Kies uw profiel:

  1. Nieuw profiel

Het complete zaalprogramma van je eigen team

 
Deze tekst is voor voor de planners, de mensen die vooruitkijken, met drukke agenda's enzovoort. Als je denkt 'Dat zie ik te zijner tijd wel', dan is het niet zo boeiend.
 
Hieronder vind je per team alle wedstrijden van dit seizoen met tijd en plaats erbij. In de zaal is dat wat stabieler dan op het veld, waar veel makkelijker uitgeweken kan worden naar andere data of avonden.
 
In elk geval vind je hieronder alle wedstrijden van het 1e tot en met F3, per team gesorteerd.
 
DagDatumWedstrijdTijdAccommodatie
         
za 9-nov KZ/Thermo4U 1 - TOP (S) 1 20:00 Topsportzaal
zo 17-nov LDODK 1 - KZ/Thermo4U 1 16:00 Kortezwaag
za 23-nov KZ/Thermo4U 1 - Tempo 1 20:00 Topsportzaal
za 30-nov KZ/Thermo4U 1 - DVO 1 20:00 Topsportzaal
za 7-dec DOS ’46 1 - KZ/Thermo4U 1 20:00 De Eendracht
za 14-dec KZ/Thermo4U 1 - Fortuna 1 20:00 Topsportzaal
za 21-dec PKC 1 - KZ/Thermo4U 1 15:30 PKC-hal
za 4-jan KZ/Thermo4U 1 - Gr.Geel 1 20:00 Topsportzaal
zo 12-jan Blauw-Wit 1 - KZ/Thermo4U 1 14:30 Blauw-Withal
za 18-jan TOP (S) 1 - KZ/Thermo4U 1 19:30 De Korf
za 25-jan KZ/Thermo4U 1 - LDODK 1 20:00 Topsportzaal
za 1-feb Tempo 1 - KZ/Thermo4U 1 20:00 Limeshallen
za 8-feb DVO 1 - KZ/Thermo4U 1 20:00 DVO-hal
za 15-feb KZ/Thermo4U 1 - DOS ’46 1 20:00 Topsportzaal
zo 23-feb Fortuna 1 - KZ/Thermo4U 1 15:30 Fortuna-hal
za 29-feb KZ/Thermo4U 1 - PKC 1 20:00 Topsportzaal
za 7-mrt Gr.Geel 1 - KZ/Thermo4U 1 19:00 Groen-Geelhal
za 14-mrt KZ/Thermo4U 1 - Blauw-Wit 1 20:00 Topsportzaal
         
za 9-nov KZ/Thermo4U 2 - TOP (S) 2 18:15 Topsportzaal
zo 17-nov LDODK 2 - KZ/Thermo4U 2 14:00 Kortezwaag
za 23-nov KZ/Thermo4U 2 - Tempo 2 18:15 Topsportzaal
za 30-nov KZ/Thermo4U 2 - DVO 2 18:15 Topsportzaal
za 7-dec DOS ’46 2 - KZ/Thermo4U 2 18:15 De Eendracht
za 14-dec KZ/Thermo4U 2 - Fortuna 2 18:15 Topsportzaal
za 21-dec PKC 2 - KZ/Thermo4U 2 13:45 PKC-hal
za 4-jan KZ/Thermo4U 2 - Gr.Geel 2 18:15 Topsportzaal
zo 12-jan Blauw-Wit 2 - KZ/Thermo4U 2 12:45 Blauw-Withal
za 18-jan TOP (S) 2 - KZ/Thermo4U 2 17:40 De Korf
za 25-jan KZ/Thermo4U 2 - LDODK 2 18:15 Topsportzaal
za 1-feb Tempo 2 - KZ/Thermo4U 2 18:15 Limeshallen
za 8-feb DVO 2 - KZ/Thermo4U 2 18:15 DVO-hal
za 15-feb KZ/Thermo4U 2 - DOS ’46 2 18:15 Topsportzaal
zo 23-feb Fortuna 2 - KZ/Thermo4U 2 13:45 Fortuna-hal
za 29-feb KZ/Thermo4U 2 - PKC 2 18:15 Topsportzaal
za 7-mrt Gr.Geel 2 - KZ/Thermo4U 2 17:00 Groen-Geelhal
za 14-mrt KZ/Thermo4U 2 - Blauw-Wit 2 18:15 Topsportzaal
         
za 23-nov Tempo 3 - KZ/Thermo4U 3 16:00 Limeshallen
zo 1-dec KZ/Thermo4U 3 - ZKV 3 13:10 Topsportzaal
za 7-dec Achilles 3 - KZ/Thermo4U 3 16:00 Zuiderpark
zo 15-dec KZ/Thermo4U 3 - Phoenix 2 14:45 Topsportzaal
zo 12-jan Die Haghe 3 - KZ/Thermo4U 3 15:50 Zuiderpark
za 18-jan KZ/Thermo4U 3 - Avanti 3 13:45 Topsportzaal
za 25-jan AW/DTV 3 - KZ/Thermo4U 3 16:45 Zeeburgereiland
za 1-feb KZ/Thermo4U 3 - Tempo 3 14:20 Topsportzaal
zo 9-feb ZKV (Za) 3 - KZ/Thermo4U 3 14:30 De Struyck
za 29-feb KZ/Thermo4U 3 - Achilles 3 15:25 Topsportzaal
zo 8-mrt Phoenix 2 - KZ/Thermo4U 3 13:35 De Veur
zo 15-mrt KZ/Thermo4U 3 - Die Haghe 3 13:40 Topsportzaal
za 21-mrt Avanti 3 - KZ/Thermo4U 3 13:50 De Viergang
za 28-mrt KZ/Thermo4U 3 - AW/DTV 3 14:15 Topsportzaal
         
