• De Duiventil met vijf nieuwe mutaties

    Vandaag is het systeem weer even bijgewerkt met wat mutaties bij DVO en Valto. Wederom allemaal dames. Je vindt ze nu hieronder.

    Voor de goede orde nog even dit: er zijn in dit seizoen al weer een paar spectaculaire wissels aangekondigd, maar we hebben ook altijd belangstelling voor de minder grote sterren. Met A-jeugd zijn we altijd veel voorzichtiger, dus dat komt een enkele keer voor bij een laatstejaars.

    Verder melden we ook nog maar even, dat we bij berichten ook altijd een link naar het oorspronkelijke bericht plaatsen, omdat we geen behoefte hebben aan oncontroleerbare verhalen. Geen Privé of Story (als ze nog bestaan...) en ook geen 'Ik heb gehoord dat'.

    Enne..., als je ook een link hebt: een mailtje zien we graag komen!

  • datum wie van naar info info
               
    3-jul Barbara Brouwer zwangerschap DVO DVO  
    3-jul Saskia van der Zee DVO lager idem  
    3-jul Lois Bakker DVO op rust idem  
    29-jun Mandy Herbert Valto Excelsior Excelsior  
    27-jun Sheila Herbert Valto KCC KCC  
    23-jun Annick Post Fortuna HKC Fortuna HKC
    23-jun Fabienne van Erk Fortuna HKC idem idem
    23-jun Resy Weijts Fortuna HKC idem HKC 
               
  • datum wie van naar info info
               
    21-jun Linda Nap DOS (W) AW/DTV AW/DTV  
    21-jun Kyra de Vries Dalto AW/DTV idem  
    21-jun Isaura Hilgen rust AW/DTV idem  
    21-jun Aron Neijmeijer Rapid AW/DTV idem  
    20-jun Bram Spruitenburg MIA DOS (W) Dos (W)  
    20-jun Chris Prent AW/DTV DOS (W) idem  
    20-jun Carlijn Bakker rust DOS (W) idem  
    20-jun Amber de Jong rust DOS (W) idem  
    20-jun Esmee van der Vaart Dalto DOS (W) idem  
    20-jun Hannah Flessner Nova DOS (W) idem  
    20-jun Annelotte Bijlsma Dalto DOS (W) idem  
    18-jun Ali Tamriuat Haarlem Furore Furore  
    18-jun Jelle van Wermeskerken Atlantis Furore idem  
    18-jun Menno Exterkate De Meervogels Achilles (Hg) Achilles  
    17-jun Wouter Westgeest Fluks Pernix Pernix  
    17-jun Robyn van Zijl Koveni Fiducia Fiducia  
    16-jun Jordi van Zuidam Avanti op rust Avanti-TV  
               
  • datum wie van naar info info
               
    15-jun Emiel de Kruijff Excelsior (D) op rust volgt  
    15-jun Rienk Jan de Boer Quick'21/Vl&V. Nic. Nic.  
    15-jun Jelmer Veenhuizen It Fean Nic. idem  
    15-jun Sabine Beute LDODK Drachten Drachten  
    14-jun Pim Wayenberg Pernix Valto Valto  
    13-jun Bram van Ingen AW/DTV op rust AWDTV  
    12-jun Ruben Maat VZOD KVA KVA  
    11-jun Sacha Hoefkens rust/ONDO Avanti Avanti  
    11-jun Rick Schravendijk Fortuna Avanti idem  
    10-jun Noa Kapteyn Oost-Arnhem/KCC Dalto Dalto  
    10-jun Casper Zoontjes Dalto AW/DTV AW/DTV  
               
