• De Duiventil: transferoverzicht korfbal

  • Het was even frutten en wennen aan de nieuwe site, maar gestaag krijgen we er - nog wel beperkte :( - grip op. Tijd dus om ook de Duiventil even bij te werken. Geen grote wijzigingen, want het is immers vakantietijd, maar toch wel wat beweging.

    Dit overzicht wordt bijgehouden door onze enthousiaste redactie die het internet afspeurt naar transfernieuwtjes, maar gelukkig worden we ook geholpen door tipgevers uit het hele land. Dank daarvoor!

    Transfer doorgeven? Stuur ons een mailtje via redactie@koogzaandijk.nl

  • datumwievannaarinfoinfo
               
    10-7 Jasper Voortman Oosterkwartier Sporting West Sporting West  
    08-7 Lysanne Hamstra ODIK Sparta (N) Sparta  
    08-7 Stefan den Breejen HKC (Ha) GKV GKV  
    28-6 Pien van der Kooij Fortuna Die Haghe Die Haghe  
    24-6 Sophie Hansen Rohda/rust Blauw-Wit Blauw-Wit  
    24-6 Diana van der Vorst korte rust LDODK LDODK  
    21-6 Bret Nolthuis rust AWDTV AWDTV  
    21-6 Ilona van den Berg rust AWDTV AWDTV  
    17-6 Joost Hofman KZ/Thermo4U op rust KZ/Thermo4U  
    17-6 Sascha Lanser KZ/Thermo4U blessure KZ/Thermo4U  
    17-6 Charell Schoolmeester KZ/Thermo4U lager KZ/Thermo4U  
    17-6 Lisa van Tongeren KZ/Thermo4U lager KZ/Thermo4U  
    17-6 Josine Verburg KZ/Thermo4U VZOD KZ/Thermo4U  
    17-6 Kenneth de Ronde Nieuwerkerk SDO (K) SDO Sportbel.
    17-6 Nathan Marck Nieuwerkerk SDO (K) SDO  
    17-6 Bob van der Weide Nieuwerkerk SDO (K) SDO  
    17-6 Momo Stavenuiter op reis Bl.Wit (A) Bl.Wit  
    17-6 Otto Fabius Bl.Wit (A) op rust Bl.Wit  
    17-6 Jacco Boonstra Bl.Wit (A) op rust Bl.Wit  
    12-6 Eefje van den Berg Swift (M) op rust PZC  
    12-6 Mirella Pouwer Swift (M) op rust PZC  
    12-6 Ruben de Vries MIA DINDOA Stentor  
    12-6 Evianne vd Wiel MIA DINDOA Stentor  
    12-6 Jonathan vd Beek Dindoa op rust Stentor  
    12-6 Lieveke Meiling De Meeuwen op rust Puttenaer  
    9-6 Jesper Tolsma LDODK Mid Fryslan Mid Fryslan  
    9-6 Joan Vos DSC DOT (Oss) DOT  
    5-6 Nina van Es NKV PSV PSV  
    5-6 Laura Dekker Refleks VEO VEO  
    5-6 Kjeld Verboom Achilles VEO VEO  
    5-6 Christine van Eijsden rust VEO VEO  
    5-6 Romée van den Brink NOVA Victum NOVA  
    5-6 Marloes van Ettikhoven NOVA DOS (W) NOVA  
    5-6 Rogier Pluim DOS (W) NOVA NOVA  
    5-6 Aranka Akkermans MIA NOVA NOVA  
    5-6 Job Paauw HKC (H-G) NOVA NOVA  
    31-5 Annelies de Roosz Weidevogels Meervogels Meervogels  
    31-5 Ivo Stob Fiducia OVVO OVVO  
    31-5 Saskia van der Zee DVO Wageningen Wageningen DVO
    31-5 Jorn Brandsma Exakwa ASVD ASVD  
    28-5 Desiree van der Hoop SKV A'dam Thrianta Thrianta  
    28-5 Lisanne Hoitinga Thrianta op rust Thrianta  
    28-5 Sandra Olde Thrianta op rust Thrianta  
    28-5 Sander Harinck SDO (K) op rust SDO (K)  
    28-5 Linda Pels Zwaluwen KVZ KVZ  
    28-5 Lasse Noppen Zwaluwen KVZ KVZ  
    27-5 Siem van Osnabrugge TOP (S) Velocitas Velocitas  
    27-5 Lars Alsem Achilles Die Haghe Die Haghe  
    25-5 Iris Gerritsen Meervogels Excelsior Excelsior  
    24-5 Sandy Holverda Roda op rust Roda  
