Kies uw profiel:

  1. Nieuw profiel

Wedstrijdprogramma op telefoonformaat

 
Hieronder vind je - ten gerieve van de kijkers op het mobieltje - het 'smalle' wedstrijdprogramma.
 
Het wedstrijdprogramma tot 2 maart op telefoonformaat
     
Zaterdag 18 januari    
     
Senioren    
TOP (S) 1 - KZ/Thermo4U 1 19:30 De Korf
TOP (S) 2 - KZ/Thermo4U 2 17:40 De Korf
KZ/Thermo4U 3 - Avanti 3 13:45 Topsportzaal
KZ/Thermo4U 4 - Vr’schaar (H) 2 11:10 Topsportzaal
5e en 6e, 8e en 9e op zondag    
Het 7e, 10e en 11e zijn vrij    
     
A-jeugd    
KZ/Thermo4U A1 - SKF A1 12:30 Topsportzaal
Gr.Geel A2 - KZ/Thermo4U A2 15:30 Groen-Geelhal
A3, A4 en A5 zijn vrij    
     
B-jeugd    
Haarlem B1 - KZ/Thermo4U B1 14:30 Kennemer Sp.
Apollo B1 - KZ/Thermo4U B2 17:00 Deimos
B3 is vrij    
     
C-jeugd    
TOP (S) C1 - KZ/Thermo4U C1 12:00 De Wasbeek
Tempo C2 - KZ/Thermo4U C2 14:00 Limeshallen
BEP C2 - KZ/Thermo4U C3 15:40 de Beuk
Apollo C1 - KZ/Thermo4U C4 15:00 Deimos
Furore C3 - KZ/Thermo4U C5 10:00 Trias
     
D-jeugd    
KZ/Thermo4U D1 - Meervogels D1 10:00 Topsportzaal
D2 en D3 zijn vrij    
ESDO D2 - KZ/Thermo4U D4 9:00 Sporthal Kockengen
     
E-jeugd    
Sp.West/Argus E1 - KZ/Thermo4U E1 11:00 Hogendorphal
Gr.Geel E2 - KZ/Thermo4U E2 9:00 Groen-Geelhal
E3, E4 en E6 zijn vrij    
BEP E2 - KZ/Thermo4U E5 11:30 de Beuk
     
F-jeugd    
Or. Nassau F1 - KZ/Thermo4U F1 11:15 De Pijp
KZ/Thermo4U F2 - OKV F1 9:00 Topsportzaal
Haarlem F1 - KZ/Thermo4U F3 11:10 Kennemer Sp.
     
Zondag 19 januari    
KZ/Thermo4U 5 - Mid-Fryslan 3 12:30 Topsportzaal
Eibernest 3 - KZ/Thermo4U 6 12:40 Eibernesthal
Het 7e is vrij    
HBC 3 - KZ/Thermo4U 8 17:40 De Waterakkers
KZ/Thermo4U 9 - Purmer 5 11:00 Topsportzaal
Het 10e en 11e zijn vrij    
     
Zaterdag 25 januari    
     
Senioren    
KZ/Thermo4U 1 - LDODK 1 20:00 Topsportzaal
KZ/Thermo4U 2 - LDODK 2 18:15 Topsportzaal
AW/DTV 3 - KZ/Thermo4U 3 16:45 Zeeburgereiland
Valto 2 - KZ/Thermo4U 4 17:00 Vreeloo
Overige seniorenteams zie zondag    
     
A-jeugd    
TOP (S) A1 - KZ/Thermo4U A1 11:20 De Korf
KZ/Thermo4U A2 - BEP A1 12:00 Topsportzaal
KZ/Thermo4U A3 - BEP A2 14:15 Topsportzaal
Celeritas A1 - KZ/Thermo4U A4 13:40 Alkmaar Noord
Vlug & V. A1 - KZ/Thermo4U A5 12:35 De Weeren
     
B-jeugd    
KZ/Thermo4U B1 - Avanti B1 16:30 Topsportzaal
KZ/Thermo4U B2 - Haarlem B2 15:25 Topsportzaal
B3 is vrij    
     
C-jeugd    
KZ/Thermo4U C1 - Tempo C1 13:15 Topsportzaal
KZ/Thermo4U C2 - OVVO C1 14:00 Breedtesportzaal
KZ/Thermo4U C3 - Furore C1 13:00 Breedtesportzaal
Gr.Geel C3 - KZ/Thermo4U C4 12:00 Groen-Geelhal
C5 is vrij    
     
