In deze serie maken we een rondje langs de sponsoren. Sommigen zijn al een hele tijd verbonden aan onze club, anderen zijn er pas net bij. Deze keer praten we bij met Remco Pennekamp en Bob Vredenburg.
In de meeste sponsorgesprekken die u van ons gewend bent, praten we bij met een sponsorend bedrijf en dan een medewerker of eigenaar daarvan. In deze editie is dat wat anders: we praten bij met twee fanatieke vrijwilligers, beide werkzaam voor een ander bedrijf, die samen de club iets moois gesponsord hebben!
Dat je een club dus op meerdere manieren kan sponsoren, daar zijn deze 2 heren het lichtende voorbeeld van. Meerdere malen per jaar staan Bob en Remco (in weer en wind) achter een rokende, vlammende barbecue. Het maakt de mannen niet uit wat de gelegenheid is: een feestje, een wedstrijd, een open dag of 'Ook het veld is leuk': ze staan altijd klaar om iedereen van een lekkere hap te voorzien.
Ook als er de nodige hand en spandiensten moeten worden uitgevoerd, staan de heren voor de club klaar. Zo is Remco bijvoorbeeld onderdeel van de mediacrew, die de livestream van de wedstrijden van de selectie verzorgt. Afgelopen jaar moesten er daarnaast voor de zoveelste keer bierbanken en tafels worden gehuurd, en toen hebben de mannen samen aangeboden om deze te sponsoren. “Uit eigenbelang, zodat er minder (ver) gesjouwd hoefde te worden, uit besparing (kost toch iedere keer wel wat om die banken te huren) en uit liefde voor de club”, aldus Remco en Bob.
Dan natuurlijk ook nog even over de mannen (en hun bedrijven) zelf. Remco is mede-eigenaar van architectenbureau studio PK uit Wormerveer. Dit is een klein, maar zeer ervaren bureau. Het bedrijf doet van alles: van een aanbouw in de tuin tot de nieuwbouw van een bedrijfspand. Je kunt het zo gek niet bedenken of je kunt bij Studio PK terecht. Remco heeft zelf meer dan 25 jaar gekorfbald bij KZ en is echt bij ons opgegroeid. Hij zegt zelf: “ik korfbalde altijd met veel plezier en weinig talent. Inmiddels kan ik door mijn fysiek niet meer korfballen, maar ik kom nog altijd heel graag bij KZ.” Remco heeft verschillende vrijwilligersfuncties gehad en doet, zoals u heeft kunnen lezen, dat ook nog steeds. Remco kijkt met plezier terug op zijn hele verleden bij KZ: “Het was een voordeel dat de feestjes van KZ altijd dichtbij de dansclub waren. Het was het beste van twee werelden".
Dan Bob: een ervaren loodgieter en allround timmerman, die werkt voor bouwbedrijf Steba. Het bedrijf is sterk vertegenwoordigd op de particulierenmarkt voor een tal van zaken: nieuwbouw, opbouw, aanbouw, renovatie, dakkappellen en ga zo maar door. Bob heeft zelf op een blauwe maandag gekorfbald en komt uit een echte korfbalfamilie (zijn moeder, tante en zijn zussen hebben allemaal gekorfbald of doen dit nog steeds) en is daardoor een bekend gezicht langs de lijn. Inmiddels is ook hij een vaste waarde in het vrijwilligersteam van KZ door de feestjes te bezoeken en Remco regelmatig te helpen met barbecueën.
“Dit was een op zichzelf staande sponsoring” klinkt het later, maar de mannen staan er wellicht voor open om in de toekomst via hun bedrijven nog meer aan sponsoring te gaan doen. Beide bedrijven bevinden zich immers in de Zaanstreek en doen graag en veel zaken met andere Zaanse bedrijven.
De mannen sluiten af met de volgende, prachtige boodschap: “KZ is een prachtige club, met een mooie mix van topsport, breedtesport en andere mooie activiteiten. Een keihard werkend vrijwilligersteam is de ruggengraat van de vereniging: iets om heel trots op te zijn en om absoluut te koesteren!”



Adres veld en zaal
Topsportcentrum De Koog
Wezelstraat 7
1541 LZ Koog aan de Zaan
Postadres
KV Koog-Zaandijk
Wezelstraat 7E
1541 LZ Koog aan de Zaan
Contact
Telefoonnummer kantine:
075 36 90 137
Stuur een e-mail naar ons secretariaat
Stuur een e-mail naar de redactie
Contact Businessclub