• KZ/Keukensale.com A2 Zaal

  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • KZ/Keukensale.com A2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    Geen informatie

  • Spelers

    Naam
    Barou, Flor
    Booij, Dominique
    Hendriks, Dylan
    Merk, Florian
    Sas, Britt
    Stam, Rens
    Tuijl, Mirte van
    Tuiteman, Allysa-Lynn

    Ik (of kind) staat niet bij de Team indeling

  • Staf

    Naam
    Briefjes, Jeroen
    Hendriks, Dylan
    Hendriks, Michael
    Tuiteman, Bastiaan
  • Poulestanden KZ/Keukensale.com A2 ( A-jeugd 1e klasse A1E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DKV Victoria A114131025613412227
    2SDO/Fiable A11411121981623623
    3GG/RMcD Huis Emma A2148152371904717
    4Haarlem A1147161931831015
    5KZ/Keukensale.com A2147072021752714
    6OKV A114608200218-1812
    7KVA A1142012149243-944
    8KIOS (N) A1140014135265-1300
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    16 mrt.KZ/Keukensale.com A2 - DKV Victoria A114 - 18
    13 mrt.OKV A1 - KZ/Keukensale.com A212 - 17
    2 mrt.Haarlem A1 - KZ/Keukensale.com A215 - 10
    10 feb.KZ/Keukensale.com A2 - SDO/Fiable A110 - 15
    3 feb.KIOS (N) A1 - KZ/Keukensale.com A210 - 13
    27 jan.KZ/Keukensale.com A2 - GG/RMcD Huis Emma A215 - 18
    20 jan.KVA A1 - KZ/Keukensale.com A26 - 17
    13 jan.DKV Victoria A1 - KZ/Keukensale.com A211 - 9
    16 dec.KZ/Keukensale.com A2 - OKV A121 - 9
    9 dec.KZ/Keukensale.com A2 - Haarlem A116 - 14