4U F1 - Groen Geel F1 17.00   Gras
59702 A-031 KZ/Thermo4U A4 - HBC A1 20.00 Dennis Olierook?? 3K40
           
    Zaterdag 11 mei      
58587 B-034 KZ/Thermo4U B3 - HBC B1 11:00 Chris Uitvlugt 2K40
55780 D-025 KZ/Thermo4U D2 - Rapid D1 11:00 Dennis Doves 1K40
52413 F-124 KZ/Thermo4U F4 - BEP F2 11:00   6G (G)
31214 DHKF KZ/Thermo4U D1 - TOP (S) D1 12:00 KNKV 1K40
13929 R2C KZ/Thermo4U 6 - KCR 3 14:00 R.P. Friesema 1K40
           
    Zondag 12 mei      
11653 R2B KZ/Thermo4U 5 - Sp. Trigon 3 11:30 G. Auwerda 1K40
61093 S-215 KZ/Thermo4U 9 - Zaandam Zuid 2 11:30 Raymond Hempenius 2K40
62260 S-212 KZ/Thermo4U 10 - DKV Victoria 4 13:00   1K40
           
    Maandag 13 mei      
schoolkorfbal, dus geen inhaal-wedstrijden vòòr 20.30
           
    Dinsdag 14 mei      
schoolkorfbal, dus helemaal geen inhaal-wedstrijden
           
    Woensdag 15 mei      
schoolkorfbal, dus geen inhaal-wedstrijden vòòr 20.30
60834 S-233 KZ/Thermo4U 8 - Furore 4 20.30 voorlopige datum 2K40
           
    Donderdag 16 mei      
schoolkorfbal, dus geen inhaal-wedstrijden vòòr 20.30
           
    Zaterdag 18 mei      
58866 B-034 KZ/Thermo4U B3 - Helios B1 14:30   3K40
58775 B-096 KZ/Thermo4U B4 - Blauw-Wit B2 14:30 Chris Uitvlugt 1K40
57450 C-017 KZ/Thermo4U C3 - Furore C1 14:30   2K40
31470 C1D KZ/Thermo4U C2 - Antilopen C1 16:00 KNKV 2K40
59964 A-008 KZ/Thermo4U A3 - De Vinken A1 16:00   1K40
           
    Zondag 19 mei      
12077 R2A KZ/Thermo4U 4 - Swift (A) 2 13:00 E.C. van Winden 1K40
62224 S-212 KZ/Thermo4U 10 - Purmer 4 13:00   2K40
59926 A-031 KZ/Thermo4U A5 - KZ/Thermo4U A4 14:30 Wibo Valkenburg 1K40
           
    Zaterdag 25 mei      
63499 F-003 KZ/Thermo4U F1 - AW/DTV F1 9:00 Brenda Roepert 6G (G)
51634 F-095 KZ/Thermo4U F3 - Furore F2 10:00   6G (G)
53863 E-217 KZ/Thermo4U E5 - Sp. Andijk E1 10:00 Sander Briefjes 5G (G)
16274 CHKD KZ/Thermo4U C1 - Tempo C1 10:00 KNKV 1K40
56135 D-106 KZ/Thermo4U D4 - ZKC ’31 D3 10:00 Noah van der Let 3K40
56280 D-025 KZ/Thermo4U D2 - ZKC ’31 D1 11:00 Chris Uitvlugt 3K40
53864 E-107 KZ/Thermo4U E4 - Roda E2 11:00 Eline Held 5G (G)
15727 BHKC KZ/Thermo4U B1 - Avanti B1 11:30 KNKV 1K40
31213 DHKF KZ/Thermo4U D1 - Tempo D1 12:00 KNKV 2K40
57661 C-064 KZ/Thermo4U C4 - Huizen C1 12:00 Henk Duits 3K40
53886 E-125 KZ/Thermo4U E3 - ZKC ’31 E3 12:00 Chris Bergsma 5G (G)
15432 AHKA KZ/Thermo4U A1 - Dalto A1 13:00 KNKV 1K40
31772 B2-GK KZ/Thermo4U B2 - OVVO B2 13:00 KNKV 2K40
15424 AOKB KZ/Thermo4U A2 - OVVO A1 14:30 KNKV 2K40
12001 R2B KZ/Thermo4U 5 - KVA 3 14:30 KNKV 3K40
16928 EKB KZ/Thermo4U 1 - DeetosSnel 1 16:00 KNKV 1K40
10230 REKB KZ/Thermo4U 2 - DeetosSnel 2 14:30 KNKV 1K40
           
