Kies uw profiel:

  1. Nieuw profiel

De WK-uitslagen van de eerdere dagen en de groepsstanden

.
 
De uitslagen van dag 1 (1 augustus 2019)
         
Groep       Uitslag
A Nederland x Nieuw Zeeland 41 x 5
A Tjechië x Catalonia 17 x 14
         
B Chinese Taipei x Ierland 27 x 14
B Australië x Polen 19 x 21
         
C België x Slowakije 34 x 12
C Engeland x Hong Kong China 30 x 17
         
D China x Macau China 42 x 8
D Hongarije x Suriname 12 x 24
         
E Zuid Afrika x Portugal 4 x 36
E Duitsland x Japan 37 x 12
         
         
De uitslagen van dag 2 (2 augustus 2019)
         
A Tjechië x Nieuw Zeeland 23 x 11
A Nederland x Catalonia 35 x 10
         
B Australië x Ierland 22 x 20
B Chinese Taipei x Polen 35 x 9
         
C Engeland x Slowakije 24 x 10
C België x Hong Kong China 38 x 7
         
D China x Suriname 21 x 20
D Hongarije x Macau China 36 x 2
         
E Portugal x Japan 33 x 8
E Duitsland x Zuid Afrika 29 x 6
         
 
.
 
De uitslagen van dag 3 (3 augustus 2019)
         
A Catalonia x Nieuw Zeeland 15 x 13
B Chinese Taipei x Australië 30 x 14
         
A Nederland x Tjechië 23 x 7
B Polen x Ierland 14 x 13
         
D Suriname x Macau China 33 x 4
E Duitsland x Portugal 10 x 14
         
D China x Hongarije 29 x 24
E Zuid Afrika x Japan 10 x 19
         
C België x Engeland 27 x 13
C Hong Kong China x Slowakije 16 x 18
         
 
.
 
De groepstand op zaterdag 3-8 om 20.40 u na de voorronden
                       
  Groep A     GG+ GG-            
  Nederland 3 3 0 0 0 9 . 99 22 77
  Tsjechië 3 2 0 0 1 6   47 48 -1
  Catalonia 3 1 0 0 2 3   39 65 -26
  Nieuw Zeeland 3 0 0 0 3 0   29 79 -50
                       
  Groep B                    
  Chinese Taipei 3 3 0 0 0 9   92 37 55
  Polen 3 2 0 0 1 6   44 67 -23
  Australia 3 1 0 0 2 3   55 71 -16
  Ierland 3 0 0 0 3 0   47 63 -16
                       
  Groep C                    
  België 3 3 0 0 0 9   99 32 67
  Engeland 3 2 0 0 1 6   67 54 13
  Slowakije 3 1 0 0 2 3   40 74 -34
  Hong Kong China 3 0 0 0 3 0   40 86 -46
                       
  Groep D                    
  China 3 2 1 0 0 8   92 52 40
  Suriname 3 2 0 1 0 7   77 37 40
  Hongarije 3 1 0 0 2 3   72 55 17
  Macau China 3 0 0 0 3 0   14 111 -97
                       
  Groep E           0        
  Portugal 3 3 0 0 0 9   83 22 61
  Duisland 3 2 0 0 1 6   76 32 44
  Japan 3 1 0 0 2 3   39 80 -41
  Zuid Afrika 3 0 0 0 3 0   20 84 -64
                       
  Stand voor nrs 4                    
1 Ierland 3 0 0 0 3 0   47 63 -16
2 Hong Kong China 3 0 0 0 3 0   40 86 -46
3 Nieuw Zeeland 3 0 0 0 3 0   29 79 -50
4 Zuid Afrika 3 0 0 0 3 0   20 84 -64
5 Macau China 3 0 0 0 3 0   14 111 -97
                       
                       
 
. Dag 4 was een rustdag.
 
Het wedstrijdprogramma van dag 5 (maandag 5 augustus)
          ........ Meekijken??
12.00   Nieuw Zeeland x Macau China 21 x 8 klik hier
12.00   Zuid Afrika x Hong Kong China 11 x 16 klik hier
             
13.45 K België x Hongarije 27 x 6 klik hier
13.45 I Chinese Taipei x Japan 42 x 22 klik hier
             
15.30 F Polen x Duitsland 9 x 22 klik hier
15.30 E Nederland x Ierland 34 x 7 klik hier
             
17.15 J Engeland x Suriname 18 x 22 klik hier
17.15 G China x Slowakije 31 x 9 klik hier
             
19.00 H Portugal x Catalonië 15 x 11 klik hier
19.00 L Tjechië x Australië 27 x 15 klik hier
             
 
.
 
Het wedstrijdprogramma van dag 6 (dinsdag 6 augustus)
          ...... Meekijken?? 
12.00   Hong Kong x Macau 19 x 7 klik hier
12.00   Zuid Afrika x Nieuw Zeeland  13 x 21 klik hier
             
13.45 N China x Portugal 25 x 21 klik hier
13.45 Q Ierland x Polen 12 x 16 klik hier
             
15.30 0 Chinese Taipei x Suriname 20 x 18 klik hier
15.30 R Slowakije x Catalonië  8 x 25 klik hier
             
17.15 P België x Tjechië 27 x 10 klik hier
17.15 S Japan x Engeland  6 x 25 klik hier
             
19.00 M Nederland x Duitsland 25 x 9 klik hier
19.00 T Hongarije x Australië 22 x 15 klik hier
             
 
.
 
Het wedstrijdprogramma van dag 7 (woensdag 7 augustus)
12.00   Nieuw Zeeland x Hong Kong China 19 x 22 klik hier
             
13.45 U Polen x Catalonië 14 x 15 Golden Goal klik hier
             
15.30 V Engeland x Hongarije 20 x 18 klik hier
             
17.15 W Ierland x Slowakije 14 x 18 klik hier
             
19.00 X Japan x Australië 13 x 21 klik hier
             
 
.
 
Het wedstrijdprogramma van dag 8 (donderdag 8 augustus)
             
             
12.00   Zuid Afrika x Macau China 16 x 16 klik hier
             
13.45 A1 Duitsland x Portugal 18 x 15 klik hier
             
15.30 A2 Suriname x Tjechië 18 x 5 klik hier
             
17.15 Z Chinese Taipei x België 19 x 20 (Golden Goal) klik hier
             
19.00 Y Nederland x China 27 x 12 klik hier
             
 
.
Het wedstrijdprogramma van dag 9 (vrijdag 9 augustus)
          Uitslag  
12.00 19e / 20e Zuid Afrika
x Macau China klik hier 23 x 9
             
13.45 15e/16e Japan x Ierland klik hier  19 x 18
             
15.30 13e/14e Australië x Slowakije klik hier  19 x 20
             
17.15 11e/12e Polen x Hongarije klik hier  21 x 13
             
19.00 9e/10e Catalonië x Engeland klik hier  15 x 19
             
             
 
.