Kies uw profiel:

  1. Nieuw profiel

Wedstrijdprogramma op telefoonformaat

 
Hieronder vind je - ten gerieve van de kijkers op het mobieltje - het 'smalle' wedstrijdprogramma.
 
Het smalle wedstrijdprogramma voor de mobieltjes
     
Wedstrijd Tijd Accommodatie
     
Zaterdag 9 november    
KZ/Thermo4U 1 - TOP (S) 1 20:00 Topsportzaal
KZ/Thermo4U 2 - TOP (S) 2 18:15 Topsportzaal
     
Zaterdag 16 november    
SKF A1 - KZ/Thermo4U A1 15:30 SKF-hal
KZ/Thermo4U B1 - Haarlem B1 11:30 Topsportzaal
     
Zondag 17 november    
LDODK 1 - KZ/Thermo4U 1 16:00 Kortezwaag
LDODK 2 - KZ/Thermo4U 2 14:00 Kortezwaag
     
Zaterdag 23 november    
     
Senioren    
KZ/Thermo4U 1 - Tempo 1 20:00 Topsportzaal
KZ/Thermo4U 2 - Tempo 2 18:15 Topsportzaal
Tempo 3 - KZ/Thermo4U 3 16:00 Limeshallen
VEO 2 - KZ/Thermo4U 4 13:05 Essesteyn
Heerenveen 3 - KZ/Thermo4U 5 20:30 Hoekstra hal
     
     
PKC A1 - KZ/Thermo4U A1 12:15 PKC-hal
Pernix A1 - KZ/Thermo4U A2 19:30 De Zijl
KZ/Thermo4U A3 - Swift (A) A1 16:30 Topsportzaal
KZ/Thermo4U A4 - Helios A1 15:15 Topsportzaal
KZ/Thermo4U A5 - Celeritas A2 14:00 Topsportzaal
     
B-jeugd    
TOP (S) B1 - KZ/Thermo4U B1 17:15 De Korf
KZ/Thermo4U B2 - OKV B1 13:00 Topsportzaal
KZ/Thermo4U B3 - BEP B2 12:00 Topsportzaal
     
C-jeugd    
C1 is nog vrij    
KZ/Thermo4U C2 - ZKC ’31 C1 13:00 Breedtesportzaal
ADOS C1 - KZ/Thermo4U C3 11:00 Ados-hal
OKV C1 - KZ/Thermo4U C4 10:30 Oostzaan
EKVA C3 - KZ/Thermo4U C5 11:15 FBK hal
     
D-jeugd    
KZ/Thermo4U D1 - Gr.Geel D1 11:00 Topsportzaal
KZ/Thermo4U D2 - ADOS D1 12:00 Breedtesportzaal
KZ/Thermo4U D3 - Apollo D2 11:00 Breedtesportzaal
D4 is nog vrij    
     
E-jeugd    
DKV Victoria E1 - KZ/Thermo4U E1 9:30 Diemen Sporthal
E2 is nog vrij    
KZ/Thermo4U E3 - OKV E3 10:00 Topsportzaal
Furore E3 - KZ/Thermo4U E4 9:00 Trias
KZ/Thermo4U E5 - Purmer E1 9:00 Topsportzaal
ZKV (Za) E1 - KZ/Thermo4U E6 13:05 De Struyck
     
F-jeugd    
KZ/Thermo4U F1 - EKVA F1 10:00 Topsportzaal
KZ/Thermo4U F2 - BEP F1 9:00 Topsportzaal
Kleine Sluis F1 - KZ/Thermo4U F3 12:00 Veerburg
     
     
Zondag 24 november    
1e t/m 5e op zaterdag    
KZ/Thermo4U 6 - ALO 2 14:45 Topsportzaal
Furore 4 - KZ/Thermo4U 7 11:00 Trias
KZ/Thermo4U 8 - Gr.Geel 8 11:00 Topsportzaal
KZ/Thermo4U 9 - WWSV 2 12:15 Topsportzaal
Purmer 4 - KZ/Thermo4U 10 11:20 De Vaart
KZ/Thermo4U 11 - Celeritas 1 13:30 Topsportzaal
     
     
Zaterdag 30 november    
     
Senioren    
KZ/Thermo4U 1 - DVO 1 20:00 Topsportzaal
KZ/Thermo4U 2 - DVO 2 18:15 Topsportzaal
KZ/Thermo4U 4 - SDO (K) 2 15:00 Topsportzaal
Het 3e en 5e spelen op zondag    
     
A-jeugd    
KZ/Thermo4U A1 - Dalto A1 16:30 Topsportzaal
KZ/Thermo4U A2 - Fiks A1 12:15 Topsportzaal
A3 is vrij    
ADOS A1 - KZ/Thermo4U A4 14:00 Ados-hal
Helios A3 - KZ/Thermo4U A5 17:00 De Enterij
     
B-jeugd    
KZ/Thermo4U B1 - Gr.Geel B1 13:45 Topsportzaal
ZKV (Za) B1 - KZ/Thermo4U B2 15:40 De Struyck
AW/DTV B2 - KZ/Thermo4U B3 11:50 Zeeburgereiland
     