D-jeugd    
Refleks D1 - KZ/Thermo4U D1 10:25 De Schilp
Sp. Badh’dorp D1 - KZ/Thermo4U D2 13:20 De Sporthoeve
KZ/Thermo4U D3 - OKV D2 12:00 Breedtesportzaal
KZ/Thermo4U D4 - De Corvers D2 11:00 Topsportzaal
     
E-jeugd    
KZ/Thermo4U E1 - Gr.Geel E1 10:00 Topsportzaal
KZ/Thermo4U E2 - EKVA E1 11:00 Topsportzaal
KZ/Thermo4U E3 - Blauw-Wit E2 10:00 Topsportzaal 4k
Apollo E2 - KZ/Thermo4U E4 12:30 Deimos
Gr.Geel E5 - KZ/Thermo4U E5 10:00 Groen-Geelhal
Gr.Geel E8 - KZ/Thermo4U E6 10:00 Groen-Geelhal
     
F-jeugd    
KZ/Thermo4U F1 - Gr.Geel F1 10:00 Topsportzaal
Sp. Andijk F1 - KZ/Thermo4U F2 11:00 De Klamp
F3 is vrij    
     
Zondag 26 januari    
AKC (Al) 2 - KZ/Thermo4U 5 12:45 Sluiskade
KZ/Thermo4U 6 - Gr.Geel 4 12:30 Topsportzaal
Oosterkwartier 2 - KZ/Thermo4U 7 16:25 De Spaarne
Het 8e is vrij    
OKV 5 - KZ/Thermo4U 9 11:25 Oostzaan
Hilversum 1 - KZ/Thermo4U 10 17:00 De Lieberg
KZ/Thermo4U 11 - WWSV 1 11:00 Topsportzaal
     
     
Zaterdag 1 februari    
     
Senioren    
Tempo 1 - KZ/Thermo4U 1 20:00 Limeshallen
Tempo 2 - KZ/Thermo4U 2 18:15 Limeshallen
KZ/Thermo4U 3 - Tempo 3 14:20 Topsportzaal
KZ/Thermo4U 4 - VEO 2 11:45 Topsportzaal
KZ/Thermo4U 5 - Heerenveen 3 15:35 Topsportzaal
overige seniorenteams op zondag    
     
A-jeugd    
KZ/Thermo4U A1 - PKC A1 13:05 Topsportzaal
KZ/Thermo4U A2 - Pernix A1 10:35 Topsportzaal
Swift (A) A1 - KZ/Thermo4U A3 19:00 Oostenburg
Helios A1 - KZ/Thermo4U A4 13:05 De Enterij
DKV Victoria A1 - KZ/Thermo4U A5 16:30 Diemen Sporthal
     
B-jeugd    
KZ/Thermo4U B1 - TOP (S) B1 9:30 Topsportzaal
OKV B1 - KZ/Thermo4U B2 13:00 Oostzaan
BEP B2 - KZ/Thermo4U B3 12:00 de Beuk
     
C-jeugd    
C1 is vrij    
ZKC ’31 C1 - KZ/Thermo4U C2 13:00 De Tref
Ados C1 - KZ/Thermo4U C3 12:00 Ados-hal
C4 en C5 zijn vrij    
     
D-jeugd    
Gr.Geel D1 - KZ/Thermo4U D1 11:00 Groen-Geelhal
ADOS D1 - KZ/Thermo4U D2 13:00 Ados-hal
Apollo D2 - KZ/Thermo4U D3 13:00 Deimos
D4 is vrij    
     
E-jeugd    
OKV E3 - KZ/Thermo4U E3 10:00 Oostzaan
De andere vijf E-teams zijn vrij    
     
F-jeugd    
EKVA F1 - KZ/Thermo4U F1 9:45 FBK hal
BEP F1 - KZ/Thermo4U F2 10:00 de Beuk
F3 is vrij    
     
     
Zondag 2 februari    
ALO 2 - KZ/Thermo4U 6 15:20 Ockenburgh
KZ/Thermo4U 7 - Furore 4 12:30 Topsportzaal
Gr.Geel 8 - KZ/Thermo4U 8 14:45 Groen-Geelhal
WWSV 2 - KZ/Thermo4U 9 12:10 de Beuk
KZ/Thermo4U 10 - Purmer 4 11:00 Topsportzaal
Celeritas 1 - KZ/Thermo4U 11 13:35 Alkmaar Noord
     
