• KZ/Keukensale.com Zaal

  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • KZ/Keukensale.com 5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    Geen informatie

  • Spelers

    Naam
    Detering, Laura
    Eijben, Reinier
    Kaper-Dekker, Kristel
    Klijn, Caroline
    Lubben, Wouter
    Reijling - Mulder, Linda
    Schallig, Maaike
    Stark, Onne
    Vries, Erik de

    Ik (of kind) staat niet bij de Team indeling

  • Staf

    Naam
    Eijben, Reinier
    Kaper, Chris
    Stark, Onne
  • Poulestanden KZ/Keukensale.com 5 ( Reserve 1e klasse R1E )

    Pos.TeamGSGWGLVLVTSaldoPIMPT
    1KZ/Keukensale.com 514120228523253123
    2TOP/IAA fresh 414111226220557023
    3Achilles (Hg) 41490528424143018
    4ONDO (G) 214707243253-10014
    5Weidevogels 21461726224418013
    6Refleks 2145362582571013
    7Swift (A) 2143110225269-4407
    8ODO 2140014179297-1182-2
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    16 mrt.ONDO (G) 2 - KZ/Keukensale.com 512 - 20
    9 mrt.KZ/Keukensale.com 5 - ODO 223 - 15
    2 mrt.KZ/Keukensale.com 5 - Achilles (Hg) 422 - 18
    10 feb.Refleks 2 - KZ/Keukensale.com 515 - 20
    3 feb.KZ/Keukensale.com 5 - TOP/IAA fresh 414 - 17
    27 jan.Swift (A) 2 - KZ/Keukensale.com 515 - 22
    20 jan.KZ/Keukensale.com 5 - Weidevogels 223 - 17
    13 jan.KZ/Keukensale.com 5 - ONDO (G) 225 - 19
    16 dec.ODO 2 - KZ/Keukensale.com 519 - 21
    9 dec.Achilles (Hg) 4 - KZ/Keukensale.com 523 - 14