Kies uw profiel:

  1. Nieuw profiel

De uitslagen per weekend

 
Hieronder vind je steeds de uitslagen per weekend, het meest recente weekend bovenaan.
 
.
Alle uitslagen van de zevende week
   
Senioren  
VEO 2 - KZ/Thermo4U 3 19 - 16
SCO 3 - KZ/Thermo4U 4 16 - 14
KZ/Thermo4U 5 - Antilopen 3 12 - 17
ALO 2 - KZ/Thermo4U 6 19 - 14
Celeritas 1 - KZ/Thermo4U 7 11 - 12
KZ/Thermo4U 10 - Apollo 4 14 - 8 (kampioen!)
Het 8e, 9e en 11e zijn vrij  
   
A-jeugd  
KZ/Thermo4U A1 - KCC A1 16 - 9
KZ/Thermo4U A2 - Gr.Geel A2 25 - 15
A3, A4 en A5 zijn vrij  
   
B-jeugd  
KZ/Thermo4U B1 - TOP (S) B1 21 - 9
ZKV (Za) B1 - KZ/Thermo4U B2 4 - 6 (kampioen!)
B3 en B4 zijn vrij  
   
C-jeugd  
KZ/Thermo4U C1 - TOP (S) C1 14 - 4
C2, C3, C4 en C5 zijn vrij  
   
D-, E- en F-jeugd  
Apollo E2 - KZ/Thermo4U E4  6 - 6
Alle andere D-, E- en F-teams zijn vrij  
 
.
Alle uitslagen van de zesde week
   
Dinsdag 8 oktober  
KZ/Thermo4U 5 - KVA 3 11 - 9
Zaandam Zuid 2 - KZ/Thermo4U 9  7 - 12
Woensdag 9 oktober  
OKV 5 - KZ/Thermo4U 11 13 - 12
ZKC ’31 A3 - KZ/Thermo4U A5  4 - 16
   
   
Senioren  
Het 1e en 2e zijn klaar buiten  xxx
KZ/Thermo4U 3 - TOP (S) 4 18 - 24
KZ/Thermo4U 4 - Dindoa 3 21 - 14
SDO (K) 3 - KZ/Thermo4U 5 15 - 20
KZ/Thermo4U 6 - Phoenix 3 17 - 11
KZ/Thermo4U 7 is vrij xxx
Purmer 5 - KZ/Thermo4U 8 4 - 20
KZ/Thermo4U 9 - OKV 6 19 - 6
Purmer 3 - KZ/Thermo4U 10  11 - 6
Gr.Geel 8 - KZ/Thermo4U 11  7 - 4
   
A-jeugd  
Fortuna A1 - KZ/Thermo4U A1 10 - 20
ZKV (Za) A1 - KZ/Thermo4U A2 8 - 20
BEP A2 - KZ/Thermo4U A3 8 - 10
KZ/Thermo4U A4 - DKV/Aurora A2 13 - 15
KZ/Thermo4U A5 - OKV A2 11 - 9
   
B-jeugd  
ONDO (G) B1 - KZ/Thermo4U B1  7 - 17
B2 is vrij xxx
KZ/Thermo4U B3 - ADOS B1 8 - 6
   
C-jeugd  
Fortuna C1 - KZ/Thermo4U C1 11 - 9
KZ/Thermo4U C2 - Velocitas C1 9 - 11
Furore C2 - KZ/Thermo4U C3 1 - 3
Gr.Geel C3 - KZ/Thermo4U C4 4 - 4
KZ/Thermo4U C5 - OKV C2 1 - 4
   
D-jeugd  
KZ/Thermo4U D1 - Velocitas D1 13 - 4
ZKC ’31 D1 - KZ/Thermo4U D2 9 - 9
Furore D3 - KZ/Thermo4U D3 8 - 4
Sp. Andijk D1 - KZ/Thermo4U D4 4 - 3
   
E-jeugd  
KZ/Thermo4U E1 - ZKC ’31 E1 31 - 1
KZ/Thermo4U E2 - BEP E1 27 - 3
OKV E1 - KZ/Thermo4U E3 18 - 6
KZ/Thermo4U E4 - DSO E1 22 - 1
KZ/Thermo4U E5 - Rapid E1 8 - 2
KZ/Thermo4U E6 - Furore E3 1 - 5
   
F-jeugd  
Gr.Geel F1 - KZ/Thermo4U F1 3 - 3
KZ/Thermo4U F2 - Furore F1 15 - 7
   
   
 