za 23-nov VEO 2 - KZ/Thermo4U 4 13:05 Essesteyn
za 30-nov KZ/Thermo4U 4 - SDO (K) 2 15:00 Topsportzaal
za 7-dec KZ/Thermo4U 4 - Refleks 2 15:30 Topsportzaal
za 14-dec Eibernest 2 - KZ/Thermo4U 4 18:10 Eibernesthal
za 11-jan KZ/Thermo4U 4 - OVVO 3 14:30 Topsportzaal
za 18-jan KZ/Thermo4U 4 - Vr’schaar (H) 2 11:10 Topsportzaal
za 25-jan Valto 2 - KZ/Thermo4U 4 17:00 Vreeloo
za 1-feb KZ/Thermo4U 4 - VEO 2 11:45 Topsportzaal
za 8-feb SDO (K) 2 - KZ/Thermo4U 4 18:30 De Schulenburch
za 15-feb Refleks 2 - KZ/Thermo4U 4 16:30 Marimbahal
za 7-mrt KZ/Thermo4U 4 - Eibernest 2 14:30 Topsportzaal
za 14-mrt OVVO 3 - KZ/Thermo4U 4 14:00 OVVO-hal
za 21-mrt Vr’schaar (H) 2 - KZ/Thermo4U 4 16:25 De Wielewaal
za 28-mrt KZ/Thermo4U 4 - Valto 2 15:30 Topsportzaal
         
za 23-nov Heerenveen 3 - KZ/Thermo4U 5 20:30 Hoekstra hal
zo 1-dec KZ/Thermo4U 5 - AVO 3 11:50 Topsportzaal
zo 8-dec KIOS (R) 2 - KZ/Thermo4U 5 15:30 Buddingehof
zo 15-dec KZ/Thermo4U 5 - ZKC ’19 2 13:30 Topsportzaal
zo 12-jan SCO 3 - KZ/Thermo4U 5 13:00 De Steense
zo 19-jan KZ/Thermo4U 5 - Mid-Fryslan 3 12:30 Topsportzaal
zo 26-jan AKC (Al) 2 - KZ/Thermo4U 5 12:45 Sluiskade
za 1-feb KZ/Thermo4U 5 - Heerenveen 3 15:35 Topsportzaal
zo 9-feb AVO 3 - KZ/Thermo4U 5 11:30 Marsdijk
zo 1-mrt KZ/Thermo4U 5 - KIOS (R) 2 13:40 Topsportzaal
zo 8-mrt ZKC ’19 2 - KZ/Thermo4U 5 13:00 Wessels-Boerhal
zo 15-mrt KZ/Thermo4U 5 - SCO 3 12:20 Topsportzaal
zo 22-mrt Mid-Fryslan 3 - KZ/Thermo4U 5 11:45 De Twine
zo 29-mrt KZ/Thermo4U 5 - AKC (Al) 2 13:40 Topsportzaal
         
zo 24-nov KZ/Thermo4U 6 - ALO 2 14:45 Topsportzaal
zo 1-dec Refleks 3 - KZ/Thermo4U 6 14:25 Marimbahal
zo 8-dec KZ/Thermo4U 6 - Fortuna 4 15:15 Topsportzaal
zo 15-dec Sporting West 2 - KZ/Thermo4U 6 14:30 Hogendorphal
zo 12-jan KZ/Thermo4U 6 - Sporting Trigon 3 15:45 Topsportzaal
zo 19-jan Eibernest 3 - KZ/Thermo4U 6 12:40 Eibernesthal
zo 26-jan KZ/Thermo4U 6 - Gr.Geel 4 12:30 Topsportzaal
zo 2-feb ALO 2 - KZ/Thermo4U 6 15:20 Ockenburgh
zo 9-feb KZ/Thermo4U 6 - Refleks 3 15:50 Topsportzaal
zo 16-feb Fortuna 4 - KZ/Thermo4U 6 13:00 Fortuna-hal
zo 8-mrt KZ/Thermo4U 6 - Sporting West 2 14:45 Topsportzaal
zo 15-mrt Sporting Trigon 3 - KZ/Thermo4U 6 16:00 5 Mei-hal
zo 22-mrt KZ/Thermo4U 6 - Eibernest 3 11:00 Topsportzaal
zo 29-mrt Gr.Geel 4 - KZ/Thermo4U 6 14:30 Groen-Geelhal
         
zo 24-nov Furore 4 - KZ/Thermo4U 7 11:00 Trias
zo 1-dec KZ/Thermo4U 7 - Aurora/DKV (IJ) 3 10:30 Topsportzaal
zo 8-dec KZ/Thermo4U 7 - BEP 5 14:00 Topsportzaal
zo 15-dec DKV Victoria 3 - KZ/Thermo4U 7 11:15 Diemen Sporthal
zo 12-jan KZ/Thermo4U 7 - Gr.Geel 7 14:30 Topsportzaal
zo 26-jan Oosterkwartier 2 - KZ/Thermo4U 7 16:25 De Spaarne
zo 2-feb KZ/Thermo4U 7 - Furore 4 12:30 Topsportzaal
zo 9-feb Aurora/DKV 3 - KZ/Thermo4U 7 14:20 Kennemer Sp.
zo 1-mrt BEP 5 - KZ/Thermo4U 7 11:00 de Beuk
zo 8-mrt KZ/Thermo4U 7 - DKV Victoria 3 13:30 Topsportzaal
zo 15-mrt Gr.Geel 7 - KZ/Thermo4U 7 14:30 Groen-Geelhal
zo 29-mrt KZ/Thermo4U 7 - Oosterkwartier 2 12:20 Topsportzaal
         
zo 24-nov KZ/Thermo4U 8 - Gr.Geel 8 11:00 Topsportzaal
zo 1-dec Z’dam Zuid 3 - KZ/Thermo4U 8 12:00 Zaanstad Zuid
zo 8-dec Apollo 4 - KZ/Thermo4U 8 10:30 Deimos
zo 15-dec KZ/Thermo4U 8 - Blauw-Wit 6 11:00 Topsportzaal
zo 12-jan Purmer 3 - KZ/Thermo4U 8 11:25 De Vaart
zo 19-jan HBC 3 - KZ/Thermo4U 8 17:40 De Waterakkers
zo 2-feb Gr.Geel 8 - KZ/Thermo4U 8 14:45 Groen-Geelhal
zo 9-feb KZ/Thermo4U 8 - Zaandam Zuid 3 14:35 Topsportzaal
zo 1-mrt KZ/Thermo4U 8 - Apollo 4 11:00 Topsportzaal
zo 8-mrt Blauw-Wit 6 - KZ/Thermo4U 8 10:15 Blauw-Withal
zo 15-mrt KZ/Thermo4U 8 - Purmer 3 11:00 Topsportzaal
zo 22-mrt KZ/Thermo4U 8 - HBC 3 12:30 Topsportzaal
         