C-jeugd    
KZ/Thermo4U C1 - Die Haghe C1 11:00 Topsportzaal
BEP C1 - KZ/Thermo4U C2 15:00 de Beuk
KZ/Thermo4U C3 - DSO (A) C1 15:15 Breedtesportzaal
KZ/Thermo4U C4 - Apollo C1 14:15 Breedtesportzaal
KZ/Thermo4U C5 - DTS (E) C1 13:15 Breedtesportzaal
     
D-jeugd    
TOP (S) D1 - KZ/Thermo4U D1 12:00 De Wasbeek
Apollo D1 - KZ/Thermo4U D2 15:00 Deimos
BEP D2 - KZ/Thermo4U D3 12:00 de Beuk
KZ/Thermo4U D4 - DSO (A) D3 10:00 Topsportzaal
     
E-jeugd    
E1 is vrij    
KZ/Thermo4U E2 - DKV Victoria E1 10:00 Topsportzaal 4k
Gr.Geel E4 - KZ/Thermo4U E3 10:00 Groen-Geelhal
KZ/Thermo4U E4 - ZKV (Za) E1 10:00 Topsportzaal
OKV E2 - KZ/Thermo4U E5 9:30 Oostzaan
KZ/Thermo4U E6 - Furore E3 9:00 Topsportzaal
     
F-jeugd    
Roda F1 - KZ/Thermo4U F1 10:00 Breedtesportzaal
Purmer F1 - KZ/Thermo4U F2 10:00 De Vaart
KZ/Thermo4U F3 - Gr.Geel F4 9:00 Topsportzaal
     
     
Zondag 1 december    
KZ/Thermo4U 3 - ZKV 3 13:10 Topsportzaal
KZ/Thermo4U 5 - AVO 3 11:50 Topsportzaal
Refleks 3 - KZ/Thermo4U 6 14:25 Marimbahal
KZ/Thermo4U 7 - Aurora/DKV (IJ) 3 10:30 Topsportzaal
Z’dam Zuid 3 - KZ/Thermo4U 8 12:00 Zaanstad Zuid
Stormvogels 3 - KZ/Thermo4U 9 12:00 De Zien
KZ/Thermo4U 10 - Hilversum 1 13:00 Breedtesportzaal
Sporting West 6 - KZ/Thermo4U 11 12:05 Hogendorphal
     
     
Zaterdag 7 december    
     
Senioren    
DOS ’46 1 - KZ/Thermo4U 1 20:00 De Eendracht
DOS ’46 2 - KZ/Thermo4U 2 18:15 De Eendracht
Achilles 3 - KZ/Thermo4U 3 16:00 Zuiderpark
KZ/Thermo4U 4 - Refleks 2 15:30 Topsportzaal
5e en 6e op zondag    
     
A-jeugd    
DSC A1 - KZ/Thermo4U A1 16:30 De Vijfkamp
KVA A1 - KZ/Thermo4U A2 10:05 De Nieuwe Bankras
A3 en A5 zijn vrij    
Kleine Sluis A1 - KZ/Thermo4U A4 14:00 Veerburg
     
B-jeugd    
KZ/Thermo4U B1 - Die Haghe B1 14:15 Topsportzaal
KZ/Thermo4U B2 - KVA B1 13:00 Topsportzaal
B3 is vrij    
     
C-jeugd    
KZ/Thermo4U C1 - Gr.Geel C1 12:00 Topsportzaal
KZ/Thermo4U C2 - Exakwa C1 11:00 Topsportzaal
Helios C1 - KZ/Thermo4U C3 10:00 De Enterij
ZKC ’31 C2 - KZ/Thermo4U C4 13:20 De Tref
     
D-jeugd    
Tempo D1 - KZ/Thermo4U D1 15:00 Limeshallen
Sp.West D1 - KZ/Thermo4U D2 11:00 Hogendorphal
D3 is vrij    
Rohda D2 - KZ/Thermo4U D4 11:00 Ookmeer
     
E-jeugd    
KZ/Thermo4U E1 - Gr.Geel E2 10:00 Topsportzaal
Sp.West/Argus E1 - KZ/Thermo4U E2 10:00 Hogendorphal
KZ/Thermo4U E3 - ZKC ’31 E2 10:00 Topsportzaal
E4 is vrij    
Roda E2 - KZ/Thermo4U E5 9:00 Topsportzaal
Furore E2 - KZ/Thermo4U E6 9:00 Trias
     
F-jeugd    
WWSV F1 - KZ/Thermo4U F1 12:55 de Beuk
KZ/Thermo4U F2 - Roda F3 10:00 Topsportzaal 4k
KVA F2 - KZ/Thermo4U F3 11:15 De Nieuwe Bankras
     
     
Zondag 8 december    
KIOS (R) 2 - KZ/Thermo4U 5 15:30 Buddingehof
KZ/Thermo4U 6 - Fortuna 4 15:15 Topsportzaal
KZ/Thermo4U 7 - BEP 5 14:00 Topsportzaal
Apollo 4 - KZ/Thermo4U 8 10:30 Deimos
Het 9e is vrij    
KZ/Thermo4U 10 - DKV Victoria 4 14:30 Breedtesportzaal
KZ/Thermo4U 11 - BEP 6 15:40 Breedtesportzaal
     
     
 
 
.
 
 
 
.