.
Alle uitslagen van de vijfde week
   
Woensdag 2 oktober  
KZ/Thermo4U C2 - Haarlem C1 11 - 4
Zaterdag 5 oktober  
Senioren  
DOS ’46 1 - KZ/Thermo4U 1 28 - 18
DOS ’46 2 - KZ/Thermo4U 2 18 - 29
Excelsior 2 - KZ/Thermo4U 3 14 - 25
Luno 3 - KZ/Thermo4U 5 14 - 23
A-jeugd  
KZ/Thermo4U A1 - Dalto A1 25 - 18
KZ/Thermo4U A2 - Velocitas A1 22 - 11
KZ/Thermo4U A3 - Roda A1 12 - 13
Rapid A1 - KZ/Thermo4U A4 9 - 10
BEP A3 - KZ/Thermo4U A5 12 - 2
B-jeugd  
KZ/Thermo4U B1 - Eibernest B1 14 - 11
KZ/Thermo4U B2 - Rapid B1 15 - 5
DSO B1 - KZ/Thermo4U B3 4 - 4
C-jeugd  
KZ/Thermo4U C1 - BEP C1  15 - 5
Danaïden C1 - KZ/Thermo4U C2  9 - 3
KZ/Thermo4U C3 - Sp. West C1  15 - 1
KZ/Thermo4U C4 - ZKC ’31 C2  10 - 10
Apollo C1 - KZ/Thermo4U C5  12 - 0
D-jeugd  
Gr.Geel D1 - KZ/Thermo4U D1  12 - 8
KZ/Thermo4U D2 - Haarlem D1 5 - 5
KZ/Thermo4U D3 - Gr.Geel D4  5 - 2
KZ/Thermo4U D4 - ZKV D2 3 - 3
E-jeugd  
Gr.Geel E1 - KZ/Thermo4U E1 15 - 18 (kampioen!)
Gr.Geel E2 - KZ/Thermo4U E2 7 - 11 (kampioen!)
KZ/Thermo4U E3 - Gr.Geel E3 3 - 3
Furore E2 - KZ/Thermo4U E4 2 - 7
Purmer E1 - KZ/Thermo4U E5 2 - 7
BEP E3 - KZ/Thermo4U E6  1 - 0
F-jeugd  
KZ/Thermo4U F1 - OKV F1 10 - 5
BEP F1 - KZ/Thermo4U F2  7 - 14
   
Zondag 6 oktober  
KIOS (R) 2 - KZ/Thermo4U 4 15 - 22
Eibernest 3 - KZ/Thermo4U 6 9 - 8
WWSV 1 - KZ/Thermo4U 7  niet gespeeld
KZ/Thermo4U 8 - Z’dam Zuid 3 24 - 6
Aurora/DKV 4 - KZ/Thermo4U 9 5 - 15
KZ/Thermo4U 10 - Gr.Geel 7 7 - 6
KZ/Thermo4U 11 - Purmer 4 11 - 12
   
   
 
.
 
Alle uitslagen van de vierde week
   
Woensdag 25 september  
KZ/Thermo4U 6 - Die Haghe 3 12 - 17
OKV 6 - KZ/Thermo4U 9 8 - 5
   
Vrijdag 27 september  
KZ/Thermo4U F1 - Aurora F1 7 - 3
   
Weekend 28/29 september  
Senioren  
KZ/Thermo4U 1 - TOP (S) 1 15 - 14
KZ/Thermo4U 2 - TOP (S) 2 18 - 14
KZ/Thermo4U 3 - Tempo 3 16 - 18
KZ/Thermo4U 4 - Dalto 5 19 - 14
KZ/Thermo4U 5 - KVA 3 uitgesteld
KZ/Thermo4U 6 - Sp. Trigon 3 9 - 11
KZ/Thermo4U 7 - Furore 5 11 - 7
WWSV 2 - KZ/Thermo4U 8 2 - 5 (kampioen!)
KZ/Thermo4U 9 - Z’dam Zuid 2 12 - 10
Apollo 4 - KZ/Thermo4U 10 10 - 11
KZ/Thermo4U 11 - OKV 5 8 - 5
   
A-jeugd  
Tempo A1 - KZ/Thermo4U A1 12 - 17
Danaïden A1 - KZ/Thermo4U A2 5 - 11
Gr.Geel A3 - KZ/Thermo4U A3 6 - 21
Helios A2 - KZ/Thermo4U A4 5 - 12
KZ/Thermo4U A5 - ZKC ’31 A3 13 - 2
   
B-jeugd  
Die Haghe B1 - KZ/Thermo4U B1 14 - 17
KZ/Thermo4U B2 - Apollo B1 18 - 5
Furore B1 - KZ/Thermo4U B3 4 - 3
   
C-jeugd  
Die Haghe C1 - KZ/Thermo4U C1 14 - 8
Haarlem C1 - KZ/Thermo4U C2 4 - 5
KZ/Thermo4U C3 - DSO (A) C1 5 - 0
Furore C3 - KZ/Thermo4U C4 1 - 4
KZ/Thermo4U C5 - Blauw-Wit C2 2 - 2
   
