Kies uw profiel:

  1. Nieuw profiel

Oproep: wie fluiten onze thuiswedstrijden. Kijk even waar jij ruimte hebt

 
Hieronder vind je alle namen van scheidsrechters voor onze  komende competitiewedstrijden. Veel wedstrijden waar wij zelf voor moeten zorgen zijn nog niet ingevuld, maar dat groeit gestaag, zo leert de ervaring.
 
Kijk even in de lijst wanneer jij een bijdrage kunt leveren en stuur een mailtje naar de redactie.
 
Tot spoedig! En veel succes natuurlijk!!
 
 
Wie fluiten onze thuiswedstrijden voor de competitie?
       
Tijd Wedstrijd Accommodatie Scheidsrechter
       
  Zaterdag 9 november    
20:00 KZ/Thermo4U 1 - TOP (S) 1 Topsportzaal H.vMeerveld en P.Engelsman
18:15 KZ/Thermo4U 2 - TOP (S) 2 Topsportzaal R. Buis en A. Meijer
       
  Zaterdag 16 november    
11:30 KZ/Thermo4U B1 - Haarlem B1 Topsportzaal KNKV
       
  Zondag 17 november    
       
  Zaterdag 23 november    
9:00 KZ/Thermo4U E5 - Purmer E1 Topsportzaal  
9:00 KZ/Thermo4U F2 - BEP F1 Topsportzaal  
10:00 KZ/Thermo4U E3 - OKV E3 Topsportzaal  
10:00 KZ/Thermo4U F1 - EKVA F1 Topsportzaal  
11:00 KZ/Thermo4U D3 - Apollo D2 Breedtesportzaal  
11:00 KZ/Thermo4U D1 - Gr.Geel D1 Topsportzaal KNKV
12:00 KZ/Thermo4U B3 - BEP B2 Topsportzaal Chris Uitvlugt
12:00 KZ/Thermo4U D2 - ADOS D1 Breedtesportzaal  
13:00 KZ/Thermo4U B2 - OKV B1 Topsportzaal KNKV
13:00 KZ/Thermo4U C2 - ZKC ’31 C1 Breedtesportzaal KNKV
14:00 KZ/Thermo4U A5 - Celeritas A2 Topsportzaal Henk Duits
15:15 KZ/Thermo4U A4 - Helios A1 Topsportzaal Chris Uitvlugt
16:30 KZ/Thermo4U A3 - Swift (A) A1 Topsportzaal  
18:15 KZ/Thermo4U 2 - Tempo 2 Topsportzaal KNKV
20:00 KZ/Thermo4U 1 - Tempo 1 Topsportzaal  
       
  Zondag 24 november    
11:00 KZ/Thermo4U 8 - Gr.Geel 8 Topsportzaal  
12:15 KZ/Thermo4U 9 - WWSV 2 Topsportzaal  
13:30 KZ/Thermo4U 11 - Celeritas 1 Topsportzaal  
14:45 KZ/Thermo4U 6 - ALO 2 Topsportzaal KNKV
       
  Zaterdag 30 november    
9:00 KZ/Thermo4U E6 - Furore E3 Topsportzaal  
9:00 KZ/Thermo4U F3 - Gr.Geel F4 Topsportzaal  
10:00 KZ/Thermo4U D4 - DSO (A) D3 Topsportzaal Henk Duits
10:00 KZ/Thermo4U E2 - DKV Vict. E1 Topsportzaal 4k  
10:00 KZ/Thermo4U E4 - ZKV (Za) E1 Topsportzaal  
11:00 KZ/Thermo4U C1 - Die Haghe C1 Topsportzaal KNKV
12:15 KZ/Thermo4U A2 - Fiks A1 Topsportzaal KNKV
13:15 KZ/Thermo4U C5 - DTS (E) C1 Breedtesportzaal Chris Uitvlugt
13:45 KZ/Thermo4U B1 - Gr.Geel B1 Topsportzaal KNKV
14:15 KZ/Thermo4U C4 - Apollo C1 Breedtesportzaal  
15:00 KZ/Thermo4U 4 - SDO (K) 2 Topsportzaal KNKV
15:15 KZ/Thermo4U C3 - DSO (A) C1 Breedtesportzaal Chris Uitvlugt
16:30 KZ/Thermo4U A1 - Dalto A1 Topsportzaal KNKV
18:15 KZ/Thermo4U 2 - DVO 2 Topsportzaal KNKV
20:00 KZ/Thermo4U 1 - DVO 1 Topsportzaal KNKV
       
