Kies uw profiel:

  1. Nieuw profiel

Over het wedstrijdprogramma op de site en vooral A5 goed opletten!

 
In voorgaande jaren hadden we veel van de wedstrijden van het komende weekend altijd op de voorpagina van de site en als je op 'Compleet programma' klikte kreeg je alles keurig op volgorde vanaf het eerste team naar onderen. Om volstrekt onduidelijke redenen lukt dat nu niet en onze 'software-engineer' Rick is momenteel een paar weken met vakantie in de USA. Hij is vanaf aanstaande vrijdag weer in Europa.
 
Daar komt nog bij, dat er voor A5 een her-indeling geweest is en op de een of andere manier lukt het 't KNKV niet om die wijzigingen bij ons op de site te krijgen. Wij hebben daar zelf geen greep op.
 
Voor alle duidelijkheid hebben wij daarom nu het gehele wedstrijdprogramma op teamvolgorde en inclusief alle wijzigingen voor A5 tussen de gewone artikelen gehouden en zullen het bovenin houden zolang dat nodig is.
 
Dat ziet er dan als volgt uit:
 
Wedstr.KlasseDagDatumStarttijdWedstrijdAccommodatieVeld
               
          Senioren    
16899 EKB za 29-9-2018 16:00 DeetosSnel 1 - KZ/Thermo4U 1 Vorrinklaan 1aK40
10201 REKB za 29-9-2018 14:30 DeetosSnel 2 - KZ/Thermo4U 2 Vorrinklaan 1aK40
10350 ROKA zo 30-9-2018 14:30 KZ/Thermo4U 3 - Eibernest 2   1K40
12499 R2A zo 30-9-2018 14:30 Swift (A) 2 - KZ/Thermo4U 4 Parkschouwburg 1aK40
12549 R2B za 29-9-2018 15:30 KZ/Thermo4U 5 - Synergo 3   2K40
12477 R2C zo 30-9-2018 11:30 KZ/Thermo4U 6 - Fortuna 4   1K40
12015 S-203 zo 30-9-2018 11:30 Aurora 3 - KZ/Thermo4U 7 V.d.Aartsportpark 1K40
11973 S-228 zo 30-9-2018 13:00 KZ/Thermo4U 8 - Furore 4   1K40
11817 S-222 zo 30-9-2018 11:30 Sporting West 4 - KZ/Thermo4U 9 Westerpark-Klönneplein 2K40
11905 S-210 zo 30-9-2018 11:30 KZ/Thermo4U 10 - Purmer 2   2K40
               
          A-jeugd    
14146 AHKA za 29-9-2018 15:30 KZ/Thermo4U A1 - DVO A1   1K40
14138 AOKB za 29-9-2018 14:00 KZ/Thermo4U A2 - DVO A2   1K40
13974 A-017 za 29-9-2018 16:40 Haarlem A2 - KZ/Thermo4U A3 HAARLEM 1bK40
13914 A-027 zo 30-9-2018 14:30 KZ/Thermo4U A4 - Groen Geel A3   2K40
13964 A-068 za 29-9-2018 vervalt Sporting West A2 - KZ/Thermo4U A5 Westerpark-Klönneplein 2K40
25129 A-83 za idem 15.30 ZKC A3 - KZ/Thermo4U A5 Jagersveld 2K40
               
          B-jeugd    
15523 BHKC za 29-9-2018 12:30 KZ/Thermo4U B1 - TOP/S B1   1K40
15924 B2G za 29-9-2018 11:00 Rapid B1 - KZ/Thermo4U B2 Kleverlaan 1bK40
15117 B-040 za 29-9-2018 13:30 KZ/Thermo4U B3 - Aurora B1   2K40
15112 B-090 za 29-9-2018 12:00 KZ/Thermo4U B4 - Furore B3   2K40
               
          C-jeugd    
16070 CHKD za 29-9-2018 11:00 KZ/Thermo4U C1 - Valto C1   1K40
16405 C1D za 29-9-2018 11:00 OKV C1 - KZ/Thermo4U C2 Twiskepolder 1K40
16573 C-020 za 29-9-2018 11:15 Groen Geel C4 - KZ/Thermo4U C3 Trickelsoord 1K40
16572 C-036 za 29-9-2018 10:00 KZ/Thermo4U C4 - OKV C2   2K40
16464 C-085 za 29-9-2018 9:50 ZKV (Za) C2 - KZ/Thermo4U C5 Hoornseveld 1K40
               
