• De Duiventil: transferoverzicht korfbal

  • Bijna vakantie en bijna van het coronagedoe af... Zouden we echt weer terugkeren naar normaal? Hieronder een aantal recente wijzigingen van mensen, die daar kennelijk vertrouwen in hebben. En terecht!

     

    Dit overzicht wordt bijgehouden door onze enthousiaste redactie, die het internet afspeurt naar transfernieuwtjes, maar gelukkig worden we ook geholpen door tipgevers uit het hele land. Dank daarvoor!

    Enne... voor de goede orde, we werken niet op basis van geruchten, dus waar mogelijk vind je meteen de bron van het nieuws erbij.

    Transfer doorgeven? Stuur ons een mailtje

  • Datum

    Wie

    Van

    Naar

    Info

    Info

     

     

     

     

     

     

    23 juli

    Celeste Split

    TOP (S)

    Fortuna

    TOP

     

    23 juli

    Annick Post

    blijft toch

    bij Fortuna

    Fortuna

     

    21 juli

    Tim Flokstra

    TOP (S)

    op rust

    gechecked

     

    19 juli

    Mick Snel

    TOP (S)

    nog onbekend

    TOP

     

    16 juli

    Quinti Stahli

    MIA

    Dalto

    Dalto

     

    4 juli

    Rianne de Bie

    TZ

    OVVO

    OVVO

     

    4 juli

    Bas Noordermeer

    Wageningen

    OVVO

    idem

     

    27 juni

    Kevin Hoen

    Leonidas

    SCO

    SCO

     

    25 juni

    Kees Flapper

    Lintjo

    SCO

    SCO

     

    20 juni

    Debbie van Alphen

    Pernix

    op rust

    Pernix

     

    18 juni

    Anniek Ensing

    LDODK

    Drachten

    Drachten

     

    18 juni

    Jeffrey Vlietstra

    Blauw-Wit (A)

    emigreert

    Blauw-Wit

     

    18 juni

    Leanne Aurik

    Blauw-Wit (A)

    lager

    Idem

     

    18 juni

    Joni Aurik

    Blauw-Wit (A)

    op rust

    idem

     

    18 juni

    Manon Wiegerink

    Blauw-Wit (A)

    weer op reis

    idem

     

     

     

     

     

     

     

  • Datum

    Wie

    Van

    Naar

    Info

    Info

     

     

     

     

     

     

    17 juni

    Lukas van Leeuwen

    AWDTV

    KVA

    KVA

     

    17 juni

    Lieke den Hartog

    rust

    KVA

    Idem

     

    17 juni

    Trojan Pinas

    rust

    KVA

    Idem

     

    17 juni

    Jorrit de Haas

    rust

    KVA

    idem

     

    12 juni

    Romy Roest

    rust

    HKC (H-G)

    HKC

     

    12 juni

    Tjarko van Batenburg

    Eibernest

    Excelsior

    Excelsior

     

    12 juni

    Jelle Nieuwenhuizen

    Danaïden

    Roda

    Roda

     

    12 juni

    Yoets Dubbeld

    Roda

    op rust

    idem

     

    12 juni

    Liselotte Pauw

    Roda

    op rust

    idem

     

    12 juni

    Sven de Jong

    Groen-Geel

    Furore

    Furore

     

    12 juni

    Zané Vorm

    A-team

    Groen-Geel

    volgt

     

    12 juni

    Noor van Duijvenbode

    A-team

    Groen-Geel

    volgt

     

     

     

     

     

     

     

  • Datum

    Wie

    Van

    Naar

    Info

    Info

     

     

     

     

     

     

    9 juni

    Jessie Heuveling

    Stormv. (L)

    DSC

    DSC

     

    8 juni

    Martin Steenbeek

    Tempo

    op rust

    St.Alphen

     

    8 juni

    Sybren van Hall

    Tempo

    Vriendenschaar

    idem

     

    8 juni

    Sascha Lanser

    rust

    KZ/Thermo4U

    KZ/Thermo4U

     

    8 juni

    Jennifer Roos

    A-team

    KZ/Thermo4U

    Idem

     

    8 juni

    Kiko Weenink

    A-team

    KZ/Thermo4U

    Idem

     

    8 juni

    Stan Dik

    A-team

    KZ/Thermo4U

    Idem

     

    8 juni

    Thijs van der Vliet

    lager

    KZ/Thermo4U

    idem

     

    8 juni

    Lisa van Tongeren

    KZ/Thermo4U

    lager

    idem

     

    8 juni

    Bas van der Bijl

    KZ/Thermo4U

    KVA

    idem

    KVA

    8 juni

    Jordi Pasma

    KZ/Thermo4U

    op rust

    Idem

     

    8 juni

    Tom Ekkes

    KZ/Thermo4U

    lager

    Idem

     

    8 juni

    Hugo Hendriks

    KZ/Thermo4U

    lager

    Idem

     

    8 juni

    Robbert Molenaar

    KZ/Thermo4U

    lager

    Idem

     

    7 juni

    Melle Smit

    DVO

    ODIK

    ODIK

     

    3 juni

    Jules Verweij

    DVO

    Unitas

    Unitas

     

     

     

     

     

     

     

  • Datum

    Wie

    Van

    Naar

    Info

    Info

     

     

     

     

     

     

    1 juni

    Jetze de Jong

    Quick

    LDODK

    LDODK

     

    1 juni

    Randy Oosting

    PKC

    KCC

    KCC

    PKC

    1 juni

    Marit Strating

    DOS’46

    Sparta (Zw.)

