Kies uw profiel:

  1. Nieuw profiel

Aangemelde zaaloefenwedstrijden najaar 2019

 
Er is een flink aantal uren beschikbaar voor oefenwedstrijden. Tot nu zijn de volgende wedstrijden aangemeld. Wie volgt?
 
 
Aangemelde zaal-oefenwedstrijden in het najaar van 2019
In rood vermelde wedstrijden zijn als laatste ingevoerd
             
datum dag tijd wie tegen wie veld
             
26-10 za 14.30 PKC 2 X KZ / THERMO4U 2 PKC
idem za 16.00 PKC 1 x KZ / THERMO4U 1 idem
             
2-11 za 17.00 DOS’46 2 x KZ / THERMO4U 2 Nijverdal
idem za 20.00 DOS’46 1 x KZ / THERMO4U 1 Nijverdal
idem za 14.15 DVO B1 x KZ / THERMO4U B1 Bennekom
idem za 15.30 DVO A1 x KZ / THERMO4U A1 idem
             
9-11 za 09.00 ??? x ??? Topsporthal
9-11 za 10.00 KZ / THERMO4U C3 x Furore C1 Topsporthal
9-11 za 11.00 KZ / THERMO4U B2 x KZ / THERMO4U C1 Topsporthal
9-11 za 12.00 KZ / THERMO4U A4 x KZ / THERMO4U A5 Topsporthal
9-11 za 13.00 KZ / THERMO4U A3 x Furore A1 Topsporthal
9-11 za 14.00 KZ / THERMO4U A2 x EKVA A1 Topsporthal
9-11 za 15.15 KZ / THERMO4U B1 x TOP (S) B1 Topsporthal
9-11 za 16.45 KZ / THERMO4U A1 x Wageningen A1 Topsporthal
             
9-11 za 09.00 KZ / THERMO4U F2 x Furore F1 Breedtesporthal
9-11 za 09.00 KZ / THERMO4U F3 x volgt idem
9-11 za 10.00 KZ / THERMO4U E1 x Groen-Geel E1 idem
9-11 za 10.00 KZ / THERMO4U E3 x Furore E1 idem
9-11 za 10.00 KZ / THERMO4U E5 x Groen-Geel E5 idem
9-11 za tot ??? x ??? idem
idem za 16.00 KZ / THERMO4U C2 x Korfrakkers C1 idem
idem za 17.00 ??? x ??? idem
             
9-11 za 9.30 Groen Geel F1 x KZ / THERMO4U F1 Groen-Geel
9-11 za 10.00 tot 12u bij Stormv. x E2, E4 en E6 Uitgeest
9-11 za ??? Groen Geel 3 x KZ / THERMO4U 3 Groen-Geel
             
      start van de Leaguecompetitie  
9-11 za 18.15 KZ / THERMO4U 2 x TOP (S) 2 Topsporthal
idem za 20.00 KZ / THERMO4U 1 x TOP (S) 1 Topsporthal
             
10-11 zo   wie? x tegen wie Topsporthal
10-11 zo   oh wie? x tegen wie Topsporthal
             
12-11 di 20.00 Helios 1 x KZ / THERMO4U 3 Castricum
             
      start van de competitie voor A1 en B1  
16-11 za 09.00 wie? x tegen wie Topsporthal
16-11 za 10.00 KZ / THERMO4U D2 x ZKC D1 Topsporthal
16-11 za 17.00 ??? x ??? Topsporthal
             
16-11 za volgt KCC 3 x KZ / THERMO4U 3 KCC
16-11 za 11.00 WWSV F1 x KZ / THERMO4U F1 De Beuk
             
17-11 zo 10.00 wie? x tegen wie Topsporthal
17-11 zo 11.00 het 7e?? x het 8e?? Topsporthal
17-11 zo 12.15 het 10e?? x het 11e?? Topsporthal
17-11 zo 13.30 KZ / THERMO4U 9 x combi van ’t 10e/11e Topsporthal
17-11 zo ?? wie? x tegen wie Topsporthal
17-11 zo ?? ??? x ??? Topsporthal
             
17-11 zo 14.15 LDODK 2 x KZ / THERMO4U 2 competitie
17-11 zo 16.00 LDODK 1 x KZ / THERMO4U 1 competitie
             
23-11 za   start van de overige competities  
             
             
 
.
 
 
 
.