• KZ/Keukensale.com 2 zaal

  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma

    Geen informatie

  • Spelers

    Naam
    Bunt, Jet van der
    Duijvenbode, Noor van
    Engel, Zoƫ
    Krook, Darren
    Leemhuis, Jari
    Nieuwenhuizen, Sanne Maaike
    Uitvlugt, Thomas

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

    Ik (of kind) staat niet bij de Team indeling

  • Staf

    Naam
    Katers, Johan
    Tongeren, Lisa van
    Valkenburg, Wibo
    Vliet, Maarten van

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Poulestanden KZ/Keukensale.com 2 ( Reserve Korfbal League RKL )

    PositieTeamGSGWGLVLVTSaldoPIMPT
    1PKC/Vertom 218140437730770028
    2LDODK/Rinsma Modeplein 218121536633036025
    3Fortuna 218131438333746225
    4Blauw-Wit (A) 218120638235428024
    5KCC/CK Kozijnen 2188283803719018
    6DVO/Transus 218729328336-8016
    7KZ/Keukensale.com 2188010331334-3115
    8DOS '46/VDK Groep 2187011342348-6014
    9HKC/Creon Kozijnen 2185013371409-38010
    10GG/RMcD Huis Emma 2181017260394-13402
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    23 mrt.HKC/Creon Kozijnen 2 - KZ/Keukensale.com 215 - 22
    16 mrt.KZ/Keukensale.com 2 - GG/RMcD Huis Emma 224 - 15
    10 mrt.LDODK/Rinsma Modeplein 2 - KZ/Keukensale.com 220 - 17
    2 mrt.KZ/Keukensale.com 2 - DOS '46/VDK Groep 216 - 13
    24 feb.PKC/Vertom 2 - KZ/Keukensale.com 222 - 19
    17 feb.KZ/Keukensale.com 2 - Blauw-Wit (A) 227 - 25
    10 feb.KZ/Keukensale.com 2 - KCC/CK Kozijnen 214 - 15
    3 feb.DVO/Transus 2 - KZ/Keukensale.com 220 - 18
    27 jan.KZ/Keukensale.com 2 - Fortuna 220 - 23
    20 jan.KZ/Keukensale.com 2 - HKC/Creon Kozijnen 219 - 16
    13 jan.GG/RMcD Huis Emma 2 - KZ/Keukensale.com 217 - 21
    6 jan.KZ/Keukensale.com 2 - LDODK/Rinsma Modeplein 215 - 18
    23 dec.DOS '46/VDK Groep 2 - KZ/Keukensale.com 217 - 13
    16 dec.KZ/Keukensale.com 2 - PKC/Vertom 212 - 13
    10 dec.Blauw-Wit (A) 2 - KZ/Keukensale.com 228 - 12