  Zondag 1 december    
10:30 KZ/Thermo4U 7 - Aurora/DKV 3 Topsportzaal  
11:50 KZ/Thermo4U 5 - AVO 3 Topsportzaal KNKV
13:00 KZ/Thermo4U 10 - Hilversum 1 Breedtesportzaal  
13:10 KZ/Thermo4U 3 - ZKV 3 Topsportzaal KNKV
       
  Zaterdag 7 december    
10:00 KZ/Thermo4U E1 - Gr.Geel E2 Topsportzaal  
10:00 KZ/Thermo4U E3 - ZKC ’31 E2 Topsportzaal  
10:00 KZ/Thermo4U F2 - Roda F3 Topsportzaal 4k  
11:00 KZ/Thermo4U C2 - Exakwa C1 Topsportzaal KNKV
12:00 KZ/Thermo4U C1 - Gr.Geel C1 Topsportzaal KNKV
13:00 KZ/Thermo4U B2 - KVA B1 Topsportzaal KNKV
14:15 KZ/Thermo4U B1 - Die Haghe B1 Topsportzaal KNKV
15:30 KZ/Thermo4U 4 - Refleks 2 Topsportzaal KNKV
       
  Zondag 8 december    
14:00 KZ/Thermo4U 7 - BEP 5 Topsportzaal  
14:30 KZ/Thermo4U 10 - DKV Victoria 4 Breedtesportzaal  
15:15 KZ/Thermo4U 6 - Fortuna 4 Topsportzaal KNKV
15:40 KZ/Thermo4U 11 - BEP 6 Breedtesportzaal  
       
  Zaterdag 14 december    
9:00 KZ/Thermo4U E2 - KZ/Thermo4U E1 Topsportzaal 4k  
9:00 KZ/Thermo4U E6 - KZ/Thermo4U E4 Topsportzaal  
9:00 KZ/Thermo4U F3 - Blauw-Wit F1 Topsportzaal  
10:00 KZ/Thermo4U D2 - WWSV D1 Breedtesportzaal Chris Uitvlugt
10:00 KZ/Thermo4U D4 - EKVA D2 Topsportzaal  
10:00 KZ/Thermo4U E5 - BEP E2 Topsportzaal  
11:00 KZ/Thermo4U C4 - Purmer C1 Breedtesportzaal  
11:00 KZ/Thermo4U D1 - Die Haghe D1 Topsportzaal KNKV
12:00 KZ/Thermo4U C3 - Roda C1 Breedtesportzaal Henk Duits
12:00 KZ/Thermo4U A2 - ZKV A1 Topsportzaal KNKV
13:15 KZ/Thermo4U A4 - BEP A3 Topsportzaal Chris Uitvlugt
14:30 KZ/Thermo4U A3 - Badh’dorp A1 Topsportzaal  
16:15 KZ/Thermo4U A1 - Achilles A1 Topsportzaal KNKV
18:15 KZ/Thermo4U 2 - Fortuna 2 Topsportzaal KNKV
20:00 KZ/Thermo4U 1 - Fortuna 1 Topsportzaal KNKV
       
  Zondag 15 december    
11:00 KZ/Thermo4U 8 - Blauw-Wit 6 Topsportzaal  
12:15 KZ/Thermo4U 9 - Oosterkw. 3 Topsportzaal  
13:30 KZ/Thermo4U 5 - ZKC ’19 2 Topsportzaal KNKV
14:45 KZ/Thermo4U 3 - Phoenix 2 Topsportzaal KNKV
       