zo 24-nov KZ/Thermo4U 9 - WWSV 2 12:15 Topsportzaal
zo 1-dec Stormvogels 3 - KZ/Thermo4U 9 12:00 De Zien
zo 15-dec KZ/Thermo4U 9 - Oosterkwartier 3 12:15 Topsportzaal
zo 19-jan KZ/Thermo4U 9 - Purmer 5 11:00 Topsportzaal
zo 26-jan OKV 5 - KZ/Thermo4U 9 11:25 Oostzaan
zo 2-feb WWSV 2 - KZ/Thermo4U 9 12:10 de Beuk
zo 9-feb KZ/Thermo4U 9 - Stormvogels 3 13:25 Topsportzaal
zo 16-feb Aurora/DKV 4 - KZ/Thermo4U 9 14:20 Kennemer Sp.
zo 1-mrt KZ/Thermo4U 9 - Aurora/DKV (IJ) 4 12:15 Topsportzaal
zo 8-mrt Oosterkwartier 3 - KZ/Thermo4U 9 15:10 De Spaarne
zo 22-mrt Purmer 5 - KZ/Thermo4U 9 10:10 De Vaart
zo 29-mrt KZ/Thermo4U 9 - OKV 5 11:00 Topsportzaal
         
zo 24-nov Purmer 4 - KZ/Thermo4U 10 11:20 De Vaart
zo 1-dec KZ/Thermo4U 10 - Hilversum 1 13:00 Breedtesportzaal
zo 8-dec KZ/Thermo4U 10 - DKV Victoria 4 14:30 Breedtesportzaal
zo 15-dec Z’dam Zuid 2 - KZ/Thermo4U 10 13:10 Zaanstad Zuid
zo 12-jan KZ/Thermo4U 10 - HBC 4 15:45 Breedtesportzaal
zo 26-jan Hilversum 1 - KZ/Thermo4U 10 17:00 De Lieberg
zo 2-feb KZ/Thermo4U 10 - Purmer 4 11:00 Topsportzaal
zo 9-feb KZ/Thermo4U 10 - Triaz 4 12:10 Topsportzaal
zo 1-mrt DKV Victoria 4 - KZ/Thermo4U 10 16:15 Diemen Sporthal
zo 8-mrt KZ/Thermo4U 10 - Z’dam Zuid 2 12:15 Topsportzaal
zo 15-mrt HBC 4 - KZ/Thermo4U 10 10:00 Waterakkers
zo 29-mrt Triaz 4 - KZ/Thermo4U 10 11:10 De Pijp
         
zo 24-nov KZ/Thermo4U 11 - Celeritas 1 13:30 Topsportzaal
zo 1-dec Sporting West 6 - KZ/Thermo4U 11 12:05 Hogendorphal
zo 8-dec KZ/Thermo4U 11 - BEP 6 15:40 Breedtesportzaal
zo 15-dec HBC 2 - KZ/Thermo4U 11 12:20 Waterakkers
zo 12-jan KZ/Thermo4U 11 - DOC 2 14:30 Breedtesportzaal
zo 26-jan KZ/Thermo4U 11 - WWSV 1 11:00 Topsportzaal
zo 2-feb Celeritas 1 - KZ/Thermo4U 11 13:35 Alkmaar Noord
zo 9-feb KZ/Thermo4U 11 - Sp. West 6 11:00 Topsportzaal
zo 1-mrt BEP 6 - KZ/Thermo4U 11 12:10 de Beuk
zo 8-mrt KZ/Thermo4U 11 - HBC 2 11:00 Topsportzaal
zo 15-mrt DOC 2 - KZ/Thermo4U 11 15:00 Zandzee
zo 29-mrt WWSV 1 - KZ/Thermo4U 11 13:20 de Beuk
         
za 16-nov SKF A1 - KZ/Thermo4U A1 15:30 SKF-hal
za 23-nov PKC A1 - KZ/Thermo4U A1 12:15 PKC-hal
za 30-nov KZ/Thermo4U A1 - Dalto A1 16:30 Topsportzaal
za 7-dec DSC A1 - KZ/Thermo4U A1 16:30 De Vijfkamp
za 14-dec KZ/Thermo4U A1 - Achilles A1 16:15 Topsportzaal
za 21-dec Fortuna A1 - KZ/Thermo4U A1 16:00 Fortuna-hal
za 18-jan KZ/Thermo4U A1 - SKF A1 12:30 Topsportzaal
za 25-jan TOP (S) A1 - KZ/Thermo4U A1 11:20 De Korf
za 1-feb KZ/Thermo4U A1 - PKC A1 13:05 Topsportzaal
za 8-feb Dalto A1 - KZ/Thermo4U A1 15:45 Hoenderdaal
za 15-feb KZ/Thermo4U A1 - DSC A1 16:30 Topsportzaal
za 29-feb KZ/Thermo4U A1 - TOP (S) A1 16:40 Topsportzaal
za 7-mrt Achilles A1 - KZ/Thermo4U A1 11:25 Zuiderpark
za 14-mrt KZ/Thermo4U A1 - Fortuna A1 16:30 Topsportzaal
         
