• KZ/Keukensale.com 11 Zaal

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • KZ/Keukensale.com 11

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRol
    Arentsen, SanneTeamspeler
    Buijs, CeesTeamspeler
    Gruijs, MauriceTeamspeler
    Hoenderdos, MyrtheTeamspeler
    Klein, Anja van derTeamspeler
    Klomp - Uitvlugt, MirelleTeamspeler
    Klomp, JeroenTeamspeler
    Olierook, DennisTeamspeler
    Pool, DennisTeamspeler
    Schooten, Tim vanTeamspeler
    Steensma, MarcoTeamspeler
    Wols v.d. Wel, SuzyTeamspeler
    Zwienenberg, PaulTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Buijs, CeesOverige stafOverige functie
    Gruijs, MauriceOverige stafOverige functie
    Olierook, DennisOverige stafOverige functie
    Pool, DennisOverige stafOverige functie
  • Poulestanden KZ/Keukensale.com 11 ( Senioren BK S-207 )

    Pl.TeamGSGWGLVLVTSal.PIMPT
    1Vogel 114112122914881024
    2OKV 414111219013555023
    3KZ/Keukensale.com 111492320315350020
    4Blauw-Wit (A) 61472517213537016
    5GG/RMcD Huis Emma 714509147179-32010
    6KZ/Keukensale.com 1014509143191-48010
    7Purmer 314419158200-4209
    8WWSV 2140014110211-10100
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 mrt.KZ/Keukensale.com 11 - Purmer 313 - 13
    13 mrt.GG/RMcD Huis Emma 7 - KZ/Keukensale.com 118 - 18
    3 mrt.KZ/Keukensale.com 11 - KZ/Keukensale.com 1019 - 11
    11 feb.OKV 4 - KZ/Keukensale.com 1112 - 11
    4 feb.KZ/Keukensale.com 11 - Blauw-Wit (A) 610 - 12
    28 jan.Vogel 1 - KZ/Keukensale.com 1114 - 10
    21 jan.KZ/Keukensale.com 11 - WWSV 223 - 8
    14 jan.Purmer 3 - KZ/Keukensale.com 1114 - 15
    17 dec.KZ/Keukensale.com 11 - GG/RMcD Huis Emma 713 - 4
    10 dec.KZ/Keukensale.com 10 - KZ/Keukensale.com 119 - 14
    3 dec.KZ/Keukensale.com 11 - OKV 416 - 14
    26 nov.Blauw-Wit (A) 6 - KZ/Keukensale.com 1114 - 15
    19 nov.KZ/Keukensale.com 11 - Vogel 113 - 13
    12 nov.WWSV 2 - KZ/Keukensale.com 117 - 13