• KZ/Thermo4U D3 Veld

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • KZ/Thermo4U D3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden KZ/Thermo4U D3 ( D-jeugd BK nj D-061 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw-Wit (A) D1660058144412
    2DKV Victoria D163213120118
    3Rohda D164024223198
    4OKV D163124028127
    5Purmer D16213313015
    6Rapid D161052052-322
    7KZ/Thermo4U D360061166-550
  • Team indeling

    Naam
    Bibbe, Koen
    Chow, Tessa
    Janssen, Scott
    Lammerse, Sophie
    Mars, Chloe
    Oostveen, Lisa van

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

    Ik (of kind) staat niet bij de Team indeling

  • Staf

    NaamFunctie
    Klomp - Uitvlugt, MirelleOverige functie
    Mars, JeroenHoofd coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.