  • datum wie van naar info info
               
    7-jun Laurens de Groot KVA op reis KVA  
    7-jun Melissa Koster KVA lager idem  
    7-jun Milena van Drongelen KVA op rust idem  
    6-jun Bas Geusebroek Atlantis KVA KVA  
    6-jun Cécile Slingerland IJsselvogels KCC KCC  
    6-jun Fenna Mol KCC Nieuwerkerk Nieuwerkerk  
    5-jun Kenneth de Ronde Nieuwerkerk op rust klik  
    4-jun Bente Simons PKC KCC KCC  
    4-jun Lotte Bakker KVZ'23 lager KVZ'23  
    4-jun Mark Heijnen KVZ'23 lager idem  
    4-jun Dennis Jager KVZ'23 op rust idem  
    3-jun Caitlin Keller DVO op rust X  DVO
    3-jun Florian Bastiaens DSC op rust DSC  
    3-jun Kris Boere Dalto op rust Dalto  
    3-jun Silke Wolters DOS'46 op rust DOS'46  
    2-jun Sabine Beute LDODK op rust? LDODK  
    2-jun Pieter Christiaan van der Woude LDODK op rust? idem  
               
  • datum wie van naar info info
               
    31-mei Thomas Visser DOS'46 op rust DOS'46  
    31-mei Annina van Splunter Vlug & Vaardig KVA KVA  
    31-mei Laura van der Doelen Victum KVA idem  
    30-mei Nick van Zwet De Meervogels DES (D) DES  
    30-mei Evelien Kooijman De Meervogels DES (D) DES  
    30-mei Chelsea Kreunen De Meervogels DES (D) DES  
    30-mei Mex Caderius van Veen Zwaluwen DOT (O) DOT  
    30-mei Noa Smit Viking NOVA NOVA  
    30-mei Wessel Plate Tweemaal Zes NOVA idem  
               
  • datum wie van naar info info
               
    30-mei Fay Trompert Atlantis OVVO OVVO  
    28-mei Anne Benecke KZ/Keukensale.com KVZ'23 KVZ KZ
    27-mei Remco Out KZ/Keukensale.com KVZ'23 KVZ idem
    27-mei Rodney Meijering KVZ'23 ROHDA ROHDA  
    27-mei Jayden Stook KVZ'23 ROHDA idem  
    27-mei Mauro de With Sporting West ROHDA idem  
    27-mei Lisanne van Zijl rust ROHDA idem  
    27-mei Carlijn Bakker rust ROHDA idem  
    27-mei Puck Gruijs KVZ'23 Roda Roda  
    21-mei Laura van der Linden KCC Fortuna KCC Fortuna
    21-mei Marco van Vilsteren Mid Fryslan Heerenveen Heerenveen  
    21-mei Jorn Remans PKC DeetosSnel DeetosSnel  
               
  • datum wie van naar info info
               
    18-mei Demi van Oosten KCC lager KCC  
    18-mei Annick van der Kooij KCC Nieuwerkerk idem  
    18-mei Michelle Jongenburger KCC op rust idem  
    18-mei Sanne Alsem KCC op rust Die Haghe  
    17-mei Larissa Rolvink Synergo Dalto Synergo  Dalto
    17-mei Tessa de Vos Die Haghe lager Die Haghe  
    17-mei Lars Alsem Die Haghe lager idem  
    17-mei Jiska Rietveld Die Haghe op rust idem  
    15-mei Sam van Ee SKF Antilopen Antilopen  
    15-mei Evelien Verkleij SKF Antilopen idem  
    15-mei Youri Boekhout Dijkvogels DES DES  
               
               
  • datum wie van naar info info
               
    15-mei Kim Lanzing Dalto KVA KVA  
    15-mei Olaf Zaal AWDTV OVVO OVVO  
    15-mei Bente Voois TOP (S) ONDO ONDO  
    14-mei Judith Goedendorp Avanti/rust Valto Valto  
    14-mei Lotte van Montfoort HKC DSC DSC HKC
    14-mei José Hoek WION Avanti Avanti  
    14-mei Farian de Roo DES Avanti idem  
    11-mei Tom Snaphaan Avanti TOP (S) TOP (S) Avanti
    11-mei Sabine Visser CSL Mid-Fryslân Mid-Fryslân  
    10-mei Tess Vergeer Koveni Fiducia Fiducia  
    7-mei Twan Westland Elburg Wageningen Wageningen Elburg
    7-mei Daphne van den Bree Die Haghe VEO VEO  
    7-mei Meike van den Akker TOP (S) VEO idem  
    6-mei Koen Collee KCC Nieuwerkerk KCC Nieuwerkerk
    5-mei Mark Wijnholds Unitas lager Unitas  
               
