• KZ/Keukensale.com 8 zaal

  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • KZ/Keukensale.com 8

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    Geen informatie

  • Spelers

    Naam
    Bruijning, Bo
    Huijgen, Tom
    Kuhn, Jamilla
    Roos, Daphne
    Roos, Marjolein
    Siebel, Dave
    Simonides, Romy
    Uitvlugt, Nick
    Vredenburg, Linde

    Ik (of kind) staat niet bij de Team indeling

  • Staf

    Naam
    Olierook, Dennis
    Uitvlugt, Nick
  • Poulestanden KZ/Keukensale.com 8 ( Senioren BK S-033 )

    Pos.TeamGSGWGLVLVTSaldoPIMPT
    1Apollo 412100217912356020
    2KZ/Keukensale.com 81290318512956018
    3Kleine Sluis 11281318211369017
    4Oosterkwartier 4126151361324013
    5Rapid 412606141144-3012
    6Zaandam Zuid 2122010115180-6504
    7HBC 412001282199-11700
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    16 mrt.Apollo 4 - KZ/Keukensale.com 819 - 15
    6 mrt.KZ/Keukensale.com 8 - Zaandam Zuid 211 - 10
    24 feb.KZ/Keukensale.com 8 - Apollo 420 - 12
    17 feb.KZ/Keukensale.com 8 - Rapid 423 - 9
    10 feb.Oosterkwartier 4 - KZ/Keukensale.com 87 - 13
    7 feb.KZ/Keukensale.com 8 - HBC 416 - 4
    6 jan.KZ/Keukensale.com 8 - Kleine Sluis 111 - 13
    16 dec.Zaandam Zuid 2 - KZ/Keukensale.com 811 - 19
    9 dec.Rapid 4 - KZ/Keukensale.com 811 - 15
    2 dec.KZ/Keukensale.com 8 - Oosterkwartier 418 - 8
    25 nov.HBC 4 - KZ/Keukensale.com 85 - 15
    18 nov.Kleine Sluis 1 - KZ/Keukensale.com 820 - 9