Kies uw profiel:

  1. Nieuw profiel

Wie fluiten onze thuiswedstrijden tot en met einde zaalseizoen?

 
Hieronder vind je alle thuiswedstrijden - wijzigingen voorbehouden - tot en met het einde van dit zaalseizoen met de namen van scheidsrechters - althans voor zover bekend... - voor onze  komende competitiewedstrijden. Een aantal wedstrijden, waar wij zelf voor moeten zorgen, is nog niet ingevuld, maar die bezetting groeit gestaag, zo leert de ervaring.
 
Kijk even in de lijst wanneer jij een bijdrage kunt leveren en stuur een mailtje naar de redactie.
 
Tot spoedig! En veel succes natuurlijk!!
 
 
Wie fluiten onze thuiswedstrijden voor de zaalcompetitie tot en met eind maart?
       
  Zaterdag 22 februari    
11:00 KZ/Thermo4U C5 - Apollo C2 Topsportzaal Emiel de Kruijff
12:00 KZ/Thermo4U C4 - Aurora C1 Topsportzaal Henk Duits
13:00 KZ/Thermo4U B3 - DSO (A) B1 Topsportzaal Noah van der Let
       
  Zondag 23 februari    
11.00 KZ/Thermo4U 9 - St’vogels 3 Topsportzaal Dennis Olierook
       
  Zaterdag 29 februari    
9:00 KZ/Thermo4U E5 - Roda E2 Topsportzaal 4k Olivier Goutbeek
9:00 KZ/Thermo4U E6 - Furore E2 Topsportzaal ??
9:00 KZ/Thermo4U F1 - WWSV F1 Topsportzaal Melissa Vreijling & Emma Kraaijvanger
9:55 KZ/Thermo4U D4 - Rohda D2 Topsportzaal 4k Chris Uitvlugt
9:55 KZ/Thermo4U E2 - Sp.West/Argus E1 Topsportzaal Ruud Gruijs
9:55 KZ/Thermo4U F3 - KVA F2 Topsportzaal Brenda Roepert
10:50 KZ/Thermo4U D1 - Tempo D1 Topsportzaal F. de Jager
11:00 KZ/Thermo4U C3 - Helios C1 Breedtesportzaal Nick Uitvlugt
11:50 KZ/Thermo4U A2 - KVA A1 Topsportzaal S.D. Augustinus
12:00 KZ/Thermo4U D2 - Sp. West D1 Breedtesportzaal Chris Uitvlugt
13:00 KZ/Thermo4U A4 - Kl. Sluis A1 Topsportzaal ??
14:10 KZ/Thermo4U A3 - Dalto A3 Topsportzaal Henk Duits
15:25 KZ/Thermo4U 3 - Achilles 3 Topsportzaal R. Gerritsen
16:40 KZ/Thermo4U A1 - TOP (S) A1 Topsportzaal P. Peeters & R.V. Coolegem (ass.)
18:15 KZ/Thermo4U 2 - PKC 2 Topsportzaal S. de Jong & J. v Houwelingen (ass)
20:00 KZ/Thermo4U 1 - PKC 1 Topsportzaal R.J. Buis & A.H.R. Meijer
       
  Zondag 1 maart    
11:00 KZ/Thermo4U 8 - Apollo 4 Topsportzaal Anouk Haars
12:15 KZ/Thermo4U 9 - Aurora/DKV 4 Topsportzaal Jordi Pasma
13:40 KZ/Thermo4U 5 - KIOS (R) 2 Topsportzaal J. Montijn
       
  Zaterdag 7 maart    
11:00 KZ/Thermo4U E1 - KZ/Thermo4U E2 Topsportzaal 4k ??
11:00 KZ/Thermo4U E3 - HBC E1 Topsportzaal Ruud Gruijs
11:00 KZ/Thermo4U E4 - KZ/Thermo4U E6 Topsportzaal Brenda Roepert
12:00 KZ/Thermo4U C1 - Danaïden C1 Topsportzaal J. de Vries
13:10 KZ/Thermo4U B1 - Tempo B1 Topsportzaal A. Wiering
14:30 KZ/Thermo4U 4 - Eibernest 2 Topsportzaal A. de Boer
       
  Zondag 8 maart    
11:00 KZ/Thermo4U 11 - HBC 2 Topsportzaal ??
12:15 KZ/Thermo4U 10 - Z’dam Zuid 2 Topsportzaal ??
13:30 KZ/Thermo4U 7 - DKV Victoria 3 Topsportzaal ??
14:45 KZ/Thermo4U 6 - Sporting West 2 Topsportzaal R. Steenwijk
       