D-jeugd  
Pernix D1 - KZ/Thermo4U D1 8 - 12
KZ/Thermo4U D2 - Rapid D1 10 - 5
Apollo D3 - KZ/Thermo4U D3 2 - 6
Kleine Sluis D1 - KZ/Thermo4U D4 6 - 2
   
E-jeugd  
KZ/Thermo4U E1 - Roda E1 27 - 2
KZ/Thermo4U E2 - Haarlem E1 22 - 0
Apollo E1 - KZ/Thermo4U E3 1 - 16
KZ/Thermo4U E4 - Gr.Geel E5 4 - 5
KZ/Thermo4U E5 - Gr.Geel E8 3 - 3
ZKV (Za) E1 - KZ/Thermo4U E6 5 - 4
   
F-jeugd  
Aurora F1 - KZ/Thermo4U F1 3 - 9
KZ/Thermo4U F2 - Roda F1 2 - 9
   
  .
 
.
Alle uitslagen van de derde week
   
Senioren  
DeetosSnel 1 - KZ/Thermo4U 1 20 - 21
DeetosSnel 2 - KZ/Thermo4U 2 17 - 16
KVA 2 - KZ/Thermo4U 3 15 - 15
KZ/Thermo4U 4 - AW/DTV 3 16 - 14
Dindoa 5 - KZ/Thermo4U 5 14 - 16
KZ/Thermo4U 6 - Die Haghe 3 naar 25 sept.
Het 7e is vrij vrij
KZ/Thermo4U 8 - WWSV 2 17 - 5
Zaandam Zuid 2 - KZ/Thermo4U 9 naar 8 okt.
KZ/Thermo4U 10 - Apollo 4 naar 20 okt.
OKV 5 - KZ/Thermo4U 11 naar 9 okt.
   
A-jeugd  
DVO A1 - KZ/Thermo4U A1 13 - 15
Fiks A1 - KZ/Thermo4U A2 7 - 31
KZ/Thermo4U A3 - Gr.Geel A3 17 - 7
KZ/Thermo4U A4 - Helios A2 19 - 8
ZKC ’31 A3 - KZ/Thermo4U A5 uitgesteld
   
B-jeugd  
Avanti B1 - KZ/Thermo4U B1 17 - 13
Haarlem B2 - KZ/Thermo4U B2 4 - 5
KZ/Thermo4U B3 - Furore B1 7 - 8
   
C-jeugd  
Avanti C1 - KZ/Thermo4U C1 10 - 12
KZ/Thermo4U C2 - Haarlem C1 uitgesteld
DSO C1 - KZ/Thermo4U C3 2 - 15
KZ/Thermo4U C4 - Furore C3 2 - 3
Blauw-Wit C2 - KZ/Thermo4U C5 2 - 1
   
D-jeugd  
KZ/Thermo4U D1 - Pernix D1 16 - 11
Rapid D1 - KZ/Thermo4U D2 5 - 6
KZ/Thermo4U D3 - Apollo D3 11 - 2
KZ/Thermo4U D4 - Kleine Sluis D1 1 - 2
   
E-jeugd  
Roda E1 - KZ/Thermo4U E1 0 - 20
Haarlem E1 - KZ/Thermo4U E2 3 - 18
KZ/Thermo4U E3 - Apollo E1 11 - 0
E4 is vrij  
Gr.Geel - KZ/Thermo4U E5 5 - 1
KZ/Thermo4U E6 - ZKV (Za) E1 11 - 5
   
F-jeugd  
F1 is vrij  
Roda F1 - KZ/Thermo4U F2 9 - 10
   
   
 
.
 
Alle uitslagen van de tweede week
Woensdag 11 september  
KZ/Thermo4U 9 - Aurora/DKV 4 13 - 10
Donderdag 12 september  
Rohda 3 - KZ/Thermo4U 5 10 - 15
   
Weekend 14 en 15 september  
Senioren  
KZ/Thermo4U 1 - TOP (A) 1 22 - 14
KZ/Thermo4U 2 - TOP (A) 2  18 - 18
KZ/Thermo4U 3 - Rapid 2  22 - 9
AVO 3 - KZ/Thermo4U 4  20 - 17
KZ/Thermo4U 5 - Pernix 3  22 - 10
ZKV (Za) 3 - KZ/Thermo4U 6  24 - 12
KZ/Thermo4U 7 - Gr.Geel 6  14 - 8
KZ/Thermo4U 8 - Purmer 5  29 - 6
OKV 6 - KZ/Thermo4U 9 uitgesteld
KZ/Thermo4U 10 - Purmer 3  13 - 11
KZ/Thermo4U 11 - Gr.Geel 8 13 - 10
   