za 23-nov Pernix A1 - KZ/Thermo4U A2 19:30 De Zijl
za 30-nov KZ/Thermo4U A2 - Fiks A1 12:15 Topsportzaal
za 7-dec KVA A1 - KZ/Thermo4U A2 10:05 De Nieuwe Bankras
za 14-dec KZ/Thermo4U A2 - ZKV A1 12:00 Topsportzaal
za 11-jan ZKC ’31 A1 - KZ/Thermo4U A2 16:35 De Tref
za 18-jan Gr.Geel A2 - KZ/Thermo4U A2 15:30 Groen-Geelhal
za 25-jan KZ/Thermo4U A2 - BEP A1 12:00 Topsportzaal
za 1-feb KZ/Thermo4U A2 - Pernix A1 10:35 Topsportzaal
za 8-feb Fiks A1 - KZ/Thermo4U A2 13:05 De Cuyl
za 29-feb KZ/Thermo4U A2 - KVA A1 11:50 Topsportzaal
za 7-mrt ZKV (Za) A1 - KZ/Thermo4U A2 17:00 De Struyck
za 14-mrt KZ/Thermo4U A2 - ZKC ’31 A1 11:15 Topsportzaal
za 21-mrt KZ/Thermo4U A2 - Gr.Geel A2 12:00 Topsportzaal
za 28-mrt BEP A1 - KZ/Thermo4U A2 16:10 de Beuk
         
za 23-nov KZ/Thermo4U A3 - Swift (A) A1 16:30 Topsportzaal
za 14-dec KZ/Thermo4U A3 - Sp. Badh’dorp A1 14:30 Topsportzaal
za 21-dec Dalto A3 - KZ/Thermo4U A3 12:05 Hoenderdaal
za 4-jan Roda A1 - KZ/Thermo4U A3 13:00 Breedtesportzaal
za 11-jan Haarlem A2 - KZ/Thermo4U A3 16:40 Kennemer Sp.
za 25-jan KZ/Thermo4U A3 - BEP A2 14:15 Topsportzaal
za 1-feb Swift (A) A1 - KZ/Thermo4U A3 19:00 Oostenburg
za 29-feb KZ/Thermo4U A3 - Dalto A3 14:10 Topsportzaal
za 7-mrt Sp. Badh’dorp A1 - KZ/Thermo4U A3 12:10 De Sporthoeve
za 14-mrt KZ/Thermo4U A3 - Haarlem A2 15:00 Topsportzaal
za 21-mrt KZ/Thermo4U A3 - Roda A1 18:15 Topsportzaal
za 28-mrt BEP A2 - KZ/Thermo4U A3 15:00 de Beuk
         
za 23-nov KZ/Thermo4U A4 - Helios A1 15:15 Topsportzaal
za 30-nov ADOS A1 - KZ/Thermo4U A4 14:00 Ados-hal
za 7-dec Kleine Sluis A1 - KZ/Thermo4U A4 14:00 Veerburg
za 14-dec KZ/Thermo4U A4 - BEP A3 13:15 Topsportzaal
za 11-jan Sp. Andijk A1 - KZ/Thermo4U A4 15:00 De Klamp
za 25-jan Celeritas A1 - KZ/Thermo4U A4 13:40 Alkmaar Noord
za 1-feb Helios A1 - KZ/Thermo4U A4 13:05 De Enterij
za 8-feb KZ/Thermo4U A4 - ADOS A1 16:40 Topsportzaal
za 29-feb KZ/Thermo4U A4 - Kleine Sluis A1 13:00 Topsportzaal
za 7-mrt BEP A3 - KZ/Thermo4U A4 17:05 de Beuk
za 14-mrt KZ/Thermo4U A4 - Sp. Andijk A1 13:45 Topsportzaal
za 28-mrt KZ/Thermo4U A4 - Celeritas A1 16:40 Topsportzaal
         
za 23-nov KZ/Thermo4U A5 - Celeritas A2 14:00 Topsportzaal
za 30-nov Helios A3 - KZ/Thermo4U A5 17:00 De Enterij
za 14-dec DSO (A) A1 - KZ/Thermo4U A5 12:00 Oosterhout
za 21-dec KZ/Thermo4U A5 - DSO (A) A1 16:30 Topsportzaal
za 4-jan KZ/Thermo4U A5 - DKV Victoria A1 16:30 Topsportzaal
za 25-jan Vlug & V. A1 - KZ/Thermo4U A5 12:35 De Weeren
za 1-feb DKV Victoria A1 - KZ/Thermo4U A5 16:30 Diemen Sporthal
za 8-feb KZ/Thermo4U A5 - Helios A3 15:30 Topsportzaal
za 15-feb KZ/Thermo4U A5 - Furore A3 15:00 Topsportzaal
za 29-feb Furore A3 - KZ/Thermo4U A5 18:45 Trias
za 14-mrt Celeritas A2 - KZ/Thermo4U A5 11:10 Alkmaar Noord
za 28-mrt KZ/Thermo4U A5 - Vlug & V. A1 17:50 Topsportzaal
         
za 16-nov KZ/Thermo4U B1 - Haarlem B1 11:30 Topsportzaal
za 23-nov TOP (S) B1 - KZ/Thermo4U B1 17:15 De Korf
za 30-nov KZ/Thermo4U B1 - Gr.Geel B1 13:45 Topsportzaal
za 7-dec KZ/Thermo4U B1 - Die Haghe B1 14:15 Topsportzaal
za 14-dec Tempo B1 - KZ/Thermo4U B1 14:20 Limeshallen
za 11-jan KZ/Thermo4U B1 - Fortuna B1 13:15 Topsportzaal
za 18-jan Haarlem B1 - KZ/Thermo4U B1 14:30 Kennemer Sp.
za 25-jan KZ/Thermo4U B1 - Avanti B1 16:30 Topsportzaal
za 1-feb KZ/Thermo4U B1 - TOP (S) B1 9:30 Topsportzaal
za 8-feb Gr.Geel B1 - KZ/Thermo4U B1 12:15 Groen-Geelhal
za 15-feb Die Haghe B1 - KZ/Thermo4U B1 17:55 Zuiderpark
za 29-feb Avanti B1 - KZ/Thermo4U B1 13:50 De Viergang
za 7-mrt KZ/Thermo4U B1 - Tempo B1 13:10 Topsportzaal
za 14-mrt Fortuna B1 - KZ/Thermo4U B1 12:00 Fortuna-hal
         