  Zaterdag 21 december    
9:00 KZ/Thermo4U E6 - ZKV E1 Topsportzaal  
9:00 KZ/Thermo4U E4 - Gr.Geel E8 Topsportzaal 4k  
9:00 KZ/Thermo4U F2 - Gr.Geel F2 Topsportzaal  
10:00 KZ/Thermo4U E1 - DKV Vict. E1 Topsportzaal 4k  
10:00 KZ/Thermo4U E3 - VIDO E1 Topsportzaal  
10:00 KZ/Thermo4U F3 - Kleine Sluis F1 Topsportzaal  
11:15 KZ/Thermo4U D3 - BEP D2 Topsportzaal Lars Ankum
12:15 KZ/Thermo4U C5 - EKVA C3 Topsportzaal Lars Ankum
13:15 KZ/Thermo4U C4 - OKV C1 Topsportzaal Chris Uitvlugt
14:15 KZ/Thermo4U C3 - ADOS C1 Topsportzaal Henk Duits
15:15 KZ/Thermo4U B3 - ZKV B2 Topsportzaal Chris Uitvlugt
16:30 KZ/Thermo4U A5 - DSO (A) A1 Topsportzaal  
       
  Zaterdag 4 januari    
10:00 KZ/Thermo4U E4 - Furore E2 Topsportzaal  
10:00 KZ/Thermo4U F3 - Haarlem F1 Topsportzaal  
11:15 KZ/Thermo4U D3 - DSO (A) D1 Topsportzaal Chris Uitvlugt
12:15 KZ/Thermo4U D2 - ZKC ’31 D1 Topsportzaal  
13:15 KZ/Thermo4U C5 - OKV C2 Topsportzaal Chris Uitvlugt
14:15 KZ/Thermo4U C4 - ZKC ’31 C2 Topsportzaal  
15:15 KZ/Thermo4U B3 - Furore B1 Topsportzaal  
16:30 KZ/Thermo4U A5 - DKV Vict. A1 Topsportzaal  
18:15 KZ/Thermo4U 2 - Gr.Geel 2 Topsportzaal KNKV
20:00 KZ/Thermo4U 1 - Gr.Geel 1 Topsportzaal KNKV
       
  Zaterdag 11 januari    
10:00 KZ/Thermo4U E1 - EKVA E1 Breedtesportzaal Chris Uitvlugt
10:00 KZ/Thermo4U C2 - Haarlem C1 Topsportzaal KNKV
11:00 KZ/Thermo4U C1 - Fortuna C1 Topsportzaal KNKV
12:00 KZ/Thermo4U B2 - Gr.Geel B2 Topsportzaal KNKV
13:15 KZ/Thermo4U B1 - Fortuna B1 Topsportzaal KNKV
14:30 KZ/Thermo4U 4 - OVVO 3 Topsportzaal KNKV
       
  Zondag 12 januari    
14:30 KZ/Thermo4U 7 - Gr.Geel 7 Topsportzaal  
14:30 KZ/Thermo4U 11 - DOC 2 Breedtesportzaal  
15:45 KZ/Thermo4U 10 - HBC 4 Breedtesportzaal  
15:45 KZ/Thermo4U 6 - Sp. Trigon 3 Topsportzaal KNKV
       
  Zaterdag 18 januari    
9:00 KZ/Thermo4U F2 - OKV F1 Topsportzaal  
10:00 KZ/Thermo4U D1 - Meerv. D1 Topsportzaal KNKV
11:10 KZ/Thermo4U 4 - Vr’schaar (H) 2 Topsportzaal KNKV
12:30 KZ/Thermo4U A1 - SKF A1 Topsportzaal KNKV
13:45 KZ/Thermo4U 3 - Avanti 3 Topsportzaal KNKV
       
  Zondag 19 januari    
11:00 KZ/Thermo4U 9 - Purmer 5 Topsportzaal  
12:30 KZ/Thermo4U 5 - Mid-Fryslan 3 Topsportzaal KNKV
       