A-jeugd  
KZ/Thermo4U A1 - TOP (S) A1 21 - 12
KZ/Thermo4U A2 - ZKC ’31 A1  14 - 14
KZ/Thermo4U A3 - BEP A2  23 - 14
DKV/Aur. A2 - KZ/Thermo4U A4  8 - 15
OKV A2 - KZ/Thermo4U A5  7 - 7
   
B-jeugd  
KZ/Thermo4U B1 - Gr.Geel B1 16 - 12
KZ/Thermo4U B2 - Rohda B1  40 - 2 ...
ADOS B1 - KZ/Thermo4U B3  1 - 3
   
C-jeugd  
KZ/Thermo4U C1 - Gr.Geel C1  10 - 3
Velocitas C1 - KZ/Thermo4U C2  17 - 8
KZ/Thermo4U C3 - Furore C2  10 - 3
KZ/Thermo4U C4 - Gr.Geel C3  3 - 4
OKV C2 - KZ/Thermo4U C5  5 - 5
   
D-jeugd  
Velocitas D1 - KZ/Thermo4U D1 4 - 26
KZ/Thermo4U D2 - ZKC ’31 D1  9 - 6
KZ/Thermo4U D3 - Furore D3 7 - 3
KZ/Thermo4U D4 - Sp. Andijk D1  1 - 2
   
E-jeugd  
ZKC ’31 E1 - KZ/Thermo4U E1 3 - 25
BEP E1 - KZ/Thermo4U E2  1 - 12
KZ/Thermo4U E3 - OKV E1  2 - 5
KZ/Thermo4U E4 - Roda E2  14 - 2
Rapid E1 - KZ/Thermo4U E5 2 - 5
Furore E3 - KZ/Thermo4U E6  4 - 2
   
F-jeugd  
KZ/Thermo4U F1 - Gr.Geel F1  8 - 13
Furore F1 - KZ/Thermo4U F2 3 - 8
   
   
 

.
Alle uitslagen van de eerste week
2 t/m 8 september
Senioren Uitslag
DVO 1 - KZ/Thermo4U 1 16 - 17
DVO 2 - KZ/Thermo4U 2 19 - 15
KZ Danaïden 2 - KZ/Thermo4U 3 10 - 15
KZ/Thermo4U 4 - Gr.Geel 3 12 - 11
Rohda 3 - KZ/Thermo4U 5 uitg.
KZ/Thermo4U 6 - Gr.Geel 4 10 - 14
BEP 5 - KZ/Thermo4U 7 12 - 13
Z’dam Zuid 3 - KZ/Thermo4U 8 10 - 25
KZ/Thermo4U 9 - Aurora/DKV 4 uitg.
Gr.Geel 7 - KZ/Thermo4U 10 12 - 10
Purmer 4 - KZ/Thermo4U 11 11 - 9
   
A-jeugd  
Sp. Delta A1 - KZ/Thermo4U A1 12 - 26
TOP (S) A3 - KZ/Thermo4U A2 11 - 21
Roda A1 - KZ/Thermo4U A3 11 - 8
KZ/Thermo4U A4 - Rapid A1 15 - 11
KZ/Thermo4U A5 - BEP A3 4 - 10
   
B-jeugd  
Tempo B1 - KZ/Thermo4U B1 12 - 16
OKV B1 - KZ/Thermo4U B2 8 - 9
KZ/Thermo4U B3 - DSO (A) B1 7 - 3
Blauw-Wit B2 - KZ/Thermo4U B4 vervalt
   
C-jeugd  
Valto C1 - KZ/Thermo4U C1 5 - 13
KZ/Thermo4U C2 - Danaïden C1 6 - 15
Sp. West C1 - KZ/Thermo4U C3 2 - 12
ZKC ’31 C2 - KZ/Thermo4U C4 5 - 5
KZ/Thermo4U C5 - Apollo C1 1 - 8
   
D-jeugd  
KZ/Thermo4U D1 - Gr.Geel D1 6 - 14
Haarlem D1 - KZ/Thermo4U D2 5 - 6
Gr.Geel D4 - KZ/Thermo4U D3 3 - 5
ZKV D2 - KZ/Thermo4U D4 7 - 0
   
E-jeugd  
KZ/Thermo4U E1 - Gr.Geel E1 9 - 6
KZ/Thermo4U E2 - Gr.Geel E2 14 - 3
Gr.Geel E3 - KZ/Thermo4U E3 8 - 0
BEP E2 - KZ/Thermo4U E4 1 - 6
KZ/Thermo4U E5 - Purmer E1 4 - 2
KZ/Thermo4U E6 - BEP E3 2 - 4
   
F-jeugd  
OKV F1 - KZ/Thermo4U F1 5 - 13
KZ/Thermo4U F2 - BEP F1 8 - 10
   
 
 
 
.
 
 
 
.