    24-5 Romy Looijenstein Eibernest Refleks Refleks  
    24-5 Renate van Zoelen Meervogels Refleks Refleks  
    24-5 Liz Ekering Eibernest Refleks Refleks  
    20-5 Noa van Zon TOGO Swift (M) Swift  
    20-5 Eefje van den Berg Swift (M) op rust Swift  
    20-5 Mirella Pouwer Swift (M) op rust Swift  
    20-5 Milenka Bruijntjes rust TZ TZ  
    20-5 Rianne de Bie OVVO TZ TZ  
    20-5 Karlijn den Hollander Luctor Atlas PZC  
    20-5 Matthijs de Vries rust Atlas PZC  
    17-5 Simone van der Padt rust Sporting Delta Sp. Delta  
    17-5 Lisette Mikkers Vitesse (B) Vriendenschaar (H) Vitesse  
    17-5 Rianne Swets HKC (H) Merwede Merwede  
    16-5 Matthijs Lansbergen rust Nieuwerkerk Nieuwerkerk  
    16-5 Gerhard Gouderjaan SDO (K) Nieuwerkerk Nieuwerkerk  
    16-5 Anouk Mulders VEO lager VEO  
    16-5 Lisatte Altena VEO lager VEO  
    16-5 Renée Molman VEO lager VEO  
    16-5 Karin Olthof Paal Centraal VEO   VEO
    16-5 Larissa Nagtegaal Paal Centraal VEO   VEO
    16-5 Jelle Hofland VEO op rust   VEO
    15-5 Iris Ilekhomon Wageningen op rust Gelderlander  
    15-5 Jennie Terpstra Drachten Mid Fryslân Mid Fryslan  
    13-5 Jane Schanzleh Roda ZKV ZKV  
    12-5 Maaike Steenbergen PKC op rust PKC  
    12-5 Senna van den Bos DVO Oost-Arnhem Oost-Arnhem Gelderlander
    12-5 Fenna de Jong DOS'46 Oost Arnhem Oost -Arnhem DOS'46
    9-5 Marisha Ephraim Eibernest Meervogels Meervogels  
    9-5 Renate van Zoelen Meervogels Refleks Meervogels  
    9-5 Iris Gerritsen Meervogels Excelsior Meervogels  
    9-5 Wendy Post Meervogels op reis Meervogels  
    8-5 Bart van Eekeren KZ/Thermo4U ZKV ZKV  
    8-5 Niek de Jong AWDTV ROHDA ROHDA  
    7-5 Lieneke Pries LDODK Fortuna Fortuna  
    7-5 Delano Braumuller KZ/Thermo4U op rust KZ/Thermo4U  
    7-5 Jessica Meulmeester AWDTV ROHDA ROHDA  
    7-5 Max Koot DKV/Vict. ROHDA ROHDA  
    7-5 Ivar Spierings rust ROHDA ROHDA  
    7-5 Rianne Bos R'dam ?? ROHDA ROHDA  
    7-5 Megan Willemse KZ/Thermo4U ROHDA ROHDA  
    7-5 Auke Verwer DKB DOT (Oss) DOT  
    5-5 Kelsey Heijne Blauw-Wit (A) FIKS FIKS  
    5-5 Sven van Baggum Pernix HKC Pernix HKC
    2-5 Bastiaan Overwater Achilles De Meervogels Meervogels Zoeterm. Dbl.
    1-5 Lissa Dibbink Apeldoorn Unitas De Stentor  
    1-5 Renee Havenaar Apeldoorn Unitas De Stentor  
    1-5 Sarah van der Meer Unitas Telstar De Stentor  
    30-4 Maike van den Berg rust OVVO OVVO  
    30-4 Jeroen Hukema Sparta (Zw.) Wageningen Wageningen  
    30-4 Ruben Maat KVA VZOD VZOD  
    30-4 Diede Pasman DVO SKF SKF  
    28-4 Annique Steenbergen Sparta (Zw.) SIOS SIOS  
    27-4 Pim Steenbergen Sparta (Zw.) Wageningen Wageningen  
    26-4 Sven Bezemer Fortuna op rust Fortuna  
    25-4 Yannick Schild Oranje Wit Sporting Delta Sp. Delta  
    24-4 Romy Braumuller ZKC'31 AW/DTV AW/DTV  
    21-4 Manon Brand Fortuna DeetosSnel DeetosSnel  
    20-4 Margot Wiggerink Victum Blauw-Wit Blauw-Wit  
    20-4 Thijm de Wilde Victum Blauw-Wit Blauw-Wit  
    20-4 Anna de Vries Wêz Handich Mid Fryslân Mid Fryslân  
    20-4 7 Belgen divers Ri4a en Borgerhout Borgerhout Ri4a
    19-4 Shera Desaunois Achilles Excelsior (D) Excelsior  