za 23-nov KZ/Thermo4U B2 - OKV B1 13:00 Topsportzaal
za 30-nov ZKV (Za) B1 - KZ/Thermo4U B2 15:40 De Struyck
za 7-dec KZ/Thermo4U B2 - KVA B1 13:00 Topsportzaal
za 11-jan KZ/Thermo4U B2 - Gr.Geel B2 12:00 Topsportzaal
za 18-jan Apollo B1 - KZ/Thermo4U B2 17:00 Deimos
za 25-jan KZ/Thermo4U B2 - Haarlem B2 15:25 Topsportzaal
za 1-feb OKV B1 - KZ/Thermo4U B2 13:00 Oostzaan
za 8-feb KZ/Thermo4U B2 - ZKV B1 14:25 Topsportzaal
za 29-feb KVA B1 - KZ/Thermo4U B2 16:30 De Nieuwe Bankras
za 14-mrt Gr.Geel B2 - KZ/Thermo4U B2 13:15 Groen-Geelhal
za 21-mrt KZ/Thermo4U B2 - Apollo B1 17:15 Topsportzaal
za 28-mrt Haarlem B2 - KZ/Thermo4U B2 15:10 Kennemer Sp.
         
za 23-nov KZ/Thermo4U B3 - BEP B2 12:00 Topsportzaal
za 30-nov AW/DTV B2 - KZ/Thermo4U B3 11:50 Zeeburgereiland
za 14-dec DSO (A) B1 - KZ/Thermo4U B3 11:00 Oosterhout
za 21-dec KZ/Thermo4U B3 - ZKV B2 15:15 Topsportzaal
za 4-jan KZ/Thermo4U B3 - Furore B1 15:15 Topsportzaal
za 1-feb BEP B2 - KZ/Thermo4U B3 12:00 de Beuk
za 8-feb KZ/Thermo4U B3 - AW/DTV B2 13:20 Topsportzaal
za 15-feb KZ/Thermo4U B3 - ADOS B1 14:00 Topsportzaal
za 22-feb KZ/Thermo4U B3 - DSO (A) B1 13:00 Topsportzaal
za 29-feb ZKV (Za) B2 - KZ/Thermo4U B3 13:15 De Struyck
za 14-mrt Furore B1 - KZ/Thermo4U B3 10:00 Trias
za 21-mrt ADOS B1 - KZ/Thermo4U B3 11:00 Ados-hal
         
za 30-nov KZ/Thermo4U C1 - Die Haghe C1 11:00 Topsportzaal
za 7-dec KZ/Thermo4U C1 - Gr.Geel C1 12:00 Topsportzaal
za 14-dec KZ Danaïden C1 - KZ/Thermo4U C1 14:05 Drie Oktoberhal
za 11-jan KZ/Thermo4U C1 - Fortuna C1 11:00 Topsportzaal
za 18-jan TOP (S) C1 - KZ/Thermo4U C1 12:00 De Wasbeek
za 25-jan KZ/Thermo4U C1 - Tempo C1 13:15 Topsportzaal
za 8-feb Die Haghe C1 - KZ/Thermo4U C1 14:10 Zuiderpark
za 29-feb Gr.Geel C1 - KZ/Thermo4U C1 12:00 Groen-Geelhal
za 7-mrt KZ/Thermo4U C1 - KZ Danaïden C1 12:00 Topsportzaal
za 14-mrt Fortuna C1 - KZ/Thermo4U C1 14:15 Fortuna-hal
za 21-mrt KZ/Thermo4U C1 - TOP (S) C1 16:15 Topsportzaal
za 28-mrt Tempo C1 - KZ/Thermo4U C1 15:10 Limeshallen
         
za 23-nov KZ/Thermo4U C2 - ZKC ’31 C1 13:00 Breedtesportzaal
za 30-nov BEP C1 - KZ/Thermo4U C2 15:00 de Beuk
za 7-dec KZ/Thermo4U C2 - Exakwa C1 11:00 Topsportzaal
za 11-jan KZ/Thermo4U C2 - Haarlem C1 10:00 Topsportzaal
za 18-jan Tempo C2 - KZ/Thermo4U C2 14:00 Limeshallen
za 25-jan KZ/Thermo4U C2 - OVVO C1 14:00 Breedtesportzaal
za 1-feb ZKC ’31 C1 - KZ/Thermo4U C2 13:00 De Tref
za 8-feb KZ/Thermo4U C2 - BEP C1 12:15 Topsportzaal
za 29-feb Exakwa C1 - KZ/Thermo4U C2 14:00 De Koploper
za 14-mrt Haarlem C1 - KZ/Thermo4U C2 17:30 Kennemer Sp.
za 21-mrt KZ/Thermo4U C2 - Tempo C2 15:15 Topsportzaal
za 28-mrt OVVO C1 - KZ/Thermo4U C2 16:55 OVVO-hal
         
za 23-nov ADOS C1 - KZ/Thermo4U C3 11:00 Ados-hal
za 30-nov KZ/Thermo4U C3 - DSO (A) C1 15:15 Breedtesportzaal
za 7-dec Helios C1 - KZ/Thermo4U C3 10:00 De Enterij
za 14-dec KZ/Thermo4U C3 - Roda C1 12:00 Breedtesportzaal
za 21-dec KZ/Thermo4U C3 - ADOS C1 14:15 Topsportzaal
za 18-jan BEP C2 - KZ/Thermo4U C3 15:40 de Beuk
za 25-jan KZ/Thermo4U C3 - Furore C1 13:00 Breedtesportzaal
za 8-feb DSO (A) C1 - KZ/Thermo4U C3 13:00 Oosterhout
za 15-feb Roda C1 - KZ/Thermo4U C3 11:00 Breedtesportzaal
za 29-feb KZ/Thermo4U C3 - Helios C1 11:00 Breedtesportzaal
za 21-mrt KZ/Thermo4U C3 - BEP C2 14:15 Topsportzaal
za 28-mrt Furore C1 - KZ/Thermo4U C3 11:00 Trias
za 23-nov OKV C1 - KZ/Thermo4U C4 10:30 Oostzaan
za 30-nov KZ/Thermo4U C4 - Apollo C1 14:15 Breedtesportzaal
za 7-dec ZKC ’31 C2 - KZ/Thermo4U C4 13:20 De Tref
za 14-dec KZ/Thermo4U C4 - Purmer C1 11:00 Breedtesportzaal
za 21-dec KZ/Thermo4U C4 - OKV C1 13:15 Topsportzaal
za 4-jan KZ/Thermo4U C4 - ZKC ’31 C2 14:15 Topsportzaal
za 18-jan Apollo C1 - KZ/Thermo4U C4 15:00 Deimos
za 25-jan Gr.Geel C3 - KZ/Thermo4U C4 12:00 Groen-Geelhal
za 22-feb KZ/Thermo4U C4 - Aurora C1 12:00 Topsportzaal
za 7-mrt Purmer C1 - KZ/Thermo4U C4 10:00 De Vaart
za 21-mrt Aurora C1 - KZ/Thermo4U C4 17:05 Kennemer Sp.
za 28-mrt KZ/Thermo4U C4 - Gr.Geel C3 13:00 Topsportzaal
         