  Zaterdag 25 januari    
10:00 KZ/Thermo4U E1 - Gr.Geel E1 Topsportzaal  
10:00 KZ/Thermo4U E3 - Blauw-Wit E2 Topsportzaal 4k  
10:00 KZ/Thermo4U F1 - Gr.Geel F1 Topsportzaal  
11:00 KZ/Thermo4U D4 - De Corvers D2 Topsportzaal Chris Uitvlugt
11:00 KZ/Thermo4U E2 - EKVA E1 Topsportzaal  
12:00 KZ/Thermo4U D3 - OKV D2 Breedtesportzaal  
12:00 KZ/Thermo4U A2 - BEP A1 Topsportzaal KNKV
13:00 KZ/Thermo4U C3 - Furore C1 Breedtesportzaal Chris Uitvlugt
13:15 KZ/Thermo4U C1 - Tempo C1 Topsportzaal KNKV
14:00 KZ/Thermo4U C2 - OVVO C1 Breedtesportzaal KNKV
14:15 KZ/Thermo4U A3 - BEP A2 Topsportzaal  
15:25 KZ/Thermo4U B2 - Haarlem B2 Topsportzaal KNKV
16:30 KZ/Thermo4U B1 - Avanti B1 Topsportzaal KNKV
18:15 KZ/Thermo4U 2 - LDODK 2 Topsportzaal KNKV
20:00 KZ/Thermo4U 1 - LDODK 1 Topsportzaal KNKV
       
  Zondag 26 januari    
11:00 KZ/Thermo4U 11 - WWSV 1 Topsportzaal  
12:30 KZ/Thermo4U 6 - Gr.Geel 4 Topsportzaal KNKV
       
  Zaterdag 1 februari    
9:30 KZ/Thermo4U B1 - TOP (S) B1 Topsportzaal KNKV
10:35 KZ/Thermo4U A2 - Pernix A1 Topsportzaal KNKV
11:45 KZ/Thermo4U 4 - VEO 2 Topsportzaal KNKV
13:05 KZ/Thermo4U A1 - PKC A1 Topsportzaal KNKV
14:20 KZ/Thermo4U 3 - Tempo 3 Topsportzaal KNKV
15:35 KZ/Thermo4U 5 - Heerenveen 3 Topsportzaal KNKV
       
  Zondag 2 februari    
11:00 KZ/Thermo4U 10 - Purmer 4 Topsportzaal  
12:30 KZ/Thermo4U 7 - Furore 4 Topsportzaal  
       
  Zaterdag 8 februari    
9:00 KZ/Thermo4U E5 - OKV E2 Topsportzaal  
9:00 KZ/Thermo4U F2 - Purmer F1 Topsportzaal  
10:00 KZ/Thermo4U E3 - Gr.Geel E4 Topsportzaal  
10:00 KZ/Thermo4U F1 - Roda F1 Topsportzaal  
11:10 KZ/Thermo4U D1 - TOP (S) D1 Topsportzaal KNKV
12:00 KZ/Thermo4U D3 - Sp.Andijk D1 Breedtesportzaal Chris Uitvlugt
12:15 KZ/Thermo4U C2 - BEP C1 Topsportzaal KNKV
13:00 KZ/Thermo4U D2 - Apollo D1 Breedtesportzaal  
13:20 KZ/Thermo4U B3 - AW/DTV B2 Topsportzaal Chris Uitvlugt
14:25 KZ/Thermo4U B2 - ZKV B1 Topsportzaal KNKV
15:30 KZ/Thermo4U A5 - Helios A3 Topsportzaal Henk Duits
16:40 KZ/Thermo4U A4 - ADOS A1 Topsportzaal  
       
  Zondag 9 februari    
11:00 KZ/Thermo4U 11 - Sp. West 6 Topsportzaal  
12:10 KZ/Thermo4U 10 - Triaz 4 Topsportzaal  
13:25 KZ/Thermo4U 9 - Stormvogels 3 Topsportzaal  
14:35 KZ/Thermo4U 8 - Z’dam Zuid 3 Topsportzaal  
15:50 KZ/Thermo4U 6 - Refleks 3 Topsportzaal KNKV
       