    Zondag 26 mei      
11581 R2C KZ/Thermo4U 6 - SDO (V) 2 11:30 KNKV 1K40
62284 S-212 KZ/Thermo4U 10 - Sp. West 4 11:30   2K40
61613 S-215 KZ/Thermo4U 9 - Apollo 3 13:00   2K40
61484 S-233 KZ/Thermo4U 8 - Zaandam Zuid 3 13:00   1K40
61487 S-201 KZ/Thermo4U 7 - Furore 3 14:30   2K40
60122 A-031 KZ/Thermo4U A4 - KZ/Thermo4U A5 14:30   3K40
13874 ROKA KZ/Thermo4U 3 - Blauw-Wit 4 14:30 KNKV 1K40
           
    Zaterdag 1 juni      
           
63158 B-034 KZ/Thermo4U B3 - AW/DTV B2 11:00 Chris Uitvlugt 2K40
56530 D-025 KZ/Thermo4U D2 - Blauw-Wit D1 11:00   1K40
31212 DHKF KZ/Thermo4U D1 - Die Haghe D1 12:00 KNKV 1K40
           
    Zondag 2 juni      
12889 R2C KZ/Thermo4U 6 - DeetosSnel 4 11:30 KNKV 1K40
61873 S-215 KZ/Thermo4U 9 - Sp. West 5 11:30   2K40
11039 R2A KZ/Thermo4U 4 - AVO 3 13:00 KNKV 1K40
           
    Woensdag 5 juni (komt van 20-4)      
55390 D-057 KZ/Thermo4U D3 - BEP D2 18.30   2K40
           
    Donderdag 6 juni (komt van 8-6)      
15663 BHKC KZ/Thermo4U B1 - Groen Geel B1 11:30 KNKV 1K40
           
    Zaterdag 8 juni (voor Pinksteren)      
16210 CHKD KZ/Thermo4U C1 - Die Haghe C1 10:00 KNKV 1K40
15663 BHKC KZ/Thermo4U B1 - Groen Geel B1 11:30 KNKV 1K40
15025 AHKA KZ/Thermo4U A1 - AVO A1 13:00 KNKV 1K40
           
    Zaterdag 15 juni      
58101 C-064 KZ/Thermo4U C4 - EKVA C2 10:00   2K40
56635 D-106 KZ/Thermo4U D4 - Groen Geel D4 10:00 Chris Uitvlugt 3K40
54707 E-217 KZ/Thermo4U E5 - DKV (IJ) E1 10:00 Brenda Roepert 6G (G)
52474 F-124 KZ/Thermo4U F4 - Oosterkwartier F1 10:00 Sander Briefjes 5G (G)
59426 B-096 KZ/Thermo4U B4 - Vl. & Vaardig B1 11:00   1K40
56765 D-057 KZ/Thermo4U D3 - ZKV D1 11:00 Noah van der Let 3K40
54983 E-027 KZ/Thermo4U E1 - ZKC ’31 E1 11:00   4K40
54708 E-107 KZ/Thermo4U E4 - ZKC ’31 E2 11:00   6G (G)
52146 F-095 KZ/Thermo4U F3 - DSO (A) F1 11:00 Eline Held 5G (G)
58220 C-017 KZ/Thermo4U C3 - ADOS C1 11:30 Chris Uitvlugt 2K40
54730 E-125 KZ/Thermo4U E3 - Zaandam Zuid E1 12:00   6G (G)
52283 F-067 KZ/Thermo4U F2 - OKV F3 12:00   5G (G)
31472 C1D KZ/Thermo4U C2 - OKV C1 13:00 KNKV 2K40
60552 A-008 KZ/Thermo4U A3 - Swift (A) A1 13:00   1K40
54959 E-054 KZ/Thermo4U E2 - Furore E2 13:00   6G (G)
52174 F-003 KZ/Thermo4U F1 - ZKV (Za) F1 13:00   5G (G)
15017 AOKB KZ/Thermo4U A2 - SKF A1 14:30 KNKV 1K40
31771 B2-GK KZ/Thermo4U B2 - KIOS (N) B1 14:30 KNKV 2K40
60834 S-233 KZ/Thermo4U 8 - Furore 4 ??? ??? 2K40
           
    Zondag 16 juni      
10963 R2B KZ/Thermo4U 5 - DSC 4 11:30 KNKV 1K40
62007 S-201 KZ/Thermo4U 7 - DKV Victoria 3 13:00   1K40
62004 S-233 KZ/Thermo4U 8 - Apollo 4 13:00   2K40
60514 A-031 KZ/Thermo4U A5 - HBC A1 13:00   3K40
12764 ROKA KZ/Thermo4U 3 - Wageningen 2 14:30 KNKV 1K40
60458 A-031 KZ/Thermo4U A4 - Groen Geel A3 14:30   2K40
           
    Zaterdag 22 juni      
52366 F-124 KZ/Thermo4U F4 - Groen Geel F7 10:00 Eline Held 6G (G)
           
    Einde 2018-2019      
           
 
.
 
 
 
 
.