za 23-nov EKVA C3 - KZ/Thermo4U C5 11:15 FBK hal
za 30-nov KZ/Thermo4U C5 - DTS (E) C1 13:15 Breedtesportzaal
za 14-dec Apollo C2 - KZ/Thermo4U C5 16:00 Deimos
za 21-dec KZ/Thermo4U C5 - EKVA C3 12:15 Topsportzaal
za 4-jan KZ/Thermo4U C5 - OKV C2 13:15 Topsportzaal
za 18-jan Furore C3 - KZ/Thermo4U C5 10:00 Trias
za 8-feb DTS (E) C1 - KZ/Thermo4U C5 10:30 De Drecht
za 15-feb KZ/Thermo4U C5 - HBC C1 13:00 Topsportzaal
za 22-feb KZ/Thermo4U C5 - Apollo C2 11:00 Topsportzaal
za 29-feb OKV C2 - KZ/Thermo4U C5 11:30 Oostzaan
za 14-mrt HBC C1 - KZ/Thermo4U C5 11:00 Waterakkers
za 21-mrt KZ/Thermo4U C5 - Furore C3 13:15 Topsportzaal
         
za 23-nov KZ/Thermo4U D1 - Gr.Geel D1 11:00 Topsportzaal
za 30-nov TOP (S) D1 - KZ/Thermo4U D1 12:00 De Wasbeek
za 7-dec Tempo D1 - KZ/Thermo4U D1 15:00 Limeshallen
za 14-dec KZ/Thermo4U D1 - Die Haghe D1 11:00 Topsportzaal
za 11-jan Pernix D1 - KZ/Thermo4U D1 15:15 De Zijl
za 18-jan KZ/Thermo4U D1 - Meervogels D1 10:00 Topsportzaal
za 25-jan Refleks D1 - KZ/Thermo4U D1 10:25 De Schilp
za 1-feb Gr.Geel D1 - KZ/Thermo4U D1 11:00 Groen-Geelhal
za 8-feb KZ/Thermo4U D1 - TOP (S) D1 11:10 Topsportzaal
za 29-feb KZ/Thermo4U D1 - Tempo D1 10:50 Topsportzaal
za 7-mrt Die Haghe D1 - KZ/Thermo4U D1 15:50 Zuiderpark
za 14-mrt KZ/Thermo4U D1 - Pernix D1 12:30 Topsportzaal
za 21-mrt Meervogels D1 - KZ/Thermo4U D1 10:00 De Veur
za 28-mrt KZ/Thermo4U D1 - Refleks D1 12:00 Topsportzaal
         
za 23-nov KZ/Thermo4U D2 - ADOS D1 12:00 Breedtesportzaal
za 30-nov Apollo D1 - KZ/Thermo4U D2 15:00 Deimos
za 7-dec Sp.West D1 - KZ/Thermo4U D2 11:00 Hogendorphal
za 14-dec KZ/Thermo4U D2 - WWSV D1 10:00 Breedtesportzaal
za 21-dec Gr.Geel D2 - KZ/Thermo4U D2 11:30 Groen-Geelhal
za 4-jan KZ/Thermo4U D2 - ZKC ’31 D1 12:15 Topsportzaal
za 25-jan Sp. Badh’dorp D1 - KZ/Thermo4U D2 13:20 De Sporthoeve
za 1-feb ADOS D1 - KZ/Thermo4U D2 13:00 Ados-hal
za 8-feb KZ/Thermo4U D2 - Apollo D1 13:00 Breedtesportzaal
za 29-feb KZ/Thermo4U D2 - Sp. West D1 12:00 Breedtesportzaal
za 7-mrt WWSV D1 - KZ/Thermo4U D2 12:05 de Beuk
za 14-mrt KZ/Thermo4U D2 - Gr.Geel D2 10:00 Breedtesportzaal
za 21-mrt ZKC ’31 D1 - KZ/Thermo4U D2 12:00 De Tref
za 28-mrt KZ/Thermo4U D2 - Sp. Badh’dorp D1 11:00 Topsportzaal
         
za 23-nov KZ/Thermo4U D3 - Apollo D2 11:00 Breedtesportzaal
za 30-nov BEP D2 - KZ/Thermo4U D3 12:00 de Beuk
za 14-dec Furore D3 - KZ/Thermo4U D3 9:00 Trias
za 21-dec KZ/Thermo4U D3 - BEP D2 11:15 Topsportzaal
za 4-jan KZ/Thermo4U D3 - DSO (A) D1 11:15 Topsportzaal
za 25-jan KZ/Thermo4U D3 - OKV D2 12:00 Breedtesportzaal
za 1-feb Apollo D2 - KZ/Thermo4U D3 13:00 Deimos
za 8-feb KZ/Thermo4U D3 - Sp.Andijk D1 12:00 Breedtesportzaal
za 15-feb KZ/Thermo4U D3 - Furore D3 12:00 Topsportzaal
za 29-feb DSO (A) D1 - KZ/Thermo4U D3 11:00 Oosterhout
za 7-mrt Sp. Andijk D1 - KZ/Thermo4U D3 12:00 De Klamp
za 28-mrt OKV D2 - KZ/Thermo4U D3 9:30 Oostzaan
         