          D-jeugd    
16601 DHKF za 29-9-2018 10:00 KZ/Thermo4U D1 - Tempo D1   1K40
18120 D-013 za 29-9-2018 12:00 KZ/Thermo4U D2 - Rapid D1   3K40
18106 D-075 za 29-9-2018 11:00 KZ/Thermo4U D3 - Apollo D1   3K40
17991 D-124 za 29-9-2018 11:15 ZKV (Za) D2 - KZ/Thermo4U D4 Hoornseveld 2K40
               
          E-jeugd    
20261 E-059 za 29-9-2018 12:00 KZ/Thermo4U E1 - DSO (A) E1   5G (G)
20465 E-014 za 29-9-2018 9:00 BEP E1 - KZ/Thermo4U E2 k.v. B.E.P. 2b1K24
20408 E-150 za 29-9-2018 11:00 KZ/Thermo4U E3 - Apollo E2   5G (G)
20205 E-125 za 29-9-2018 10:00 KZ/Thermo4U E4 - ZKC ’31 E3   6G (G)
20123 E-187 za 29-9-2018 9:00 Furore E3 - KZ/Thermo4U E5 de Omzoom 4bK24
               
          F-jeugd    
22115 F-010 za 29-9-2018 10:00 KZ/Thermo4U F1 - Blauw-Wit (A) F1   5G (G)
22116 F-076 za 29-9-2018 9:00 Furore F1 - KZ/Thermo4U F2 de Omzoom 2bK24
               
          Senioren    
10893 R2B woe 3-10-2018 20.00 KZ/Thermo4U 5 - Achilles (Hg) 4   1K40
               
          Senioren    
          KZ/Thermo4U 1 en 2 zijn vrij    
14010 ROKA zo 7-10-2018 14:30 Blauw-Wit 4 - KZ/Thermo4U 3 J.Banckersweg 1aK40
10830 R2A zo 7-10-2018 13:00 KZ/Thermo4U 4 - ZKC ’19 2   1K40
13318 R2B za 6-10-2018 13:00 KVA 3 - KZ/Thermo4U 5 Amstelveen 1aK60
11257 R2C zo 7-10-2018 13:00 SDO (V) 2 - KZ/Thermo4U 6 Rapportstraat 1aK40
12112 S-203 zo 7-10-2018 13:00 KZ/Thermo4U 7 - Groen Geel 5   2K40
12227 S-228 zo 7-10-2018 11:30 KZ/Thermo4U 8 - OKV 6   1K40
12162 S-222 zo 7-10-2018 11:30 Hilversum 1 - KZ/Thermo4U 9 Crailoo 1G (G)
12260 S-210 zo 7-10-2018 11:30 DKV Victoria 4 - KZ/Thermo4U 10 De Diemen 1K40
               
          A-jeugd    
15488 AHKA za 6-10-2018 12:30 Dalto A1 - KZ/Thermo4U A1 De Woerd 1aK40
15485 AOKB za 6-10-2018 11:00 OVVO A1 - KZ/Thermo4U A2 Daalseweide 1K40
14089 A-017 za 6-10-2018 13:00 KZ/Thermo4U A3 - Sp.Badh’dorp A1   2K40
14165 A-027 za 6-10-2018 12:30 Helios A1 - KZ/Thermo4U A4 Sportpark Noord-E 1G (G)
14054 A-068 za 6-10-2018 vervalt KZ/Thermo4U A5 - DKV (IJ) A2   1K40
25136 A-083 za idem 13.00 KZ/Thermo4U A5 - Vlug & Vaardig A1    
               
          B-jeugd    
15734 BHKC za 6-10-2018 11:00 Avanti B1 - KZ/Thermo4U B1 De Groene Wijdte 1K40
15975 B2G za 6-10-2018 11:00 Sporting West B1 - KZ/Thermo4U B2 Westerpark-Klönneplein 2K40
15463 B-040 za 6-10-2018 10:00 Helios B1 - KZ/Thermo4U B3 Sportpark Noord-E 1G (G)
15405 B-090 za 6-10-2018 12:45 Sp. Andijk B1 - KZ/Thermo4U B4 Andijk 1K40
               