    19-4 Corné de Broekert Tjoba Excelsior (D) Excelsior  
    19-4 Jelmer Beijeman SDO (K) Excelsior (D) Excelsior  
    19-4 Lisanne Bron rust Excelsior (D) Excelsior  
    18-4 Jari Hardies AKC LUMA (B) DVO DVO  
    18-4 Jesse de Bremaeker Boeckenberg (B) op rust Boeckenberg  
    17-4 Simone Voskuijl Albatros GKV (G) GKV  
    17-4 Christoph Hellemans Borgerhout (B) Voorwaarts (B) Voorwaarts  
    16-4 Bastian van Essen DVO SKF SKF  
    16-4 Enzo van Beugen Rohda Blauw-Wit Blauw-Wit  
    15-4 Barbara Pruik Rood-Wit Sparta (Zw.) Stentor  
    15-4 Esther Hamberg DOS (K) Sparta (Zw.) Stentor  
    15-4 Matthijs Bastiaan DOS (K) Sparta (Zw.) Stentor  
    15-4 Rick den Otter De Meeuwen Sparta (Zw.) Stentor Sparta
    15-4 Josine Verburg KZ/Thermo4U op rust KZ/Thermo4U VZOD
    15-4 Sven Teune KZ/Thermo4U nog onb. KZ/Thermo4U Fiducia
    14-4 Marscha van der Hoop ASVD Sparta (Zw) Sparta  
    14-4 Melanie Guldenaar AVO DOS'46 DOS'46 AVO
    14-4 Thijs Rodenburg Dalto Blauw-Wit Blauw-Wit  
    10-4 Jasper Broenink Wageningen Oost-Arnhem Oost-Arnhem Wag.
    10-4 Kim van Dalen SCO DOS'46 DOS'46  
    10-4 Shayna van Dorp Unitas ASVD ASVD  
    10-4 Janine van Schie DVO Tiel'72 Tiel'72  
    09-4 Kai Esser Fortuna op rust Fortuna  
    09-4 Wouter Wildschut ONDO Fortuna ONDO  
    09-4 Eline van Veldhuijsen Wageningen DOS'46 DOS'46  
    07-4 Melvin Frieswijk SCO DOS'46 DOS'46  
    07-4 Tessa Lap OWK DOS'46 DOS'46  
    04-4 Jairus Nicatia rust OVVO OVVO  
    04-4 Damaris Schepers rust OVVO OVVO  
    04-4 Stefan Vos DeetosSnel OVVO OVVO  
    04-4 Bas Noordermeer OVVO Wageningen Wageningen  
    03-4 Sanne Alsem Fortuna KCC KCC Fortuna
    02-4 Jelmer Jonker DOS'46 PKC NL-Korfbal DOS'46
    02-4 Gijs Gillisen Swift (M) KVS KVS  
    31-3 Nienke Hintzbergen DOS'46 PKC PKC DOS'46
    28-3 Jarmo Jongman Achilles KVS KVS  
    24-3 Patrick Hindriks Hoogkerk LDODK LDODK  
    23-3 Annick Koning SCO LDODK LDODK  
    23-3 Gerben Boonstra Nic. LDODK LDODK  
    22-3 Mandy Koelman Blauw-Wit op rust Korfbal.nl  
    22-3 Femke Visser Vitesse KCC KCC Vitesse
    12-3 Geertje Hoekstra DOS'46 op rust DOS'46  
    12-3 Marjolijn Kroon LDODK op rust LDODK  
    12-3 Diana van der Vorst LDODK op rust LDODK  
    11-3 Harjan Visscher DOS'46 Fortuna Fortuna DOS'46
    11-3 Marieke Klaver DOS'46 Fortuna Fortuna DOS'46
    4-3 Matté Lipke Wageningen Unitas Unitas  
    21-2 Bret Nolthuis AW/DTV voorl. op rust   volgt
    19-2 Maarten Groot Hulze Dalto op rust Dalto  
    14-2 Arjan van Houwelingen sabbatical PKC PKC  
    6-2 Mirjam Maltha Fortuna op rust Fortuna  
    6-2 Jeffrey van Huenen Wageningen DVO DVO  
    18-12 Kelly de Bruin HKC GKV GKV AD
    5-12 Friso Boode LDODK op rust LDODK  
    5-12 Jurjen Bosma LDODK op rust LDODK  
    20-11 Luca Dekker Ons Eibernest Die Haghe Die Haghe  
    15-11 Robin van der Vliet Tempo Dalto Dalto Tempo
  •  

    datum wie van naar info info
               
               
    10-7 Jasper Voortman O'kwartier Sporting West Sportingwest  
    8-7 Lysanne Hamstra ODIK Spartna (N) Sparta  
    8-7 Stefan den Breejen HKC (Ha) GKV GKV