za 30-nov KZ/Thermo4U D4 - DSO (A) D3 10:00 Topsportzaal
za 7-dec Rohda D2 - KZ/Thermo4U D4 11:00 Ookmeer
za 14-dec KZ/Thermo4U D4 - EKVA D2 10:00 Topsportzaal
za 18-jan ESDO D2 - KZ/Thermo4U D4 9:00 Sporthal Kockengen
za 25-jan KZ/Thermo4U D4 - De Corvers D2 11:00 Topsportzaal
za 8-feb DSO (A) D3 - KZ/Thermo4U D4 9:00 Oosterhout
za 29-feb KZ/Thermo4U D4 - Rohda D2 9:55 Topsportzaal 4k
za 7-mrt EKVA D2 - KZ/Thermo4U D4 9:15 FBK hal
za 21-mrt KZ/Thermo4U D4 - ESDO D2 10:00 Topsportzaal 4k
za 28-mrt De Corvers D2 - KZ/Thermo4U D4 17:00 Kerkelanden
         
za 23-nov DKV Victoria E1 - KZ/Thermo4U E1 9:30 Diemen Sporthal
za 30-nov KZ/Thermo4U E2 - DKV Victoria E1 10:00 Topsportzaal 4k
za 7-dec Sp.West/Argus E1 - KZ/Thermo4U E2 10:00 Hogendorphal
za 7-dec KZ/Thermo4U E1 - Gr.Geel E2 10:00 Topsportzaal
za 14-dec KZ/Thermo4U E2 - KZ/Thermo4U E1 9:00 Topsportzaal 4k
za 21-dec KZ/Thermo4U E1 - DKV Victoria E1 10:00 Topsportzaal 4k
za 4-jan DKV Victoria E1 - KZ/Thermo4U E2 12:30 Diemen Sporthal
za 11-jan Gr.Geel E1 - KZ/Thermo4U E2 10:00 Groen-Geelhal
za 11-jan KZ/Thermo4U E1 - EKVA E1 10:00 Breedtesportzaal
za 18-jan Gr.Geel E2 - KZ/Thermo4U E2 9:00 Groen-Geelhal
za 18-jan Sp.West/Argus E1 - KZ/Thermo4U E1 11:00 Hogendorphal
za 25-jan KZ/Thermo4U E1 - Gr.Geel E1 10:00 Topsportzaal
za 25-jan KZ/Thermo4U E2 - EKVA E1 11:00 Topsportzaal
za 29-feb KZ/Thermo4U E2 - Sp.West/Argus E1 9:55 Topsportzaal
za 29-feb Gr.Geel E2 - KZ/Thermo4U E1 10:00 Groen-Geelhal
za 7-mrt KZ/Thermo4U E1 - KZ/Thermo4U E2 11:00 Topsportzaal 4k
za 14-mrt KZ/Thermo4U E2 - Gr.Geel E1 9:00 Topsportzaal 4k
za 14-mrt EKVA E1 - KZ/Thermo4U E1 13:25 FBK hal
za 21-mrt KZ/Thermo4U E1 - Sp.West/Argus E1 9:00 Topsportzaal
za 21-mrt KZ/Thermo4U E2 - Gr.Geel E2 9:00 Topsportzaal 4k
za 28-mrt EKVA E1 - KZ/Thermo4U E2 9:15 FBK hal
za 28-mrt Gr.Geel E1 - KZ/Thermo4U E1 12:00 Groen-Geelhal
         
za 23-nov KZ/Thermo4U E3 - OKV E3 10:00 Topsportzaal
za 30-nov Gr.Geel E4 - KZ/Thermo4U E3 10:00 Groen-Geelhal
za 7-dec KZ/Thermo4U E3 - ZKC ’31 E2 10:00 Topsportzaal
za 14-dec HBC E1 - KZ/Thermo4U E3 10:00 De Waterakkers
za 21-dec KZ/Thermo4U E3 - VIDO E1 10:00 Topsportzaal
za 25-jan KZ/Thermo4U E3 - Blauw-Wit E2 10:00 Topsportzaal 4k
za 1-feb OKV E3 - KZ/Thermo4U E3 10:00 Oostzaan
za 8-feb KZ/Thermo4U E3 - Gr.Geel E4 10:00 Topsportzaal
za 29-feb ZKC ’31 E2 - KZ/Thermo4U E3 11:00 De Tref
za 7-mrt KZ/Thermo4U E3 - HBC E1 11:00 Topsportzaal
za 14-mrt VIDO E1 - KZ/Thermo4U E3 10:00 Zuiderzeehal
za 28-mrt Blauw-Wit E2 - KZ/Thermo4U E3 9:00 Blauw-Withal
         
za 23-nov KZ/Thermo4U E5 - Purmer E1 9:00 Topsportzaal
za 30-nov OKV E2 - KZ/Thermo4U E5 9:30 Oostzaan
za 7-dec Roda E2 - KZ/Thermo4U E5 9:00 Topsportzaal
za 14-dec KZ/Thermo4U E5 - BEP E2 10:00 Topsportzaal
za 11-jan Furore E1 - KZ/Thermo4U E5 9:00 Trias
za 18-jan BEP E2 - KZ/Thermo4U E5 11:30 de Beuk
za 25-jan Gr.Geel E5 - KZ/Thermo4U E5 10:00 Groen-Geelhal
za 8-feb KZ/Thermo4U E5 - OKV E2 9:00 Topsportzaal
za 29-feb KZ/Thermo4U E5 - Roda E2 9:00 Topsportzaal 4k
za 7-mrt Purmer E1 - KZ/Thermo4U E5 9:00 De Vaart
za 14-mrt KZ/Thermo4U E5 - Furore E1 9:00 Topsportzaal
za 28-mrt KZ/Thermo4U E5 - Gr.Geel E5 9:00 Topsportzaal
         