  Zaterdag 15 februari    
10:00 KZ/Thermo4U E4 - Furore E3 Breedtesportzaal  
12:00 KZ/Thermo4U D3 - Furore D3 Topsportzaal  
13:00 KZ/Thermo4U C5 - HBC C1 Topsportzaal Henk Duits
14:00 KZ/Thermo4U B3 - ADOS B1 Topsportzaal Chris Uitvlugt
15:00 KZ/Thermo4U A5 - Furore A3 Topsportzaal  
16:30 KZ/Thermo4U A1 - DSC A1 Topsportzaal KNKV
18:15 KZ/Thermo4U 2 - DOS ’46 2 Topsportzaal KNKV
20:00 KZ/Thermo4U 1 - DOS ’46 1 Topsportzaal KNKV
       
  Zondag 16 februari    
       
  Zaterdag 22 februari    
11:00 KZ/Thermo4U C5 - Apollo C2 Topsportzaal  
12:00 KZ/Thermo4U C4 - Aurora C1 Topsportzaal Henk Duits
13:00 KZ/Thermo4U B3 - DSO (A) B1 Topsportzaal  
       
  Zondag 23 februari    
       
  Zaterdag 29 februari    
9:00 KZ/Thermo4U E5 - Roda E2 Topsportzaal 4k  
9:00 KZ/Thermo4U E6 - Furore E2 Topsportzaal  
9:00 KZ/Thermo4U F1 - WWSV F1 Topsportzaal  
9:55 KZ/Thermo4U D4 - Rohda D2 Topsportzaal 4k Chris Uitvlugt
9:55 KZ/Thermo4U E2 - Sp.West/Argus E1 Topsportzaal  
9:55 KZ/Thermo4U F3 - KVA F2 Topsportzaal  
10:50 KZ/Thermo4U D1 - Tempo D1 Topsportzaal KNKV
11:00 KZ/Thermo4U C3 - Helios C1 Breedtesportzaal  
11:50 KZ/Thermo4U A2 - KVA A1 Topsportzaal KNKV
12:00 KZ/Thermo4U D2 - Sp. West D1 Breedtesportzaal Chris Uitvlugt
13:00 KZ/Thermo4U A4 - Kl. Sluis A1 Topsportzaal  
14:10 KZ/Thermo4U A3 - Dalto A3 Topsportzaal Henk Duits
15:25 KZ/Thermo4U 3 - Achilles 3 Topsportzaal KNKV
16:40 KZ/Thermo4U A1 - TOP (S) A1 Topsportzaal KNKV
18:15 KZ/Thermo4U 2 - PKC 2 Topsportzaal KNKV
20:00 KZ/Thermo4U 1 - PKC 1 Topsportzaal KNKV
       
  Zondag 1 maart    
11:00 KZ/Thermo4U 8 - Apollo 4 Topsportzaal  
12:15 KZ/Thermo4U 9 - Aurora/DKV 4 Topsportzaal  
13:40 KZ/Thermo4U 5 - KIOS (R) 2 Topsportzaal KNKV
       
  Zaterdag 7 maart    
11:00 KZ/Thermo4U E1 - KZ/Thermo4U E2 Topsportzaal 4k  
11:00 KZ/Thermo4U E3 - HBC E1 Topsportzaal  
11:00 KZ/Thermo4U E4 - KZ/Thermo4U E6 Topsportzaal  
12:00 KZ/Thermo4U C1 - Danaïden C1 Topsportzaal KNKV
13:10 KZ/Thermo4U B1 - Tempo B1 Topsportzaal KNKV
14:30 KZ/Thermo4U 4 - Eibernest 2 Topsportzaal KNKV
       
  Zondag 8 maart    
11:00 KZ/Thermo4U 11 - HBC 2 Topsportzaal  
12:15 KZ/Thermo4U 10 - Z’dam Zuid 2 Topsportzaal  
13:30 KZ/Thermo4U 7 - DKV Victoria 3 Topsportzaal  
14:45 KZ/Thermo4U 6 - Sporting West 2 Topsportzaal KNKV
       