     
Zaterdag 8 februari    
     
Senioren    
DVO 1 - KZ/Thermo4U 1 20:00 DVO-hal
DVO 2 - KZ/Thermo4U 2 18:15 DVO-hal
Het 3e en de overige seniorenteams spelen op zondag    
SDO (K) 2 - KZ/Thermo4U 4 18:30 De Schulenburch
     
A-jeugd    
Dalto A1 - KZ/Thermo4U A1 15:45 Hoenderdaal
Fiks A1 - KZ/Thermo4U A2 13:05 De Cuyl
A3 is vrij    
KZ/Thermo4U A4 - ADOS A1 16:40 Topsportzaal
KZ/Thermo4U A5 - Helios A3 15:30 Topsportzaal
     
B-jeugd    
Gr.Geel B1 - KZ/Thermo4U B1 12:15 Groen-Geelhal
KZ/Thermo4U B2 - ZKV B1 14:25 Topsportzaal
KZ/Thermo4U B3 - AW/DTV B2 13:20 Topsportzaal
     
C-jeugd    
Die Haghe C1 - KZ/Thermo4U C1 14:10 Zuiderpark
KZ/Thermo4U C2 - BEP C1 12:15 Topsportzaal
DSO (A) C1 - KZ/Thermo4U C3 13:00 Oosterhout
C4 is vrij    
DTS (E) C1 - KZ/Thermo4U C5 10:30 De Drecht
     
D-jeugd    
KZ/Thermo4U D1 - TOP (S) D1 11:10 Topsportzaal
KZ/Thermo4U D2 - Apollo D1 13:00 Breedtesportzaal
KZ/Thermo4U D3 - Sp.Andijk D1 12:00 Breedtesportzaal
DSO (A) D3 - KZ/Thermo4U D4 9:00 Oosterhout
     
E-jeugd    
E1 en E2 zijn vrij    
KZ/Thermo4U E3 - Gr.Geel E4 10:00 Topsportzaal
ZKV (Za) E1 - KZ/Thermo4U E4 12:15 De Struyck
KZ/Thermo4U E5 - OKV E2 9:00 Topsportzaal
Furore E3 - KZ/Thermo4U E6 9:00 Trias
     
F-jeugd    
KZ/Thermo4U F1 - Roda F1 10:00 Topsportzaal
KZ/Thermo4U F2 - Purmer F1 9:00 Topsportzaal
Gr.Geel F4 - KZ/Thermo4U F3 10:00 Groen-Geelhal
     
     
Zondag 9 februari    
ZKV (Za) 3 - KZ/Thermo4U 3 14:30 De Struyck
AVO 3 - KZ/Thermo4U 5 11:30 Marsdijk
KZ/Thermo4U 6 - Refleks 3 15:50 Topsportzaal
Aurora/DKV 3 - KZ/Thermo4U 7 14:20 Kennemer Sp.
KZ/Thermo4U 8 - Zaandam Zuid 3 14:35 Topsportzaal
KZ/Thermo4U 9 - Stormvogels 3 13:25 Topsportzaal
KZ/Thermo4U 10 - Triaz 4 12:10 Topsportzaal
KZ/Thermo4U 11 - Sp. West 6 11:00 Topsportzaal
     
     
Zaterdag 15 februari    
     
Senioren    
KZ/Thermo4U 1 - DOS ’46 1 20:00 Topsportzaal
KZ/Thermo4U 2 - DOS ’46 2 18:15 Topsportzaal
Het 3e is vrij    
Refleks 2 - KZ/Thermo4U 4 16:30 Marimbahal
     
A-jeugd    
KZ/Thermo4U A1 - DSC A1 16:30 Topsportzaal
De overige A-teams zijn vrij    
KZ/Thermo4U A5 - Furore A3 15:00 Topsportzaal
     
B-jeugd    
Die Haghe B1 - KZ/Thermo4U B1 17:55 Zuiderpark
B2 is vrij    
KZ/Thermo4U B3 - ADOS B1 14:00 Topsportzaal
     
C-jeugd    
Roda C1 - KZ/Thermo4U C3 11:00 Breedtesportzaal
C1, C2 en C4 zijn vrij    
KZ/Thermo4U C5 - HBC C1 13:00 Topsportzaal
     
D-jeugd    
KZ/Thermo4U D3 - Furore D3 12:00 Topsportzaal
D1, D2 en D4 zijn vrij    
     
E-jeugd    
KZ/Thermo4U E4 - Furore E3 10:00 Breedtesportzaal
De overige E-teams zijn vrij    
Ook alle F-teams zijn vrij    
     
     
Zondag 16 februari    
Fortuna 4 - KZ/Thermo4U 6 13:00 Fortuna-hal
Het 5e + het 7e/8e + 10e/11e ook vrij    
Aurora/DKV 4 - KZ/Thermo4U 9 14:20 Kennemer Sp.
     