  Zaterdag 14 maart    
9:00 KZ/Thermo4U E2 - Gr.Geel E1 Topsportzaal 4k ??
9:00 KZ/Thermo4U E5 - Furore E1 Topsportzaal Ruud Gruijs
9:00 KZ/Thermo4U F3 - Aurora F2 Topsportzaal ??
10:00 KZ/Thermo4U D2 - Gr.Geel D2 Breedtesportzaal Chris Uitvlugt
10:00 KZ/Thermo4U E6 - Apollo E2 Topsportzaal ??
10:00 KZ/Thermo4U F1 - Aurora F1 Topsportzaal Brenda Roepert
11:15 KZ/Thermo4U A2 - ZKC ’31 A1 Topsportzaal KNKV
12:30 KZ/Thermo4U D1 - Pernix D1 Topsportzaal KNKV
13.30 KZ/Thermo4U A4 - Sp. Andijk A1 Topsportzaal Henk Duits
14.45 KZ/Thermo4U A3 - Haarlem A2 Topsportzaal ??
16.15 KZ/Thermo4U A1 - Fortuna A1 Topsportzaal KNKV
18:00 KZ/Thermo4U 2 - Blauw-Wit 2 Topsportzaal KNKV
19.25 demo Walking Korfball Topsportzaal  
20:00 KZ/Thermo4U 1 - Blauw-Wit 1 Topsportzaal KNKV
       
  Zondag 15 maart    
11:00 KZ/Thermo4U 8 - Purmer 3 Topsportzaal ??
12:20 KZ/Thermo4U 5 - SCO 3 Topsportzaal KNKV
13:40 KZ/Thermo4U 3 - Die Haghe 3 Topsportzaal KNKV
       
  Zaterdag 21 maart    
9:00 KZ/Thermo4U E1 - Sp.West/Argus E1 Topsportzaal ??
9:00 KZ/Thermo4U E2 - Gr.Geel E2 Topsportzaal 4k ??
9:00 KZ/Thermo4U F1 - Or.Nassau F1 Topsportzaal ??
10:00 KZ/Thermo4U D4 - ESDO D2 Topsportzaal 4k ??
12:00 KZ/Thermo4U A2 - Gr.Geel A2 Topsportzaal KNKV
13:15 KZ/Thermo4U C5 - Furore C3 Topsportzaal Chris Uitvlugt
14:15 KZ/Thermo4U C3 - BEP C2 Topsportzaal Henk Duits
15:15 KZ/Thermo4U C2 - Tempo C2 Topsportzaal KNKV
16:15 KZ/Thermo4U C1 - TOP (S) C1 Topsportzaal KNKV
17:15 KZ/Thermo4U B2 - Apollo B1 Topsportzaal KNKV
18:15 KZ/Thermo4U A3 - Roda A1 Topsportzaal ??
       
  Zondag 22 maart    
11:00 KZ/Thermo4U 6 - Eibernest 3 Topsportzaal KNKV
12:30 KZ/Thermo4U 8 - HBC 3 Topsportzaal ??
       
  Zaterdag 28 maart    
9:00 KZ/Thermo4U E5 - Gr.Geel E5 Topsportzaal ??
9:00 KZ/Thermo4U E6 - Gr.Geel E8 Topsportzaal ??
10:00 KZ/Thermo4U E4 - Apollo E2 Topsportzaal 4k ??
10:00 KZ/Thermo4U F3 - DKV Vict. F1 Topsportzaal ??
10:00 KZ/Thermo4U F2 - Sp. Andijk F1 Topsportzaal Brenda Roepert
11:00 KZ/Thermo4U D2 - Badh’dorp D1 Topsportzaal Chris Uitvlugt
12:00 KZ/Thermo4U D1 - Refleks D1 Topsportzaal KNKV
13:00 KZ/Thermo4U C4 - Gr.Geel C3 Topsportzaal Henk Duits
14:15 KZ/Thermo4U 3 - AW/DTV 3 Topsportzaal KNKV
15:30 KZ/Thermo4U 4 - Valto 2 Topsportzaal KNKV
16:40 KZ/Thermo4U A4 - Celeritas A1 Topsportzaal ??
17:50 KZ/Thermo4U A5 - Vlug & V. A1 Topsportzaal ??
       
  Zondag 29 maart    
11:00 KZ/Thermo4U 9 - OKV 5 Topsportzaal ??
12:20 KZ/Thermo4U 7 - Oosterkw. 2 Topsportzaal ??
13:40 KZ/Thermo4U 5 - AKC (Al) 2 Topsportzaal KNKV
       
       
 
.
 
 
.