Kies uw profiel:

  1. Nieuw profiel

Opgepast! Hier staat het correcte wedstrijdprogramma voor twee weken...


Om redenen die op dit moment bij de redactie volslagen onduidelijk zijn was op de gebruikelijke aankondiging van de komende wedstrijden slechts ongeveer de helft van het aantal te spelen wedstrijden zichtbaar. Dat wordt natuurlijk rap uitgezocht.

Zolang dat niet klopt schakelen wij over op handwerk en dat vond je voor de komende twee weken hieronder.

De verzameltijden worden vanavond of morgen toegevoegd.

Het programma ziet er als volgt uit:

TijdThuis teamUit teamVerzamelenMaatAccommodatie naamPlaats
             
Zaterdag 9 september      
10:00 KZ/Hiltex B2 Rapid B1   1K40    
10:00 KZ/Hiltex C4 Sp. Andijk C1   3K40    
10:00 KZ/Hiltex D6 DSO (A) D1   2K40    
10.00 KZ/Hiltex D5 Furore D2   4K40 ingelast 31-8  
xxx KZ/Hiltex F3 EKVA F2   gras vervallen 28-8  
10.00 KZ/Hiltex F3 ZKC F3   gras ingelast 28-8  
11:00 KZ/Hiltex 8 Rohda 5   4K40    
11:00 KZ/Hiltex E2 Blauw-Wit E2   gras    
11:00 KZ/Hiltex F1 Groen Geel F2   gras    
11:15 KZ/Hiltex B1 Groen Geel B1   1K40    
11:15 KZ/Hiltex B4 KIOS (N) B2   2K40    
xxx KZ/Hiltex C3 Celeritas C1   3K40 vervallen 31-8  
11.15 KZ/Hiltex C3 Roda C1   3K40 ingelast 31-8  
12:00 KZ/Hiltex E1 Groen Geel E1   gras    
12:30 KZ/Hiltex C2 OKV C1   3K40    
14:00 KZ/Hiltex A2 TOP (S) A2   1K40    
15:30 KZ/Hiltex A1 AW/DTV A1   1K40    
             
9:15 BEP F1 KZ/Hiltex F2   2b1K24 k.v. B.E.P. PURMEREND
9:45 Tempo C1 KZ/Hiltex C1   2K40 Zegersloot ALPHEN a/d RIJN
10:00 Roda D2 KZ/Hiltex D3   2K40 WESTZAAN WESTZAAN
10:00 ZKC ’31 D1 KZ/Hiltex D4   1bK40 Jagersveld ZAANDAM
xxx Blauw-Wit D3 KZ/Hiltex D5   1aK40 Joos Banckersweg vervallen 31-8
11:15 Furore E3 KZ/Hiltex E3   2bK24 de Omzoom ASSENDELFT
11:45 ZKV (Za) D1 KZ/Hiltex D2   1K40 Hoornseveld ZAANDAM
12:00 Groen Geel E6 KZ/Hiltex E4   5K24 Trickelsoord WORMER
12:30 KZ Danaïden D1 KZ/Hiltex D1   2bK40 Montgomerystraat LEIDEN
15:15 Groen Geel B3 KZ/Hiltex B3   2K40 Trickelsoord WORMER
17:30 LDODK 2 KZ/Hiltex 2   1K40 Kortezwaag GORREDIJK
19:00 LDODK 1 KZ/Hiltex 1   1K40 Kortezwaag GORREDIJK
             
Zondag 10 september      
10:00 KZ/Hiltex A4 ZKV A2   2K40    
11:30 KZ/Hiltex 5 Juliana 2   2K40    
11:30 KZ/Hiltex 6 Furore 2   1K40    
xxx KZ/Hiltex 12 Apollo 4   2K40 vervallen 29-8  
13.00 KZ/Hiltex 12 Celeritas 2   2K40 ingelast 29-8  
13:00 KZ/Hiltex A3 Groen Geel A3   1K40    
14:30 KZ/Hiltex 4 Synergo 2   1K40    
             
11:30 HBC A1 KZ/Hiltex A5   1aK60 Spoorsingel BEVERWIJK
11:30 Purmer 3 KZ/Hiltex 9   1aK60 Heemstee PURMEREND
11:30 Sporting West 4 KZ/Hiltex 11   2K40 Westerpark AMSTERDAM
12:00 OKV 5 KZ/Hiltex 7   2K40 Twiskepolder OOSTZAAN
15:00 Eibernest 2 KZ/Hiltex 3   1aK40 Eibernest ’S-GRAVENHAGE
16:00 Purmer 4 KZ/Hiltex 10   1aK60 Heemstee PURMEREND
             
