• KZ/Keukensale.com C3 Zaal

  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • KZ/Keukensale.com C3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    Geen informatie

  • Spelers

    Naam
    Aanstoot, Teun
    Breuer, Romano Jayden
    Heinhuis, Jort
    Heinis, Maud
    Jansma, Zara
    Joode, Bobbi de
    Lammerse, Sophie

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

    Ik (of kind) staat niet bij de Team indeling

  • Staf

    Naam
    Heinis, Edwin
    Heinis, Maud
    Joode, Bobbi de
  • Poulestanden KZ/Keukensale.com C3 ( C-jeugd BK C-035 )

    Pl.TeamGSGWGLVLVTSaldoPIMPT
    1Roda C11211011326666022
    2AWDTV/IJskouddebeste C1126331048420015
    3DKV (IJ)/Aurora C1127141328151015
    4Stormvogels (U) C1125259395-2012
    5Haarlem C112444998217012
    6KZ/Keukensale.com C31232777102-2508
    7Swift (A) C112001252179-12700
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    9 mrt.Roda C1 - KZ/Keukensale.com C313 - 6
    17 feb.KZ/Keukensale.com C3 - Swift (A) C110 - 5
    10 feb.AWDTV/IJskouddebeste C1 - KZ/Keukensale.com C38 - 8
    27 jan.KZ/Keukensale.com C3 - Haarlem C17 - 7
    13 jan.Swift (A) C1 - KZ/Keukensale.com C35 - 13
    6 jan.KZ/Keukensale.com C3 - Stormvogels (U) C19 - 5
    23 dec.KZ/Keukensale.com C3 - DKV (IJ)/Aurora C12 - 10
    16 dec.KZ/Keukensale.com C3 - Roda C14 - 5
    9 dec.Stormvogels (U) C1 - KZ/Keukensale.com C37 - 6
    2 dec.KZ/Keukensale.com C3 - AWDTV/IJskouddebeste C13 - 9
    25 nov.DKV (IJ)/Aurora C1 - KZ/Keukensale.com C315 - 4
    18 nov.Haarlem C1 - KZ/Keukensale.com C313 - 5