  • datum wie van naar info info
               
    5-mei Vincent van Beek Avanti op rust Avanti  
    4-mei Meike van Hout Oost-Arnhem Unitas Unitas  
    3-mei Femke Faber (sr) LDODK op rust LDODK  
    2-mei Marije Visser Mid-Fryslân LDODK LDODK  
    1-mei Amber van Doorn rust/Havic Wageningen Wageningen  
    29-apr Teun van Wiggen Victum Wageningen Wageningen  
    27-apr Lucas Visser KCC VEO VEO  
    26-apr Marrit van de Kamp De Meeuwen Unitas Unitas  
    26-apr Annick van der Kooij KCC Nieuwerkerk Nieuwerkerk  
    eerder Lisanne de Bruin Groen-Geel op rust Groen-Geel  
               

     

  • datum wie van naar info info
               
    25-apr Menno Remans PKC DeetosSnel DeetosSnel  
    25-apr Jarin Bruinekreeft De Meeuwen Spirit Spirit  
    idem Melissa Veen DVS'69 Spirit idem  
    24-apr Roos Schrader Tiel'72 Wageningen Wageningen  
    idem Marleen Verweij Tiel'72 Wageningen idem  
    23-apr Sabine Verhoef Unitas LDODK LDODK Harderwijk
    22-apr Iris Koomen Groen-Geel Roda Roda  
    19-apr Jasper van der Eijk Valto Blauw-Wit (A) Bl.Wit  
    16-apr Jorrit van Dijk De Walden DOS'46 DOS'46  
    16-apr Simone Kragt Rheko Oost-Arnhem Oost-Arnhem  
    2-apr Roy Hekman KCC RWA RWA  
    idem Arnout Geervliet rust RWA idem  
               
  • datum wie van naar info info
               
    15-apr Nikki van Zutphen Korfrakkers DOT (Oss) DOT  
    15-apr Marnick van Eijk rust OVVO OVVO  
    11-apr Sacha Drieënhuizen Nova OVVO OVVO  
    29-mrt Micha Batenburg Dalto SKF SKF Regiosport
    28-mrt Randy Oosting KCC PKC KCC PKC
    idem Marieke Duineveld Groen-Geel op rust Groen-Geel  
    25-mrt Fenna de Jong Oost-Arnhem op rust Gelderlander  
    idem Thijs Broenink Oost-Arnhem op rust idem  
    idem Matthijs Baerends Oost-Arnhem op rust idem  
    idem Krijn van het Kaar PKC Oost-Arnhem idem  
    23-mrt Fenna Zwang HKC op rust HKC  
    idem Annelies Kop HKC op rust Eyecons  
               
  •            
    datum wie van naar info info
               
    23-mrt Kelly Scheffer AW/DTV Groen-Geel 75e min.  
    22-mrt Niels Lap  KVW'22 Mid-Fryslân Mid-Fryslân  
    18-mrt Noa Kapteyn Oost Anrhem KCC KCC  
    12-mrt Stephanie van Geffen Blauw Wit DeetosSnel DeetosSnel  
    5-mrt Manouk Anbeek Dalto Valto Valto  
    5-mrt Sanne Maaike Nieuwenhuizen KZ Groen-Geel KZ Groen-Geel
    2-mrt Eva van der Zon Fortuna op rust Fortuna  
    29-feb Marloes van Ettikhoven  DOS(W) NOVA NOVA  
    29-feb Marjolijn Kroon LDODK op rust LDODK  
    29-feb Erwin Zwart  LDODK op rust LDODK  
    27-feb Jelmer Knossen op rust RODA RODA  
    26-feb Bastian van Essen Oost-Arnhem Dalto Dalto  
    20-feb Christian Dekkers DOS'46 op rust DOS'46  
    15-feb Richard Kunst PKC HKC PKC HKC en NOS
    13-feb Max Malestein  op rust DOS'46 DOS46  
    22-jan Sanne Jousma TOP(S) op rust TOP  
    24-okt Demi Postma TOP(S) Blauw-Wit TOP Blauw-Wit
    15-okt Celeste Split Fortuna Die Haghe Fortuna Die Haghe