Dinsdag 12 september      
19:00 KZ/Hiltex C1 BEP C1   2K40    
             
20:15 KVA A1 KZ/Hiltex A2   1aK60 KVA AMSTELVEEN
             
Woensdag 13 september      
20:00 KZ/Hiltex 7 Purmer 2   2K40    
             
19:30 OVVO A1 KZ/Hiltex A1   3aK40 Daalseweide MAARSSEN
19:30 ZKV (Za) B1 KZ/Hiltex B1   1K40 Hoornseveld ZAANDAM
20:00 Groen Geel 4 KZ/Hiltex 6   1K40 Trickelsoord WORMER
20:00 Blauw-Wit 3 KZ/Hiltex 3   1aK40 Joos Banckersweg AMSTERDAM
             
Donderdag 14 september      
19:15 Haarlem 2 KZ/Hiltex 5   1aK60 HAARLEM HAARLEM
19:30 AW/DTV 4 KZ/Hiltex 8   1K40 De Drieburg AMSTERDAM
20:00 Apollo 2 KZ/Hiltex 4   1aK60 De Vork HEERHUGOWAARD
             
Zaterdag 16 september      
10:00 KZ/Hiltex C2 KIOS (N) C1   1K40    
10:00 KZ/Hiltex C4 Furore C2   2K40    
10:00 KZ/Hiltex E3 Groen Geel E5   5G    
10:00 KZ/Hiltex F3 Groen Geel F4   6G    
11:00 KZ/Hiltex B3 Roda B1   3K40    
11:00 KZ/Hiltex E2 DKV Victoria E1   5G    
11:00 KZ/Hiltex F2 Blauw-Wit F1   6G    
11:15 KZ/Hiltex C1 TOP (S) C1   1K40    
11.15 KZ/Hiltex C3 OKV C3   2K40 ingelast 31-8  
14:00 KZ/Hiltex 2 Fortuna 2   1K40    
14:30 KZ/Hiltex 7 EKVA 4   2K40    
15:30 KZ/Hiltex 1 Fortuna 1   1K40    
             
10:00 Furore D3 KZ/Hiltex D6   1K40 de Omzoom ASSENDELFT
10:00 Furore F1 KZ/Hiltex F1   3bK24 de Omzoom ASSENDELFT
10:00 Helios D1 KZ/Hiltex D3   1G Sportpark Noord-E CASTRICUM
11:15 WWSV E1 KZ/Hiltex E1   1G De Boogbal WIJDEWORMER
11:30 Apollo D1 KZ/Hiltex D4   1bK40 De Vork HEERHUGOWAARD
11:30 Apollo E3 KZ/Hiltex E4   4K24 De Vork HEERHUGOWAARD
xxx Roda C1 KZ/Hiltex C3   1K40 WESTZAAN vervallen 31-8
11:30 Rohda D1 KZ/Hiltex D2   2K40 Ookmeer AMSTERDAM
12:00 Groen Geel D1 KZ/Hiltex D1   1K40 Trickelsoord WORMER
12.00 Haarlem D2 KZ/Hiltex D5   1bK40 HAARLEM HAARLEM
13:00 Furore B3 KZ/Hiltex B4   1K40 de Omzoom ASSENDELFT
14:00 KZ Danaïden B2 KZ/Hiltex B2   1bK40 Montgomerystraat LEIDEN
14:40 Dalto A2 KZ/Hiltex A1   2aK40 De Woerd DRIEBERGEn
14:45 Wageningen B1 KZ/Hiltex B1   1bK40 Dolderstraat WAGENINGEN
15:30 Groen Geel A2 KZ/Hiltex A2   1K40 Trickelsoord WORMER
             
Zondag 17 september      
10:00 KZ/Hiltex A4 KZ/Hiltex A3   2K40    
11:30 KZ/Hiltex 10 Furore 3   2K40    
11:30 KZ/Hiltex 6 Aurora 2   1K40    
13:00 KZ/Hiltex 3 ZKV 2   1K40    
13:00 KZ/Hiltex 9 OKV 6   2K40    
             
xxx Zaandam Zuid 4 KZ/Hiltex 12   1bK40 vervallen 29-8  
13:00 KIOS (R) 2 KZ/Hiltex 4   1K40 De Kiosk RUINERWOLD
13:00 O’kwartier 2 KZ/Hiltex 11   1aK60 Oosterkwartier HAARLEM
13:00 Swift (A) 2 KZ/Hiltex 5   1aK40 Parkschouwburg AMSTERDAM
13:00 ZKV (Za) A3 KZ/Hiltex A5   1K40 Hoornseveld ZAANDAM
             



.