za 23-nov Furore E3 - KZ/Thermo4U E4 9:00 Trias
za 23-nov ZKV (Za) E1 - KZ/Thermo4U E6 13:05 De Struyck
za 30-nov KZ/Thermo4U E6 - Furore E3 9:00 Topsportzaal
za 30-nov KZ/Thermo4U E4 - ZKV (Za) E1 10:00 Topsportzaal
za 7-dec Furore E2 - KZ/Thermo4U E6 9:00 Trias
za 14-dec KZ/Thermo4U E6 - KZ/Thermo4U E4 9:00 Topsportzaal
za 21-dec KZ/Thermo4U E6 - ZKV E1 9:00 Topsportzaal
za 21-dec KZ/Thermo4U E4 - Gr.Geel E8 9:00 Topsportzaal 4k
za 4-jan KZ/Thermo4U E4 - Furore E2 10:00 Topsportzaal
za 11-jan Apollo E2 - KZ/Thermo4U E6 13:00 Deimos
za 25-jan Gr.Geel E8 - KZ/Thermo4U E6 10:00 Groen-Geelhal
za 25-jan Apollo E2 - KZ/Thermo4U E4 12:30 Deimos
za 8-feb Furore E3 - KZ/Thermo4U E6 9:00 Trias
za 8-feb ZKV (Za) E1 - KZ/Thermo4U E4 12:15 De Struyck
za 15-feb KZ/Thermo4U E4 - Furore E3 10:00 Breedtesportzaal
za 29-feb KZ/Thermo4U E6 - Furore E2 9:00 Topsportzaal
za 7-mrt KZ/Thermo4U E4 - KZ/Thermo4U E6 11:00 Topsportzaal
za 14-mrt KZ/Thermo4U E6 - Apollo E2 10:00 Topsportzaal
za 14-mrt Gr.Geel E8 - KZ/Thermo4U E4 11:00 Groen-Geelhal
za 21-mrt Furore E2 - KZ/Thermo4U E4 9:00 Trias
za 28-mrt KZ/Thermo4U E6 - Gr.Geel E8 9:00 Topsportzaal
za 28-mrt KZ/Thermo4U E4 - Apollo E2 10:00 Topsportzaal 4k
         
za 23-nov KZ/Thermo4U F1 - EKVA F1 10:00 Topsportzaal
za 30-nov Roda F1 - KZ/Thermo4U F1 10:00 Breedtesportzaal
za 7-dec WWSV F1 - KZ/Thermo4U F1 12:55 de Beuk
za 11-jan Aurora F1 - KZ/Thermo4U F1 10:05 Kennemer Sp.
za 18-jan Or. Nassau F1 - KZ/Thermo4U F1 11:15 De Pijp
za 25-jan KZ/Thermo4U F1 - Gr.Geel F1 10:00 Topsportzaal
za 1-feb EKVA F1 - KZ/Thermo4U F1 9:45 FBK hal
za 8-feb KZ/Thermo4U F1 - Roda F1 10:00 Topsportzaal
za 29-feb KZ/Thermo4U F1 - WWSV F1 9:00 Topsportzaal
za 14-mrt KZ/Thermo4U F1 - Aurora F1 10:00 Topsportzaal
za 21-mrt KZ/Thermo4U F1 - Or.Nassau F1 9:00 Topsportzaal
za 28-mrt Gr.Geel F1 - KZ/Thermo4U F1 10:00 Groen-Geelhal
         
za 23-nov KZ/Thermo4U F2 - BEP F1 9:00 Topsportzaal
za 30-nov Purmer F1 - KZ/Thermo4U F2 10:00 De Vaart
za 7-dec KZ/Thermo4U F2 - Roda F3 10:00 Topsportzaal 4k
za 21-dec KZ/Thermo4U F2 - Gr.Geel F2 9:00 Topsportzaal
za 18-jan KZ/Thermo4U F2 - OKV F1 9:00 Topsportzaal
za 25-jan Sp. Andijk F1 - KZ/Thermo4U F2 11:00 De Klamp
za 1-feb BEP F1 - KZ/Thermo4U F2 10:00 de Beuk
za 8-feb KZ/Thermo4U F2 - Purmer F1 9:00 Topsportzaal
za 29-feb Roda F3 - KZ/Thermo4U F2 9:00 Breedtesportzaal
za 14-mrt Gr.Geel F2 - KZ/Thermo4U F2 9:00 Groen-Geelhal
za 21-mrt OKV F1 - KZ/Thermo4U F2 10:00 Oostzaan
za 28-mrt KZ/Thermo4U F2 - Sp. Andijk F1 10:00 Topsportzaal
         
za 23-nov Kleine Sluis F1 - KZ/Thermo4U F3 12:00 Veerburg
za 30-nov KZ/Thermo4U F3 - Gr.Geel F4 9:00 Topsportzaal
za 7-dec KVA F2 - KZ/Thermo4U F3 11:15 De Nieuwe Bankras
za 14-dec KZ/Thermo4U F3 - Blauw-Wit F1 9:00 Topsportzaal
za 21-dec KZ/Thermo4U F3 - Kleine Sluis F1 10:00 Topsportzaal
za 4-jan KZ/Thermo4U F3 - Haarlem F1 10:00 Topsportzaal
za 11-jan Aurora F2 - KZ/Thermo4U F3 10:05 Kennemer Sp.
za 18-jan Haarlem F1 - KZ/Thermo4U F3 11:10 Kennemer Sp.
za 8-feb Gr.Geel F4 - KZ/Thermo4U F3 10:00 Groen-Geelhal
za 29-feb KZ/Thermo4U F3 - KVA F2 9:55 Topsportzaal
za 7-mrt Blauw-Wit F1 - KZ/Thermo4U F3 9:00 Blauw-Withal
za 14-mrt KZ/Thermo4U F3 - Aurora F2 9:00 Topsportzaal
za 21-mrt DKV Victoria F1 - KZ/Thermo4U F3 9:00 Diemen Sporthal
za 28-mrt KZ/Thermo4U F3 - DKV Victoria F1 10:00 Topsportzaal
         
         
 
.
 
 
.