• KZ/Keukensale.com F1 Zaal

  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • KZ/Keukensale.com F1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    Geen informatie

  • Spelers

    Naam
    Barlage, Indy

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

    Ik (of kind) staat niet bij de Team indeling

  • Staf

    Naam
    Klijn, Caroline
    Klomp - Uitvlugt, Mirelle

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Poulestanden KZ/Keukensale.com F1 ( F-jeugd BK F-028 )

    Pl.TeamGSGWGLVLVTSaldoPIMPT
    1Rohda F11412201638677026
    2Blauw-Wit (A) F114110314511629022
    3KZ/Keukensale.com F11474319913465018
    4BEP F1147251421348016
    5GG/RMcD Huis Emma F11462620012674014
    6GG/RMcD Huis Emma F21460817715027012
    7KVZ '23 F114101388204-11602
    8Furore F114101397261-16402
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    16 mrt.KVZ '23 F1 - KZ/Keukensale.com F15 - 17 (2 - 4)
    9 mrt.KZ/Keukensale.com F1 - GG/RMcD Huis Emma F211 - 9 (1 - 0)
    2 mrt.Rohda F1 - KZ/Keukensale.com F111 - 8 (2 - 3)
    17 feb.BEP F1 - KZ/Keukensale.com F19 - 9 (5 - 0)
    10 feb.KZ/Keukensale.com F1 - Furore F116 - 8 (7 - 4)
    3 feb.GG/RMcD Huis Emma F1 - KZ/Keukensale.com F116 - 16 (1 - 3)
    27 jan.KZ/Keukensale.com F1 - Blauw-Wit (A) F112 - 14 (5 - 4)
    13 jan.KZ/Keukensale.com F1 - KVZ '23 F122 - 2 (3 - 2)