  Zaterdag 14 maart    
9:00 KZ/Thermo4U E2 - Gr.Geel E1 Topsportzaal 4k  
9:00 KZ/Thermo4U E5 - Furore E1 Topsportzaal  
9:00 KZ/Thermo4U F3 - Aurora F2 Topsportzaal  
10:00 KZ/Thermo4U D2 - Gr.Geel D2 Breedtesportzaal Chris Uitvlugt
10:00 KZ/Thermo4U E6 - Apollo E2 Topsportzaal  
10:00 KZ/Thermo4U F1 - Aurora F1 Topsportzaal  
11:15 KZ/Thermo4U A2 - ZKC ’31 A1 Topsportzaal KNKV
12:30 KZ/Thermo4U D1 - Pernix D1 Topsportzaal KNKV
13:45 KZ/Thermo4U A4 - Sp. Andijk A1 Topsportzaal Henk Duits
15:00 KZ/Thermo4U A3 - Haarlem A2 Topsportzaal  
16:30 KZ/Thermo4U A1 - Fortuna A1 Topsportzaal KNKV
18:15 KZ/Thermo4U 2 - Blauw-Wit 2 Topsportzaal KNKV
20:00 KZ/Thermo4U 1 - Blauw-Wit 1 Topsportzaal KNKV
       
  Zondag 15 maart    
11:00 KZ/Thermo4U 8 - Purmer 3 Topsportzaal  
12:20 KZ/Thermo4U 5 - SCO 3 Topsportzaal KNKV
13:40 KZ/Thermo4U 3 - Die Haghe 3 Topsportzaal KNKV
       
  Zaterdag 21 maart    
9:00 KZ/Thermo4U E1 - Sp.West/Argus E1 Topsportzaal  
9:00 KZ/Thermo4U E2 - Gr.Geel E2 Topsportzaal 4k  
9:00 KZ/Thermo4U F1 - Or.Nassau F1 Topsportzaal  
10:00 KZ/Thermo4U D4 - ESDO D2 Topsportzaal 4k  
12:00 KZ/Thermo4U A2 - Gr.Geel A2 Topsportzaal KNKV
13:15 KZ/Thermo4U C5 - Furore C3 Topsportzaal Chris Uitvlugt
14:15 KZ/Thermo4U C3 - BEP C2 Topsportzaal Henk Duits
15:15 KZ/Thermo4U C2 - Tempo C2 Topsportzaal KNKV
16:15 KZ/Thermo4U C1 - TOP (S) C1 Topsportzaal KNKV
17:15 KZ/Thermo4U B2 - Apollo B1 Topsportzaal KNKV
18:15 KZ/Thermo4U A3 - Roda A1 Topsportzaal  
       
  Zondag 22 maart    
11:00 KZ/Thermo4U 6 - Eibernest 3 Topsportzaal KNKV
12:30 KZ/Thermo4U 8 - HBC 3 Topsportzaal  
       
  Zaterdag 28 maart    
9:00 KZ/Thermo4U E5 - Gr.Geel E5 Topsportzaal  
9:00 KZ/Thermo4U E6 - Gr.Geel E8 Topsportzaal  
10:00 KZ/Thermo4U E4 - Apollo E2 Topsportzaal 4k  
10:00 KZ/Thermo4U F3 - DKV Vict. F1 Topsportzaal  
10:00 KZ/Thermo4U F2 - Sp. Andijk F1 Topsportzaal  
11:00 KZ/Thermo4U D2 - Badh’dorp D1 Topsportzaal Chris Uitvlugt
12:00 KZ/Thermo4U D1 - Refleks D1 Topsportzaal KNKV
13:00 KZ/Thermo4U C4 - Gr.Geel C3 Topsportzaal Henk Duits
14:15 KZ/Thermo4U 3 - AW/DTV 3 Topsportzaal KNKV
15:30 KZ/Thermo4U 4 - Valto 2 Topsportzaal KNKV
16:40 KZ/Thermo4U A4 - Celeritas A1 Topsportzaal  
17:50 KZ/Thermo4U A5 - Vlug & V. A1 Topsportzaal  
       
  Zondag 29 maart    
11:00 KZ/Thermo4U 9 - OKV 5 Topsportzaal  
12:20 KZ/Thermo4U 7 - Oosterkw. 2 Topsportzaal  
13:40 KZ/Thermo4U 5 - AKC (Al) 2 Topsportzaal KNKV
       
       
 
.
 
 
.