• KZ/Keukensale.com F1 Zaal

  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    KZ/Keukensale.com F1

    VS

    GG/RMcD Huis Emma F2

    09 maart 202409:00 uur
    Topsportcentrum De Koog Topsportzaal A

    dag

    uur

    min

    sec
  • KZ/Keukensale.com F1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumTijdWedstrijdDetails
    9 mrt.09:00KZ/Keukensale.com F1 - GG/RMcD Huis Emma F2
    16 mrt.10:00KVZ '23 F1 - KZ/Keukensale.com F1
  • Spelers

    Naam
    Barlage, Indy

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

    Ik (of kind) staat niet bij de Team indeling

  • Staf

    Naam
    Klijn, Caroline
    Klomp - Uitvlugt, Mirelle

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Poulestanden KZ/Keukensale.com F1 ( F-jeugd BK F-028 )

    Pl.TeamGSGWGLVLVTSaldoPIMPT
    1Rohda F11210201497574022
    2Blauw-Wit (A) F11290312010416018
    3KZ/Keukensale.com F11254317112051014
    4BEP F1126241221211014
    5GG/RMcD Huis Emma F11362519411876014
    6GG/RMcD Huis Emma F21260616112734012
    7KVZ '23 F112101178174-9602
    8Furore F113101290246-15602
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    2 mrt.Rohda F1 - KZ/Keukensale.com F111 - 8 (2 - 3)
    17 feb.BEP F1 - KZ/Keukensale.com F19 - 9 (5 - 0)
    10 feb.KZ/Keukensale.com F1 - Furore F116 - 8 (7 - 4)
    3 feb.GG/RMcD Huis Emma F1 - KZ/Keukensale.com F116 - 16 (1 - 3)
    27 jan.KZ/Keukensale.com F1 - Blauw-Wit (A) F112 - 14 (5 - 4)
    13 jan.KZ/Keukensale.com F1 - KVZ '23 F122 - 2 (3 - 2)
    23 dec.KZ/Keukensale.com F1 - BEP F122 - 7 (2 - 1)
    16 dec.GG/RMcD Huis Emma F2 - KZ/Keukensale.com F114 - 20 (3 - 2)
    9 dec.KZ/Keukensale.com F1 - Rohda F111 - 11 (3 - 5)
    2 dec.Furore F1 - KZ/Keukensale.com F18 - 16 (3 - 3)
    25 nov.KZ/Keukensale.com F1 - GG/RMcD Huis Emma F112 - 12 (4 - 3)
    18 nov.Blauw-Wit (A) F1 - KZ/Keukensale.com F18 - 7 (2 - 3)