          C-jeugd    
16282 CHKD za 6-10-2018 11:30 Tempo C1 - KZ/Thermo4U C1 Zegersloot 2K40
16434 C1D za 6-10-2018 10:15 ZKV (Za) C1 - KZ/Thermo4U C2 Hoornseveld 1K40
16700 C-020 za 6-10-2018 11:30 KZ/Thermo4U C3 - DSO (A) C1   2K40
16808 C-036 za 6-10-2018 10:00 KZ/Thermo4U C4 - Roda C1   2K40
16722 C-085 za 6-10-2018 11:30 Apollo C2 - KZ/Thermo4U C5 De Vork 1K40
               
          D-jeugd    
16613 DHKF za 6-10-2018 12:00 KZ/Thermo4U D1 - Groen Geel D1   1K40
18376 D-013 za 6-10-2018 11:00 KZ/Thermo4U D2 - BEP D1   1K40
18362 D-075 za 6-10-2018 10:00 KZ/Thermo4U D3 - DTS (E) D1   1K40
18255 D-124 za 6-10-2018 11:30 Apollo D2 - KZ/Thermo4U D4 De Vork 2aK40
               
          E-jeugd    
20790 E-059 za 6-10-2018 11:00 Groen Geel E5 - KZ/Thermo4U E1 Trickelsoord 5K24
20612 E-014 za 6-10-2018 11:00 KZ/Thermo4U E2 - Groen Geel E1   5G (G)
20798 E-150 za 6-10-2018 10:00 KZ/Thermo4U E3 - Furore E4   5G (G)
20731 E-125 za 6-10-2018 10:00 OKV E2 - KZ/Thermo4U E4 Twiskepolder 4K24
20483 E-187 za 6-10-2018 9:00 Groen Geel E8 - KZ/Thermo4U E5 Trickelsoord 4K24
               
          F-jeugd    
22307 F-010 za 6-10-2018 11:00 KZ/Thermo4U F1 - Groen Geel F1   6G (G)
22194 F-076 za 6-10-2018 10:00 KZ/Thermo4U F2 - Groen Geel F4   6G (G)
               
               
          Senioren    
          KZ/Thermo4U 1 en 2 zijn vrij    
11182 ROKA za 13-10-2018 16:00 KZ/Thermo4U 3 - Unitas 3   1K40
12283 R2A zo 14-10-2018 13:00 AVO 3 - KZ/Thermo4U 4 Marsdijk 1K40
10754 R2B zo 14-10-2018 11:30 KZ/Thermo4U 5 - Eibernest 4   1K40
10743 R2C zo 14-10-2018 14:30 DeetosSnel 4 - KZ/Thermo4U 6 Vorrinklaan 1aK40
12380 S-203 zo 14-10-2018 11:30 Furore 5 - KZ/Thermo4U 7 de Omzoom 1K40
12528 S-228 zo 14-10-2018 11:30 Purmer 3 - KZ/Thermo4U 8 Heemstee 1aK60
12484 S-222 zo 14-10-2018 13:00 KZ/Thermo4U 9 - Swift (A) 5   1K40
12413 S-210 zo 14-10-2018 11:30 KZ/Thermo4U 10 - BEP 5   2K40
               
          A-jeugd    
14447 AHKA za 13-10-2018 14:30 KZ/Thermo4U A1 - Unitas A1   1K40
14439 AOKB za 13-10-2018 13:00 KZ/Thermo4U A2 - Blauw-Wit (A) A1   1K40
14283 A-017 za 13-10-2018 14:00 Roda A1 - KZ/Thermo4U A3 Westzaan 2K40
14258 A-027 zo 14-10-2018 13:00 KZ/Thermo4U A4 - HBC A1   2K40
14228 A-068 zo 14-10-2018 vervalt Furore A2 - KZ/Thermo4U A5 de Omzoom 1K40
               
               
          B-jeugd    
15571 BHKC za 13-10-2018 11:30 KZ/Thermo4U B1 - Tempo B1   1K40
16048 B2G za 13-10-2018 13:00 KZ/Thermo4U B2 - Furore B1   2K40
15525 B-040 za 13-10-2018 14:30 KZ/Thermo4U B3 - Furore B2   2K40
15520 B-090 za 13-10-2018 16:00 KZ/Thermo4U B4 - Apollo B1   2K40
               
          C-jeugd    
16118 CHKD za 13-10-2018 10:00 KZ/Thermo4U C1 - Achilles (Hg) C1   1K40
16481 C1D za 13-10-2018 11:30 KZ/Thermo4U C2 - BEP C1   2K40
16988 C-020 za 13-10-2018 13:30 ADOS C1 - KZ/Thermo4U C3 ADOS 1bK40
17089 C-036 za 13-10-2018 11:15 Furore C1 - KZ/Thermo4U C4 de Omzoom 1K40
17046 C-085 za 13-10-2018 11:00 KZ/Thermo4U C5 - ZKC ’31 C2   3K40
               
