• KZ/Keukensale 1 Zaal

  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma

    Geen informatie

  • Spelers

    Naam
    Boerhout, Nikki
    Cordus, Esther
    Dik, Kevin
    Goorbergh, Marijn van den
    Haars, Anouk
    Out, Alwin
    Schenk, Marjolijn
    Vries, Carlo de

    Ik (of kind) staat niet bij de Team indeling

  • Staf

    Naam
    Bakker, Tim
    Katers, Johan
    Tongeren, Lisa van
    Valkenburg, Wibo
    Vliet, Maarten van

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Poulestanden KZ/Keukensale.com 1 ( Kenonz Korfbal League Kenonz KL )

    PositieTeamGSGWGLVLVTSaldoPIMPT
    1PKC/Vertom 1181512440319121031
    2LDODK/Rinsma Modeplein 118131440935554027
    3DVO/Transus 118123342536560027
    4KZ/Keukensale.com 118131440032773027
    5Fortuna 118101740231884021
    6Blauw-Wit (A) 1188010369378-9016
    7DOS '46/VDK Groep 1186210372410-38014
    8HKC/Creon Kozijnen 1184014326408-8208
    9KCC/CK Kozijnen 1183015316421-10506
    10GG/RMcD Huis Emma 1181116273431-15803
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    6 apr.KZ/Keukensale.com 1 - PKC/Vertom 114 - 21
    30 mrt.PKC/Vertom 1 - KZ/Keukensale.com 126 - 16
    23 mrt.HKC/Creon Kozijnen 1 - KZ/Keukensale.com 115 - 23
    16 mrt.KZ/Keukensale.com 1 - GG/RMcD Huis Emma 125 - 19
    10 mrt.LDODK/Rinsma Modeplein 1 - KZ/Keukensale.com 118 - 14
    2 mrt.KZ/Keukensale.com 1 - DOS '46/VDK Groep 123 - 12
    24 feb.PKC/Vertom 1 - KZ/Keukensale.com 123 - 21
    17 feb.KZ/Keukensale.com 1 - Blauw-Wit (A) 128 - 26
    10 feb.KZ/Keukensale.com 1 - KCC/CK Kozijnen 126 - 19
    3 feb.DVO/Transus 1 - KZ/Keukensale.com 116 - 16
    27 jan.KZ/Keukensale.com 1 - Fortuna 121 - 19
    20 jan.KZ/Keukensale.com 1 - HKC/Creon Kozijnen 123 - 13
    13 jan.GG/RMcD Huis Emma 1 - KZ/Keukensale.com 113 - 25
    6 jan.KZ/Keukensale.com 1 - LDODK/Rinsma Modeplein 123 - 22
    23 dec.DOS '46/VDK Groep 1 - KZ/Keukensale.com 123 - 26
    16 dec.KZ/Keukensale.com 1 - PKC/Vertom 117 - 19
    10 dec.Blauw-Wit (A) 1 - KZ/Keukensale.com 116 - 21
    2 dec.KCC/CK Kozijnen 1 - KZ/Keukensale.com 116 - 30
    25 nov.KZ/Keukensale.com 1 - DVO/Transus 120 - 22
    18 nov.Fortuna 1 - KZ/Keukensale.com 116 - 18