    DOS’46

     

    1 juni

    Lisa Jansen

    DOS’46

    Sparta (Zw.)

    Idem

     

    1 juni

    Bonne Bus

    DOS’46

    op rust

    Idem

     

    1 juni

    Vladimir Slot

    DOS’46

    Wit Blauw

    idem

     

    27 mei

    Anniek Bouwman

    Tempo

    KVS

    KVS

     

    27 mei

    Victor Palm

    Die Haghe

    op rust

    Die Haghe

     

    27 mei

    Martine Rog

    KVA

    KVS

    KVS

     

    25 mei

    Jacco Boonstra

    rust

    ASVD

    ASVD

     

    25 mei

    Annick Post

    Fortuna

    TOP (S)

    TOP

     

    25 mei

    Antoine Boogaard

    KVS

    op rust

    KVS

     

    25 mei

    Jesse van der Toorn

    KVS

    op rust

    KVS

     

    25 mei

    Sandra de Vries

    KVS

    lager

    KVS

     

  • Datum

    Wie

    Van

    Naar

    Info

    Info

     

     

     

     

     

     

    25 mei

    Franca Witjas

    KVS

    op reis

    KVS

     

    25 mei

    Job Ammerlaan

    TOP (S)

    KVS

    TOP

    KVS

    25 mei

    Jari Hardies

    DVO

    AKC (B)

    DVO

     

    25 mei

    Ilse van Ekris

    SKF

    lager

    Regiosport

     

    25 mei

    Peter van de Weetering

    SKF

    lager

    idem

     

    25 mei

    Bastian van Essen

    SKF

    op rust

    idem

     

    23 mei

    Mirthe van Staalduinen

    Fortuna

    Avanti

    Avanti

     

    23 mei

    Amy Peper

    Fortuna

    Avanti

    idem

     

    20 mei

    Renée van Ginkel

    DVO

    Fortuna

    Fortuna

    DVO

    20 mei

    Gerben Boonstra

    LDODK

    Nic.

    Nic.

     

    20 mei

    Milan Boonstra

    BEP

    Blauw-Wit

    Blauw-Wit

     

    19 mei

    Kelly Scheffer

    KZ/Thermo4U

    AW/DTV

    AW/DTV

     

    18 mei

    Yannick Schild

    Sp. Delta

    Dalto

    Dalto

     

    18 mei

    Isa van Bergen

    SPES

    Wageningen

    Wageningen

     

     

  • Datum

    Wie

    Van

    Naar

    Info

    Info

     

     

     

     

     

     

    14 mei

    Noah van der Let

    KZ/Thermo4U

    RODA

    RODA

     

    14 mei

    Marjolijn Kroon

    rust

    LDODK

    LDODK

     

    12 mei

    Jitte Janssen

    Avanti

    op rust

    Avanti

     

    12 mei

    Martine Rog

    KVA

    KVS

    KVA

     

    11 mei

    Megan Willemse

    KZ/Thermo4U

    RODA

    RODA

     

    11 mei

    Nienke Emons

    KZ/Thermo4U

    RODA

    idem

     

    10 mei

    Lynn van der Ende

    KVS

    DSC

    DSC

    KVS

    8 mei

    Simone van der Padt

    Sp.  Delta

    lager

    Sp. Delta

     

    8 mei

    Emiel Houwerzijl

    Sp. Delta

    lager

    Idem

     

    8 mei

    Bas Willemsteijn

    Sp. Delta

    lager

    idem

     

    8 mei

    Diana van der Vorst

    LDODK

    op rust

    LDODK

     

    8 mei

    Jill Heijink

    Fortuna

    TOP (S)

    TOP

     

    4 mei

    Dionne van Dunschoten

    Telstar

    Unitas

    Unitas

     

    idem

    Bas Lohuis

    Sparta

    Unitas

    idem

     

    idem

    Bert Hopma Zijlema

    Exakwa

    Unitas

    idem

     

  • Datum

    Wie

    Van

    Naar

    Info

    Info

     

     

     

     

     

     

    8 mei

    Diana van der Vorst

    LDODK

    op rust

    LDODK

     

    8 mei

    Jill Heijink

    Fortuna

    TOP (S)

    TOP

     

    2 mei

    Naomi van Kroon

    Tilburg

    DeetosSnel

    DeetosSnel

     

    2 mei

    Quinty van Kroon

    Tilburg

    DeetosSnel

    idem

     

    2 mei

    Jordi van Elburg

    DeetosSnel

    Blauw-Wit (A)

