Kies uw profiel:

  1. Nieuw profiel

Aangemelde zaal-oefenwedstrijden voor oktober en november 2018

 
Het zaalseizoen komt al weer gestaag in beeld en hieronder vind je een eerste blik op de geplande oefenwedstrijden. Als je zelf ook iets geregeld hebt, ook al is het een uit-wedstrijd, stuur daarover dan toch even een berichtje aan redactie@koogzaandijk.nl en wij vermelden het in dit schema.
 
 
Aangemelde zaal-oefenwedstrijden van oktober en november 2018
         
De laatst toegevoegde wedstrijden zijn in rood gedrukt
Dinsdag 16 oktober
19.00 Blauw-Wit 2 x  KZ / Thermo4U 2 Blauw-Wit (A)
20.00 Blauw-Wit 1 x  KZ / Thermo4U 1  
         
Zaterdag 27 oktober
weekend Boeckenberg x KZ/Thermo4U-selectie Antwerpen
         
Zaterdag 3 november
18.15  KZ / Thermo4U 2 x DOS’46 2 Koog-TOP
20.00  KZ / Thermo4U 1 x DOS’46 1 Koog-TOP
         
15.30 PKC 3 x KZ / Thermo4U 3 PKC-hal
16.45 PKC 4 x KZ / Thermo4U 4 PKC-hal
         
Zondag 4 november
  geen ruimte x wegens volleybal  
         
Zaterdag 10 november
10.00 A- of B-team x tegen ? Koog-TOP
10.45 KZ / Thermo4U D3 x ZKC D2 Koog-TOP
11.30 E/F-teams     Koog-TOP
12.30 E/F-teams     Koog-TOP
13.45 KZ / Thermo4U B1 x DeetosSnel B1 Koog-TOP
15.15 KZ / Thermo4U A2 x DeetosSnel A2 Koog-TOP
16.45 KZ / Thermo4U A1 x DeetosSnel A1 Koog-TOP
  Begin van de competitie voor het eerste en tweede team
18.15 KZ / Thermo4U 2 x DeetosSnel 2 Koog-TOP
20.00 KZ / Thermo4U 1 x DeetosSnel 1 Koog-TOP
         
In Bennekom
10.55 DVO D1 x KZ / Thermo4U D1 DVO-hal
12.00 DVO C1 x KZ / Thermo4U C1 in Bennekom
In Zaandam bij ZKC in De Tref
12.00 ZKC D3 x KZ / Thermo4U D4 De Tref
In Purmerend
11.15 BEP D1 x KZ / Thermo4U D2 volgt
         
Zondag 11 november
12.00 A- of B-team x tegen Koog-TOP
         
Zaterdag 17 november
09.00 KZ / Thermo4U D2 x ZKC D1 Koog-TOP
10.00 KZ / Thermo4U D1 x Fortuna D1 Koog-TOP
11.00 KZ / Thermo4U C1 x Fortuna C1 Koog-TOP
12.00 KZ / Thermo4U C2 x Groen-Geel C2 Koog-TOP
13.00 KZ / Thermo4U C3 x ZKV C1 Koog-TOP
14.00 A- of B-team x tegen Koog-TOP
         
15.00 Ados D1 x KZ / Thermo4U D3 Adoshal Hoorn
16.00 Ados C1 x KZ / Thermo4U C4 Adoshal Hoorn
         
???? KCC A2 x KZ / Thermo4U A2 Capelle a/d IJssel
???? KCC A1 x KZ / Thermo4U A1 Capelle a/d IJssel
         
Zondag 18 november
12.00 onderling x onderling voor Koog-TOP
13.00 onderling x 7e tot en met 10e Koog-TOP
14.00 KZ / Thermo4U 3 x volgt Koog-TOP
15.00 KZ / Thermo4U 5 x KVA team 3 Koog-TOP
16.00 KZ / Thermo4U 6 x ZKV 3 Koog-TOP
         
Zaterdag 24 november
Begin van de competitie voor de overige teams
         
         
 
 
.