• KZ/Thermo4U A2 Veld

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • KZ/Thermo4U A2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden KZ/Thermo4U A2 ( A-jeugd overgangsklasse AOKB )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tempo A18701164937114
    2GG/RMcD Huis Emma A186021481044412
    3Spirit A185121191041511
    4DVO/Transus A28503116108810
    5SKF A18404120100208
    6Fiducia A18314118108107
    7KZ/Thermo4U A2810787129-422
    8BEP A1800854180-1260
  • Team indeling

    Naam
    Bunt, Mees van der
    Duursma, Noa
    Ekkes, Femke
    Hendriks, Dylan
    Honig, Cas
    Kuway, Sienna
    Uitvlugt, Wesley
    Waal, Merel de

    Ik (of kind) staat niet bij de Team indeling

  • Staf

    NaamFunctie
    Manne, DaniƫlleAssistent coach
    Meijering, RodneyHoofd coach
    Roos, RamonAssistent coach