• KZ/Thermo4U C1 Veld

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    De Meervogels C1

    VS

    KZ/Thermo4U C1

    08 oktober 202211:15 uur
    Vernedesportpark 1bK40

    dag

    uur

    min

    sec
  • KZ/Thermo4U C1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 11:15De Meervogels C1 - KZ/Thermo4U C1Vernedesportpark
    15 okt. 12:00Groen-Geel C1 - KZ/Thermo4U C1Sportpark Trickelsoord
    22 okt. 11:30KZ/Thermo4U C1 - Avanti/Post Makelaardij C1Sportpark De Koog
    29 okt. 11:30Refleks C1 - KZ/Thermo4U C1Sportpark Prinses Irene
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 okt.KZ/Thermo4U C1 - TOP/IAA fresh C15 - 15
    24 sep.KZ/Thermo4U C1 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen C17 - 8
  • Poulestanden KZ/Thermo4U C1 ( C-jeugd hoofdklasse CHKB )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groen-Geel C144006428368
    2Refleks C143017340336
    3TOP/IAA fresh C143014928216
    4Dalto/Klaverblad Verzekeringen C143015637196
    5OVVO C14202413384
    6Avanti/Post Makelaardij C141032957-282
    7KZ/Thermo4U C140042247-250
    8De Meervogels C140042084-640
  • Team indeling

    Naam
    Bos, Jayson
    Hersche, Pien
    Klompmaker, Lois
    Rietel, Sem
    Schoute, Dex
    Tuijl, Jens van

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

    Ik (of kind) staat niet bij de Team indeling

  • Staf

    NaamFunctie
    Gruijs, MauriceOverige functie
    Rietel, ArjanHoofd coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.