     
Zaterdag 22 februari    
Wegens Krokus-vakantie een zeer beperkt programma    
KZ/Thermo4U C4 - Aurora C1 12:00 Topsportzaal
KZ/Thermo4U C5 - Apollo C2 11:00 Topsportzaal
KZ/Thermo4U B3 - DSO (A) B1 13:00 Topsportzaal
     
Zondag 23 februari    
Fortuna 1 - KZ/Thermo4U 1 15:30 Fortuna-hal
Fortuna 2 - KZ/Thermo4U 2 13:45 Fortuna-hal
Wegens Krokus-vakantie een zeer beperkt programma    
     
     
Zaterdag 29 februari    
     
Senioren    
KZ/Thermo4U 1 - PKC 1 20:00 Topsportzaal
KZ/Thermo4U 2 - PKC 2 18:15 Topsportzaal
KZ/Thermo4U 3 - Achilles 3 15:25 Topsportzaal
overige wedstrijden op zondag    
     
A-jeugd    
KZ/Thermo4U A1 - TOP (S) A1 16:40 Topsportzaal
KZ/Thermo4U A2 - KVA A1 11:50 Topsportzaal
KZ/Thermo4U A3 - Dalto A3 14:10 Topsportzaal
KZ/Thermo4U A4 - Kleine Sluis A1 13:00 Topsportzaal
Furore A3 - KZ/Thermo4U A5 18:45 Trias
     
B-jeugd    
Avanti B1 - KZ/Thermo4U B1 13:50 De Viergang
KVA B1 - KZ/Thermo4U B2 16:30 De Nieuwe Bankras
ZKV (Za) B2 - KZ/Thermo4U B3 13:15 De Struyck
     
C-jeugd    
Gr.Geel C1 - KZ/Thermo4U C1 12:00 Groen-Geelhal
Exakwa C1 - KZ/Thermo4U C2 14:00 De Koploper
KZ/Thermo4U C3 - Helios C1 11:00 Breedtesportzaal
C4 is vrij    
OKV C2 - KZ/Thermo4U C5 11:30 Oostzaan
     
D-jeugd    
KZ/Thermo4U D1 - Tempo D1 10:50 Topsportzaal
KZ/Thermo4U D2 - Sp. West D1 12:00 Breedtesportzaal
DSO (A) D1 - KZ/Thermo4U D3 11:00 Oosterhout
KZ/Thermo4U D4 - Rohda D2 9:55 Topsportzaal 4k
     
E-jeugd    
Gr.Geel E2 - KZ/Thermo4U E1 10:00 Groen-Geelhal
KZ/Thermo4U E2 - Sp.West/Argus E1 9:55 Topsportzaal
ZKC ’31 E2 - KZ/Thermo4U E3 11:00 De Tref
E4 is vrij    
KZ/Thermo4U E5 - Roda E2 9:00 Topsportzaal 4k
KZ/Thermo4U E6 - Furore E2 9:00 Topsportzaal
     
F-jeugd    
KZ/Thermo4U F1 - WWSV F1 9:00 Topsportzaal
Roda F3 - KZ/Thermo4U F2 9:00 Breedtesportzaal
KZ/Thermo4U F3 - KVA F2 9:55 Topsportzaal
     
     
Zondag 1 maart    
KZ/Thermo4U 5 - KIOS (R) 2 13:40 Topsportzaal
Het 4e en 6e zijn vrij    
BEP 5 - KZ/Thermo4U 7 11:00 de Beuk
KZ/Thermo4U 8 - Apollo 4 11:00 Topsportzaal
KZ/Thermo4U 9 - Aurora/DKV (IJ) 4 12:15 Topsportzaal
DKV Victoria 4 - KZ/Thermo4U 10 16:15 Diemen Sporthal
BEP 6 - KZ/Thermo4U 11 12:10 de Beuk
     
 
 
.
 
 
 
.