• KZ/Thermo4U A2 Veld

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    KZ/Thermo4U A2

    VS

    Tempo A1

    08 oktober 202211:30 uur
    Sportpark De Koog 1K40

    dag

    uur

    min

    sec
  • KZ/Thermo4U A2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 11:30KZ/Thermo4U A2 - Tempo A1Sportpark De Koog
    15 okt. 11:30KZ/Thermo4U A2 - Groen-Geel A1Sportpark De Koog
    22 okt. 11:00Spirit A1 - KZ/Thermo4U A2Sportcomplex De Voorde
    29 okt. 11:30KZ/Thermo4U A2 - DVO/Accountor A2Sportpark De Koog
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 okt.BEP A1 - KZ/Thermo4U A27 - 9
    24 sep.Fiducia A1 - KZ/Thermo4U A214 - 12
  • Poulestanden KZ/Thermo4U A2 ( A-jeugd overgangsklasse AOKB )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tempo A144009449458
    2Groen-Geel A143017059116
    3DVO/Accountor A243016347166
    4Fiducia A142116653135
    5Spirit A141125462-83
    6SKF A14103535302
    7KZ/Thermo4U A241034056-162
    8BEP A140042889-610
  • Team indeling

    Naam
    Bunt, Mees van der
    Duursma, Noa
    Ekkes, Femke
    Hendriks, Dylan
    Honig, Cas
    Kuway, Sienna
    Uitvlugt, Wesley
    Waal, Merel de

    Ik (of kind) staat niet bij de Team indeling

  • Staf

    NaamFunctie
    Manne, DaniƫlleAssistent coach
    Meijering, RodneyHoofd coach
    Roos, RamonAssistent coach