    Blauw-Wit

     

    30 apr

    Pia Donkers

    Dalto

    DSC

    DSC

    AD

    29 apr

    Peter Vedder

    Telstar

    Sparta (N)

    Sparta

     

    23 apr

    Sophie Hansen

    Blauw-Wit (A)

    op rust

    Blauw-Wit

     

    23 apr

    Allard Lakerveld

    Parabool

    AVO

    AVO

     

    23 apr

    Gerdie van der Veen

    Parabool

    AVO

    idem

     

    20 apr

    Stephanie van Geffen

    DeetosSnel

    Blauw-Wit (A)

    Blauw-Wit

     

    10 apr

    Noah Stuij van den Herik

    PKC

    GKV (G)

    GKV

     

    8 apr

    Victor Entken

    Fortuna

    Sporting Delta

    Sp. Delta

     

    nagekomen

    Romy de Rijke

    Fortis

    PKC

    PKC

     

  • Datum

    Wie

    Van

    Naar

    Info

    Info

     

     

     

     

     

     

    19 apr

    Femke Bouma

    LDODK

    Drachten

    LDODK

     

    18 apr

    Esther Timan

    KVS

    Die Haghe

    Die Haghe

     

    18 apr

    Matthijs Schouten

    Refleks

    Die Haghe

    Idem

     

    18 apr

    Luca Dekker

    Die Haghe

    Ons Eibernest

    Idem

     

    18 apr

    Justin Spaargaren

    Die Haghe

    op rust

    idem

     

    16 apr

    Stefan Vos

    OVVO

    DeetosSnel

    DeetosSnel

     

    16 apr

    Brend Dingenouts

    Avanti

    DeetosSnel

    idem

     

    16 apr

    Shiara Driesen

    DeetosSnel

    Floriant (B)

    DeetosSnel

    Floriant

    16 apr

    Jimin de Vries

    DeetosSnel

    op rust

    Idem

     

    16 apr

    Tommy Brand

    DeetosSnel

    op rust

    idem

     

    2 apr

    Jonas Lemmens

    Kwik (B)

    DALTO

    Dalto

     

    31 mrt

    Mark Toorenburg

    Fortuna

    VALTO

    Valto

     

    31 mrt

    Kevin Barnhard

    KOAG

    VALTO

    Valto

     

  • Datum

    Wie

    Van

    Naar

    Info

    Info

     

     

     

     

     

     

    31 mrt

    Roos Leurink

    HAVIC

    Nic.

    Nic.

     

    31 mrt

    Lotte Fokker

    Dalto

    Blauw-Wit

    Blauw-Wit

     

    29 mrt

    Eveline Boonstra

    CSL

    Mid Fryslân

    Mid Fryslân

     

    28 mrt

    Matté Lipke

    Unitas

    KZ/Thermo4U

    KZ/Thermo4U

     

    26 mrt

    Fenna Zwang

    Deetos/rust

    HKC (HG)

    HKC (H/G)

     

    23 mrt

    Mart Middelkamp

    DOS’46

    Drachten

    DOS’46

     

    21 mrt

    Tessa Noordzij

    KCC

    lager

    IJssel Sport

    AD

    21 mrt

    Megan Tamerus

    PKC

    Blauw-Wit

    Blauw-Wit

     

    19 mrt

    Eline Haan

    LDODK

    Op rust (studie)

    LDODK

     

    18 mrt

    Rachel Romijn

    PKC

    GKV

    GKV

     

    17 mrt

    Liza Ramchandani

    DeetosSnel

    Eibernest

    Eibernest

     

    11 mrt

    Rick Voorneveld

    Boeckenberg

    op rust

    Boeckenberg

     

    idem

    Nikki Schilders

    Boeckenberg

    op rust

    idem

     

  • Datum

    Wie

    Van

    Naar

    Info

    Info

     

     

     

     

     

     

    11 mrt

    Jordan de Vogelaere

    DeetosSnel

    Boeckenberg

    DeetosSnel

    AD

    11 mrt

    Jarre de Ley

    DeetosSnel

    n.n.b.

    Idem

     

    11 mrt

    Tess Voshart

    DeetosSnel

    Boeckenberg

    idem

     

    4 mrt

    Patrick Hindriks

    LDODK

    Nic.

    LDODK

    Nic.

    1 mrt

    Quinty Stahli

    MIA

    DALTO

    DALTO

     

    23 feb

    Christian Dekkers

    LDODK

    DOS’46

    DOS’46

     

    15 feb

    Janine van Schie

    DVO

    SKF

    SKF

     

    6 feb

    Rien van der Laan

    HAVIC

    LDODK

    LDODK

     

    5 feb

    Daniël van Munster

     De Meeuwen

    SKF

    SKF

     

    29 jan

    Noah Bijsterbosch

    De Meeuwen

    Unitas

    Unitas

     

    15 jan

    Amber van Doorn

    HAVIC

    DOS’46

    DOS’46

     

    15 jan

    Thomas Visser

    HAVIC

    DOS’46

    DOS’46