          D-jeugd    
16623 DHKF za 13-10-2018 10:00 Synergo D1 - KZ/Thermo4U D1 Veld Synergo 1K40
18657 D-013 za 13-10-2018 13:45 Haarlem D1 - KZ/Thermo4U D2 HAARLEM 1bK40
18641 D-075 za 13-10-2018 10:00 Rohda D1 - KZ/Thermo4U D3 Ookmeer 1K40
18604 D-124 za 13-10-2018 10:00 KZ/Thermo4U D4 - Furore D2   3K40
               
          E-jeugd    
21041 E-059 za 13-10-2018 12:00 KZ/Thermo4U E1 - Apollo E1   5G (G)
20965 E-014 za 13-10-2018 10:00 OKV E1 - KZ/Thermo4U E2 Twiskepolder 4K24
21096 E-150 za 13-10-2018 10:15 DSO (A) E2 - KZ/Thermo4U E3 Oosterhout 1aK60
20985 E-125 za 13-10-2018 11:00 KZ/Thermo4U E4 - Groen Geel E7   5G (G)
21166 E-187 za 13-10-2018 10:00 KZ/Thermo4U E5 - Zaandam Zuid E1   5G (G)
               
          F-jeugd    
22510 F-010 za 13-10-2018 11:00 Sp. Badh’dorp F1 - KZ/Thermo4U F1 Badh’dorp nieuw 3K24
22396 F-076 za 13-10-2018 10:00 WWSV F1 - KZ/Thermo4U F2 De Boogbal 1G (G)
               
               
          Senioren    
          KZ/Thermo4U 1 en 2 zijn vrij    
11811 ROKA zo 21-10-2018 14:30 Wageningen 2 - KZ/Thermo4U 3 Dolderstraat 1aK60
11797 R2A za 20-10-2018 15:30 KZ/Thermo4U 4 - De Meeuwen 3   1K40
13662 R2B zo 21-10-2018 11:00 DSC 4 - KZ/Thermo4U 5 Eindhoven-Noord 1K40
12410 R2C za 20-10-2018 14:00 KZ/Thermo4U 6 - Tempo 4   1K40
          KZ/Thermo4U 7 t/m 10 zijn vrij    
               
          A-jeugd    
14672 AHKA za 20-10-2018 12:50 AVO A1 - KZ/Thermo4U A1 Marsdijk 1K40
14674 AOKB za 20-10-2018 12:30 SKF A1 - KZ/Thermo4U A2 De Groene Velden 1aK40
25129 A-083 za 20-10-2018 14.00 KZ/Thermo4U A5 - Z’dam-Zuid A1   1K40
               
          B-jeugd    
15608 BHKC za 20-10-2018 11:00 Groen Geel B1 - KZ/Thermo4U B1 Trickelsoord 1K40
               
          C-jeugd    
16154 CHKD za 20-10-2018 13:15 Die Haghe C1 - KZ/Thermo4U C1 Baambruggestr.10 2aK40
               
          Alle overige teams zijn vrij    
               
               
          Senioren    
12165 ROKA za 27-10-2018 14:00 Oost-Arnhem 2 - KZ/Thermo4U 3 Oost-Arnhem Arena 1K40
10595 R2A zo 28-10-2018 11:30 DOS ’46 4 - KZ/Thermo4U 4 Nijeveen 2K40
13239 R2B za 27-10-2018 15:30 KZ/Thermo4U 5 - Dalto 6   1K40
12134 R2C zo 28-10-2018 13:00 KZ/Thermo4U 6 - DSC 5   1K40
               
          A-jeugd    
14805 AHKA za 27-10-2018 15:30 DOS ’46 A1 - KZ/Thermo4U A1 Nijeveen 1K40
14800 AOKB za 27-10-2018 14:30 AW/DTV A1 - KZ/Thermo4U A2 De Drieburg 1K40
               
          B-jeugd    
15627 BHKC za 27-10-2018 10:00 Velocitas B1 - KZ/Thermo4U B1 De Bloemerd 1bK40
               
          C-jeugd    
16174 CHKD za 27-10-2018 10:45 TOP/S C1 - KZ/Thermo4U C1 TOP Sassenheim 1K40
               
               
 
 
 
.